Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arsen i uzrok ozljeda :lol:

 

Jednom je na fr tv-u pomenuo da se igraci sa duzom kosom (namazanom za vrijeme utakmice) manje povrjedjuju od ovih drugih. Imao je dosta uzoraka da napravi studiju.

:lol::isuse: To on zbog svoje frcke u mladosti.

 

Nego, igra li Diaby? :p

Link to comment

pored jonja, dosao i henri saivet iz bordoa.

 

tiote ide.

 

prica se da bi mogao da dodje i townsend. a spominje se remy na pozajmicu. videcemo sta ce biti, ali mene i dalje brine odbrana.

 

tu jos jedan bek mora da dodje

 

edit: ne znam sta da kazem za jonja, ali toensend mi se svidja, nije valjda zaboravio da igra. za ovog francuza nista ne znam, tako da ako boris moze da me prosvetli

Edited by smorenko
Link to comment

edit: ne znam sta da kazem za jonja, ali toensend mi se svidja, nije valjda zaboravio da igra. za ovog francuza nista ne znam, tako da ako boris moze da me prosvetli

Gdje ce Tiote?

 

Townsend... Meni se cini da se radi o tipicnom precijenjenom engleskom krilu.

 

Odbrana jos i nekako, ali Newcastle je dao 19 golova u 20 utakmica, od cega 10 u one tri pobjede protiv Norwicha, Redsa i Spursa. Ili McClaren ne zna iskoristiti Mitrovica i Pereza ili oni ne znaju.

Link to comment

Gdje ce Tiote?

 

Townsend... Meni se cini da se radi o tipicnom precijenjenom engleskom krilu.

 

Odbrana jos i nekako, ali Newcastle je dao 19 golova u 20 utakmica, od cega 10 u one tri pobjede protiv Norwicha, Redsa i Spursa. Ili McClaren ne zna iskoristiti Mitrovica i Pereza ili oni ne znaju.

 

Perez i nije tako loš obzirom na minutažu. Mitrari je, pak, potrebna drugačija koncepcija. On je u Belgiji zakivao tako što je utrčavao iz dubine i pospremao™. Kod McLarena mora da sedi na peterecu, rve se sa mnogo ozbiljnijim štoperima i glavom hvata centaršuteve sleva i sdesna. I na sve to još da rudari na centru terena kada se igra odbrana. Prilično veliki šok za njegovu filozofiju a donekle i sposobnosti. Ovo malo što sam gledao Zamak, video sam barem 4-5 zicera koje je dobio na glavu i sve je to poslao pored i preko gola. Previše je to loš procenat za EPL.

Link to comment

Taunzend nastupa na poziciji Arona Lenona. Djondjo je vrlo dobra kupovina, cak me cudi da ga nije pokupio neki od vecih klubova, mozda cak i najvecih. Arsenu bi sjajno legao na ovu ekipu, npr., nije najbolji trkac, ali je visok i jak, agresivan, robustan, odlican za nekog rezervnog zadnjeg veznog. I ranije sam se pitao kako Liverpul nikako da dovede nekog solidnog domaceg stopera, makar njih ima, a oni izmisljaju toplu vodu. Ako se nije raspao, Koker je dobra kupovina.

Link to comment

Kokera sam ja dovodio u FM i bio sam uspešan sa njim :lol:

 

Inače, igrao je u Svonsiju za Brendana. Da je ovaj i dalje u klubu, to bi bile samo psovke, ovako postoji i malo nade.

Link to comment

Caulker je Kloppu sigurno privukao pažnju izvanrednom partijom u nedavnoj pobedi LFC nad Southamptonom od 6-1 <_<

 

Možda ga dovodi da na treningu diže moral napadačima, da ih ubedi da i oni nekome mogu da daju gol?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...