Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Pitanje je zašto je hteo da ide. Verovatno zašto i RVP. Jebote, takve dve igračine, pa to je strašno, plače mi se. Vrlo dobro se sećam početka prošle sezone, mislim da sam gledao SVIH prvih 15ak utakmica, kada je igrao, ADM je bio uglavnom najbolji ili među 3 najbolja. Ne znam zašto ga je posle zacementirao za klupu ovaj bolid. 

 

Jbt, Di Mari, Van Persi pa i Falkao. Luksuz odricanja takvih igrača može vrlo lako da košta, i to puno. A Van Galu želim da se nosi u kurac iz kluba asap.

 

potpisz

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kazu da ce u Marseille. Ponudili mu ugovor po odigranoj utakmici. Mala plata, veliki bonusi. Sada kada je pobjegao od Arsenalovih mesara, procvjetace.

 

untitled.jpg

 

 

Btw Pep i City :puke: x 1000

Link to comment

Mislim da je to sa Cityjem i Guardiolom budalaština. Ako je istina, onda je to vanserijska glupost za sve četiri strane, bar kad je u pitanju tajming.

 

 

 

Elem, Arsenal osvojio Emirates Cup, 1:0 protiv Wolfsburga. Walcott proslavio novi ugovor (140.000 funti :isuse:) golom nakon odlične asistencije 17-godišnjeg Reine-Adelaidea. Francuz djeluje kao veliki talent no ne bi bio prvi koji je izgledao kao nova Arseneova zvijezda pa nestao sa scene.

 

Danas Wolfsburg dominirao dok je Arsenal igrao sa užasnim veznim redom - Arteta na zadnjem veznom, Cazorla do njega, Wilshere desno, Özil jedini na svom mjestu, Reine-Adelaide lijevo. Sreća pa je napad Wolfsburga predvodio Lord Bendtner, inače bi nešto De Bruyne i društvo iskombinirali. Chuba Akpom opet dominirao sebičnošću, usrao kontru 3 na 1, konstantno forsirao nekakav "uradi sam" koncept.

 

Čini mi se da je Özil baš našpanan za novu sezonu. Ovo su mu bile prve pripreme sa Arsenalom, odlično se kreće, lopta ga sluša i jedini je problem u realizaciji ovih koji dobivaju njegove lopte na tacni.

Link to comment

Elem, Arsenal osvojio Emirates Cup, 1:0 protiv Wolfsburga. Walcott proslavio novi ugovor (140.000 funti :isuse:) golom 

 

Pih sića, kod nas tolko imaju Phil Jones & Co. 

Link to comment

Jbg nekome je bitnije da se dokaze u ozbiljnijem takmicenju, a nekome gde ce uvece na veceru...

 

Jbg, dokazao u najboljem klubu na svijetu, osvojio decimu, bio medju najzasluznijim. Otisao u sektu i tamo dozivio da grije klupu i da se LGV izivljava nad njim.

Link to comment

Moguće da mu je pao moral, moguće da to neće biti issue u PSG, prvo defo je lakša liga, drugo, ok, naravno, verovatno će njegovoj porodici biti draže da živi u Parizu nego u M'cr-u. Ako ne može da nađe u sebi snage da se bije za mesto u timu a 1 Youngom, onda je ok što odlazi. Njegov "govor tela" definitivno nije bio dobar kad sam ga gledao tokom druge polovine sezone. PL sigurno nije mentalno laka liga, rad sa LVG-om sigurno nije mentalno lak (a jbg, on je menadžer), ali...part and pacel, bio je handsomely plaćen za to, ako ne može - ne može, ne može svako sve i da nađe motivaciju za sve, ma koliko da je plaćen i posebno pošto je osvojio sve u klupskom fudbalu što može. Osvojio je i Mata CL, imao je krize pod LVG-om, pa je grizao kao lud. Srećno mu bilo u svakom slučaju, 45-6m funti je lepa cifra i nismo™ nešto puno para izgubili. 

Link to comment

^Potpis svega. Ako nece da grize nek putuje. Partije koje je pruzao tokom zime i proleca ne bi mu tolerisao nijedan trener, nije to do LVG i njegovog kurcenja (kao sto je npr Van Persijev slucaj). Trpeo ga je dok se vukao po terenu nedeljama dok nije preseljen na klupu. Ponovicu sto sam rekao i pre ali mislim da je on svoj vrhunac prosao i da ce tesko vise povratiti stari nivo forme i nadahnuca. Steta, mnogo se ocekivalo od njega al sta je tu je, ocigledno smo pojeli govno. A 46 milki Sterlinga na racun stare slave i razmontiravanja Paragvaja - yes please.

Edited by ducca
Link to comment

IMHO, Anin mali + Šnajder + Depay + Darmian zvuči korisnije za Man Utd nego ADM + RVP + Radomir, ako se gleda kako i koliko su ova trojica igrali. 

 

Ako se gledaju samo imena i zamišlja da bi oni sledeće sezone utrpali 60 golova... onda je možda negde egal.

Link to comment

Veoma upitan, imajuci u vidu da se ostalo na Wilsonu i Chicharitu umesto proverenog mamojeba. To je definitivno ujeb ovog leta...

 

Inace LVG se malo otvorio na danasnjoj konferenciji, long story short - cilj je da se dovede igrac koji "pravi razliku", posto takvog nema u timu (pomenuo Hazarda, Aguera, Messi, Neymara i slicne kao prednost koju njihovi klubovi imaju). Naravno ako se pojavi takav po prihvatljivoj ceni (šio mi ga Djura...) I objasnio slikovito: "Young jeste imao dobru sezonu ali on nije Neymar". Kad ti se matori pokenja po glavi on to uradi za sve pare.

Link to comment

Sjajno :D Što više slušam prepriče Van Gaalovih KZŠ, to mi je više žao što ga onomad LFC nije uzeo umesto beskrajno dosadnog Rodgersa i njegovog blistavog novog zubala.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...