Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svakako da je bio gori od Sakoa, jer bolji nikako nije mogao da bude, iako je ovaj imao par slabijih utakmica.

 

Njegovo prisustvo prosto uliva nepoverenje, on je uvek katastrofa koja čeka da se dogodi. Nekad mu se omakne pa nas ne košta gola, ali to je njegov maksimalni doprinos do sada: nije ništa zasrao.

 

Da ne pričam o suludim pokušajima slanja dugih lopti ili nesposobnosti da glavom ispuca loptu dalje od 5m ispred sebe.

Edited by copkillah
Link to comment

Svakako da je bio gori od Sakoa, jer bolji nikako nije mogao da bude, iako je ovaj imao par slabijih utakmica.

 

Njegovo prisustvo prosto uliva nepoverenje, on je uvek katastrofa koja čeka da se dogodi. Nekad mu se omakne pa nas ne košta gola, ali to je njegov maksimalni doprinos do sada: nije ništa zasrao.

 

Da ne pričam o suludim pokušajima slanja dugih lopti ili nesposobnosti da glavom ispuca loptu dalje od 5m ispred sebe.

meni je ovo opis  svakog naseg stopera.

 

Lovren je stoper koji ima sve sto vrhunski stoper treba da ima, jedino mu je u glavi promaja. Od dolaska Kloppa i te bubice se drze pod kontrolom koliko je to moguce.

 

Sakho je gotivan lik ali mi nimalo ne uliva sigurnost. Vise volim kad je lopta kod bilo koga drugog nego kod njega- uzasna mu je tehnika dodavanja.

Mada, Sakho i Lovro imaju 6/7 klin sitova kada igraju u tandemu.

Link to comment

meni je ovo opis  svakog naseg stopera.

 

Lovren je stoper koji ima sve sto vrhunski stoper treba da ima, jedino mu je u glavi promaja. Od dolaska Kloppa i te bubice se drze pod kontrolom koliko je to moguce.

 

Sakho je gotivan lik ali mi nimalo ne uliva sigurnost. Vise volim kad je lopta kod bilo koga drugog nego kod njega- uzasna mu je tehnika dodavanja.

Mada, Sakho i Lovro imaju 6/7 klin sitova kada igraju u tandemu.

 

Pa to je zbog Sakoa, svi imaju bolji učinak uz njega.

 

Sako, koliko god trapavao izgledao, uopšte nije trapav i njegova dodavanja su mahom vrlo precizna, retko kada greši. 

 

A ne znam na šta misliš pod tim, da Lovren ima sve što vrhunski štoper ima? Mislim ako pričamo o fizikalijama, kao ok je, ali to je daleko od bilo kakvog 'sve'. 

Link to comment
A ne znam na šta misliš pod tim, da Lovren ima sve što vrhunski štoper ima? Mislim ako pričamo o fizikalijama, kao ok je, ali to je daleko od bilo kakvog 'sve'. 

dobar na lopti, odlican u skok igri, vrlo dobar klizeci, zna da iznese loptu, brz za svoju visinu, kazu Sotonovci da ima i neke liderske kvalitete...

Link to comment

mislim da ima malo i do toga ko stoji ipred nasih stopera. i sa ovim sto imamo bilo bi to verovatno neuporedivo bolje izgledalo kad bi mogli da skrpimo neku krstenu vezu u kojoj nam godinama plesu jedan lukas leiva, velski pirlo/cavi i ostali pajaci.

retko da na svetu postoje stoperi koji nisu skloni kiksevima. poenta je samo da se te sanse kad moze da nastupi kiks svedu na minimum sto kod nas godinama nije slucaj

Edited by cvrlle
Link to comment

Smešan penal

 

I gol

Nezasluženo

 

nista novo

 

Kad igra junajted makar ne moram da palim livescore da vidim šta se tačno dogodilo kad neko napiše samo ovako neodređeno "smešan penal" :fantom:

 

 

  :bee:

Edited by Pečorin
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...