Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kako je Ayew izvrteo onog vola Cattermolea :Hail: Ali džabe kad Defoe dva puta iz ofsajda...

 

Sekto, eno vam Shearer dokazuje da Mbemba nije skrivio penal :isuse: Kaže "how on Earth could he get away from that?" Možda da ne pružaš ruku prema glavi protivničkog igrača koji se sprema da spusti loptu istom...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Radisa, ako se jos jednom na ovoj temi pojavi Indrid sa pricom o "jakoj perhaneri i zabarijani"- banuj ga, molim te.

 

Kakva tekma :Hail:

Celu tekmu ne mogu da skinem odusevljenje sa lica, i onda na kraju Allen kao vrhunac svega u meni budi orgazmican osecaj.

Bravo za obe ekipe! Mislim da nisam gledao utakmicu sa ovakvim tempom od pocetka do kraja.

Link to comment

Naravno :D

Dve neverovatne partije sa Njukom smo tih godina odigrali. Pravi klasici.

 

godina za godinom

 

 

 

Naravno :D

Dve neverovatne partije sa Njukom smo tih godina odigrali. Pravi klasici.

 

Ova druga je još možda luđa, 3-0, 3-3, Bog u '90. za 4-3.

 

 

edit: sećam se tadašnjeg komentatora na BK, nemam pojma ko je bio tačno, da je rekao nešto u fazonu "svi pamtite onu prošlogodišnju ludnicu, bilo bi možda previše da očekujemo da se tako nešto ponovi"... :lol:

Edited by copkillah
Link to comment

Ja se samo @acastopa iz tog vremena sećam da je radio engleski fudbal. Mračna vremena naše mladosti kad smo ga držali za primer kvalitetnog komentatora u poređenju sa starom gardom... a onda je počeo da tokom prenosa pokazuje slike kuća koje je Michael Owen kupio svojoj rodbini. I dalje je sve išlo nizbrdo.

Link to comment

Oba penala su cista. I za sektu i nad Mitrarom.

Јес' обо Жбунокоси удари лопту главом са пола метра још човек окренут леђима. Као суза. :fantom:

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Arsenal ce 100 godina placati Thomasov gol na Anfieldu.

 

Klopp dobio bod, a Wenger izgubio dva na izmjenama.

 

Walcott i Ox su tuzna slika engleskog fudbala.

 

Campbell je pokazao zasto je Kostarika izbacila Engleze na proslom SP. Ono da je izveo iko drugi kod prvog gola Arsenala (prijem i pas) bacala bi se drkica u medijima.

 

Mignolet nastavio lijepu tradiciju da Liverpool prima gol od Arsenala u blizi ugao.

 

Giroud i pored nevjerovatnog promasaja odlican.

Link to comment

Fino vanredno kolo - čitav vrh tabele kiksirao izuzev Lestera :Hail: , Šunka se probila u vrh, deda Jermain zalilao hattrick. Dobra zabava koju ćemo verovatno platiti nekim neviđenim smorom od utakmica sad za vikend.

Link to comment

El-Nenny potvrdjen. Debi kod Stokea u utakmici u koju ce Arsenal vjerovatno uci sa 3.mjesta.

 

Shaqiri propusta Arsenal. Alexis se mozda vrati. Valjda ce Rosicky zamijeniti Artetu na klupi.

Edited by ArleKino
Link to comment

Ja se samo @acastopa iz tog vremena sećam da je radio engleski fudbal. Mračna vremena naše mladosti kad smo ga držali za primer kvalitetnog komentatora u poređenju sa starom gardom... a onda je počeo da tokom prenosa pokazuje slike kuća koje je Michael Owen kupio svojoj rodbini. I dalje je sve išlo nizbrdo.

 

Secam se cuvene tekme Engleska-Italija sredinom 90tih gde su oni i Stefanovic (tada prenosio Kalco na BK) zajedno radili prenos - bilo je finog lupetanja.

 

Ili cuvene recenice "ja mislim (i onda dugacka pauza) a kada mislim onda moram da se konsultujem sa svojim knjizicama" . Dakle Acika je imao "svoje knjizice" u koje je zapisivao sve gluposti pre pojave interneta.

 

A glede Shirera na MOTD, on je doveden kao najbolji strelac u istoriji PL, cisto da se drzi neki balans njega i Rajta (kao legendi PL) i prosecnih Marfija, Dzenasa, Kilbejna, Sinklera i ostalih lopata...Strucan je za pundita u pm.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...