Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Veoma upitan, imajuci u vidu da se ostalo na Wilsonu i Chicharitu umesto proverenog mamojeba. To je definitivno ujeb ovog leta...

 

Inace LVG se malo otvorio na danasnjoj konferenciji, long story short - cilj je da se dovede igrac koji "pravi razliku", posto takvog nema u timu (pomenuo Hazarda, Aguera, Messi, Neymara i slicne kao prednost koju njihovi klubovi imaju). Naravno ako se pojavi takav po prihvatljivoj ceni (šio mi ga Djura...) I objasnio slikovito: "Young jeste imao dobru sezonu ali on nije Neymar". Kad ti se matori pokenja po glavi on to uradi za sve pare.

 

:isuse: 'kin 'ell

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Inace LVG se malo otvorio na danasnjoj konferenciji, long story short - cilj je da se dovede igrac koji "pravi razliku" [...] ako se pojavi takav po prihvatljivoj ceni [...]

 

Jos samo da shvati da je takvih malo, pa sve i da hoces da izdvojis koliko god, a kamoli onih oko kojih mozes da jajaris za cenu. United je ili stvarao takve igrace iz svojih redova ili ih kupovao kao mlade pa opet stvarao, ali nikada nije kupio nekog ko je vec bio takva zvezda i da mu se taj isplatio (Ronaldinho zamalo)...

Ili neka napravi takvog od Memphisa ili neka ponudi 120 miliona za nekog Balea.

 

You talk about needing a top creative player, what are the chances of getting Ronaldo?

 

“He may come. But it is not possible.”

 

Ovo ce, barem, odagnati potencijalne clanke o povratku, tamo do kraja avgusta...

 

Do you have the players for that?

 

“We look for more creativity. Now we have Wayne, Mata, Depay, Young, Januzaj, Wilson, Herrera. Young has had a fantastic season but he is not a Neymar and we have to compete with that kind of class.”

 

Di Maria mu vise nije ni na kraj pameti, tako da je ovim samo potvrdio da je to kraj price

Edited by Giggsy
Link to comment

Sjajno :D Što više slušam prepriče Van Gaalovih KZŠ, to mi je više žao što ga onomad LFC nije uzeo umesto beskrajno dosadnog Rodgersa i njegovog blistavog novog zubala.

 

zar nije ovako zanimljivijie kad nije u tvom klubu?

Link to comment

Ok, Fergie je bog, to smo još jednom utvrdili. Gde se ovako govori o svom igraču...

 

I to mozda i o jedinom (uz Fellainija recimo) koji je zapravo nesto i proigrao otkako je ovaj dosao. U skladu sa mogucnostima, naravno

 

Btw. Romero zvanicno potpisao, cisto da ne ostane nezabelezeno

Edited by Giggsy
Link to comment

Young je ocigledno Luisov bitch, sa smeskom ce nositi ovo "poredjenje". Jos mu ugovor istice, dokazivanje tek predstoji.

 

Inace kapiten obecao 25 golova ove sezone, tako da sto se spica tice nema frke...

Link to comment

A što ne bi mogao, pa nije kao da je obećao 40. Odavno nije imao jaču sredinu iza sebe a manje konkurencije u napadu da mu krade golove. 

 

(To ja sad kao pokušavam da kompenzujem za svoj idiotizam iz valjda 2009. kad sam čini mi se ovde kenjao kako Rooney ne treba da igra CF jer nije pravi finišer, u životu nije uspeo da ubaci 20+ golova u sezoni... a on sledeće ubacio 26, pa dve godine kasnije 27 :isuse: Ali realno ga je sralo, jedno vreme je ulazilo šta god da se odbije od njega.)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ja mislim da vise ne moze. Kao sto rekoh, bice mi drago da me demantuje.

Potreban je spic svakako. RVP bi bio ta idealna zamena, ali posto su ga se odrekli, neka dovedu drugog

Link to comment

Ако Секта не крене значајно боље да игра него прошле сезоне, може да буде ултразабавно тамо око Божића, што у свлачионици, што на конференцијама за штампу.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...