Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Cuj ovu pickicu od Viskovica "vreme je za slavlje Junajteda koje bas i nije bilo tako cesto praktikovano ove sezone" :isuse:

 

To zato što su bili van balansa. 

Link to comment

Jel' Mignolet pipnuo loptu? Ne računa se kad je vadio iz mreže, naravno.

 

Jeste, u 38. minutu prvi put i verovatno još jednom

 

Ovo je Liverpul koji svi znamo i volimo

 

Hendo u istom problemu koji je imao i Džerard, teret očekivanja. S tim što je Džerardu taj teret bio nametnut (mislim na kasnije godine), a Hendo ga je sam sebi nametnuo. 

 

I ovo su De Heina tri boda, a ne Šrekova

Link to comment

LvG majstor (cetvrta u nizu), lagano, lagano ... a onda boc. Nekako Liverpul nije zasluzio da izgubi, a opet kad promasis sanse, sledi kazna. Obrni-okreni na Enfildu nista novo. Cestitke navijacima Utd-a.

 

Ja do kraja sezone navijam da budemo medju 10.

Link to comment

De Hea je baš vidno prerastao MU, treba mu veći klub.

Ovo je apsolutno tacno. Decko zeli i zasluzuje da se bori za trofeje a zaglavljen je u klubu koji slicne ambicije ocigledno vise nema. I nisam ni trunkun ironican.

 

Inace LvG ima 5-0 protiv LFC :lol:

Edited by ducca
Link to comment

Ovo je Liverpul koji svi znamo i volimo

 

Hendo u istom problemu koji je imao i Džerard, teret očekivanja. S tim što je Džerardu taj teret bio nametnut (mislim na kasnije godine), a Hendo ga je sam sebi nametnuo. 

 

Jebiga, Hendo je baš očajno odigrao. Can se popravio u drugom poluvremenu, Milner je radio posao throughout, ali kapiten mučenik...

 

Generalno ne mogu da im zamerim što su malo slabije funkcionisali, dosta su se istrošili protiv Arsenala a trenutno nema ko da ih odmori. Samo taj jedan jebeni prekid da su odbranili iole pristojno... 0-0 bi bio realan rezultat za ovakvo sranje od utakmice.

 

A Klopp ako hoće bolju atmosferu, mogao bi da ne uvodi jedinog raspoloživog napadača tek u 80. minutu. Da je ušao desetak minuta ranije, možda bi publika to shvatila kao da se ide na pobedu i bar malo ih podržala. Ovako su sedeli, ćutali, dobili preko pičke, i onda kao evo Bentekea i Caulkera, ajde malo navijajte za hopeful bunarenje...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Jebiga, Hendo je baš očajno odigrao. Can se popravio u drugom poluvremenu, Milner je radio posao throughout, ali kapiten mučenik...

 

Generalno ne mogu da im zamerim što su malo slabije funkcionisali, dosta su se istrošili protiv Arsenala a trenutno nema ko da ih odmori. Samo taj jedan jebeni prekid da su odbranili iole pristojno... 0-0 bi bio realan rezultat za ovakvo sranje od utakmice.

 

I imali su ceo dan manje da se oporave, što je definitivno presudilo na kraju

 

Umesto da je bilo laganih 2-0 pa da primiš gol i onda da strepiš do kraja...

 

edit:

 

Edited by copkillah
Link to comment

Jedino gore od danasnje UTDove igre je bilo slusati Viskovica.

 

Klop stvarno izjajario, ok Bentekara nije po njegovom ukusu, nije Levandovski nije Obamejang, ali je svakako bolji od Firmina solo u napadu i to posle salvi napada koje nema ko da pretvori u gol. Ako je Kolker bio njegova (januarska) zelja, u sta cisto sumnjam, onda stvarno ne znam cemu se vi nadate.

 

LVG sebi kupio jos malo kredita, sad 2 domacinstva (S'oton i Stoke) pa na Stamford jos uvek ne konsolidovanom Chelskiju, pa tekma sa Sanderlendom. Bojim se pozitivnog skora i njegovog ostanka do leta.

Link to comment

Nikada mi neće biti jasno kako je Firmino uspeo da stigne do Liverpula, kao i Zaza do Juventusa i Munir do Barse.

 

Što sam ja lošiji od njih.. :huh:

 

Šteta za Liverpul.

Link to comment

Овај пораз ми је због оваквог лошег Једниства пао горе него онај ономад од Челсија кад је Суки плакао. Баш мучнина.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...