Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ti ne razumeš zašto su ljudi toliko mrzeli Fergusona, a mi ga toliko voleli? On je čovek, tako, pola političar, pola vojnik koji je, eto, izabrao da se bavi fudbalom. Murinjo je jedini koji u naznakama ima te karakteristike. Za Fergusona je obračun sa najvećim rivalom bio "personal". Kako da "nadgrađuješ" na tome, kojom fintom?

Tek sad videh edit. Oduvek sam smatrao Fergusona genijalnim pre svega fudbalskim strucnjakom. Ne bih uopste svodio njegove uspehe na psihologiju, nego iza toga stoji pre i iznad svega ogromno fudbalsko znanje i kontinuitet u radu. Ko god da mu je dao cetiri godine bez trofeja i verovao u njegov rad, bio je veoma, veoma mudar covek.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tek sad videh edit. Oduvek sam smatrao Fergusona genijalnim pre svega fudbalskim strucnjakom. Ne bih uopste svodio njegove uspehe na psihologiju, nego iza toga stoji pre i iznad svega ogromno fudbalsko znanje i kontinuitet u radu. Ko god da mu je dao cetiri godine bez trofeja i verovao u njegov rad, bio je veoma, veoma mudar covek.

 

Misliš kao taktičar i, ono, trener trener? Ajmo ovako, naravno da je izuzetan, ali ja lično ga ne bih nikad stavio u top 10 svih vremena. Ali menadžer - the greatest of them all. Pa ti vidi prema tome. Naravno da nije samo psihologija. Ima i sposobnost delegiranja, tj uviđanja talenata drugih i delegiranja. Mislim, menadžerski posao.

Link to comment

Stvarno mislim kao trener trener, u najosnovnijem smislu te reci. Delegiranje takodje ubrajam u trenerske skilove, ali pre svega mislim na igru njegovog tima. Lepota za gledati.

Edited by IndridCold
Link to comment

Stvarno mislim kao trener trener, u najosnovnijem smislu te reci. Delegiranje takodje ubrajam u trenerske skilove, ali pre svega mislim na igru njegovog tima. Lepota za gledati.

 

pa dobro, mislim, jeste vrhunski, samo nije baš top 10. tu je negde između 10 i 20 mesta. Ono, za all time, to je jako visoko

Link to comment

Ovakav Utd mi ubija ljubav prema fudbalu, ovo je u kontinuitetu nesto najruznije sto sam ikada gledao od nekog tima (koji nije Aston Villa, ok)... Hvatam sebe kako navijam za protivnike, samo da bi se nesto promenilo :(

 

I onda degenerik u svoju odbranu pita koliko je Sheffileld imao suteva na gol :isuse:

Link to comment

Meni je najbolje kad je Depay ono šutnuo na gol a ceo stadion počeo ironično da slavi. Jbt, ako ti to nije dokaz da treba da se pokupiš... 

 

Ali jbg, još jedan mesec, još (skoro) milionče evra na računu. Recite, ko bi od vas to tek tako bacio? Nego meni klub nije jasan.

Link to comment

Ma jok, klub neće da ukaže poverenje čoveku koji je izgradio barsu i bajern nego će da sluša razmažene navijače  :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

jbg, nekog ko daje pare će morati da slušaju, sad dal one koji plaćaju ulaznice ili one koji plaćaju sponzorstva, ako se ovako nastavi mogu sami da izaberu...

Link to comment

A jel ste vi u priči sa gvardiolom ili je to sun jihai već završio?

Mislim ne znam šta čekate sa žozeom, kad propadne ta opcija koga ćete onda da jurite...Rafu?

Link to comment

A jel ste vi u priči sa gvardiolom ili je to sun jihai već završio?

Mislim ne znam šta čekate sa žozeom, kad propadne ta opcija koga ćete onda da jurite...Rafu?

 

ne znam ni ja. 

Link to comment

Ide prica da klub navodno uopste nije ni razmatrao Gvardiolu...posto je kao gotova prica sa Citijem pa da ne ispadnu luzeri. Pakao rezon :isuse: Ni Jose nije top pik, ako do sad nisu iskoristili tu opciju nece ni sad. Ako iko zameni LvG-a bice to Giggs. Klub je otisao s mozgom, vise se ni ne nadam icemu racionalnom... Sledece je da se opet jure Bale/Ronaldo/Neymar na leto :lol: Sramota me je.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...