Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Lingard po pravilu odlicne partije na turneji, ostaje da se vidi gde ce ove sezone na pozajmicu. Pereira nevidljiv, posle odlicna 2 nastupa, Smalling lupetao sa dodavanjima, Herera pripada prvom poluvremenu...

Link to comment

Herrera car, samo da ga ovaj ne upropasti. 

 

Nema, hiljadu puta dokazano - mi smo tim za kontranapade, tu smo smrtonosni. Ali jbg.

Edited by MancMellow
Link to comment

Dva koraka napred, pa jedan nazad. Ali ako Di Maria hoce da ode, nema razloga zaliti previse

Videcemo sad kako planiramo da potrosimo taj novac

Link to comment

Ово вам је већ губитак.

 

jeste, ali sta da se radi, los splet okolnosti. s druge strane, ako to sve tako prodje neto potrosnja za transfere ce pasti na nekih 22m, sto ce reci da ce biti jos ohoho para za ozbiljna pojacanja tj bar jedno veoma ozbiljno. Koja se nam je u odbrani preko potrebno

 

I od iberijaca bih od sada molio samo asturija, kantabrija, roha, baskija, navara i tako to. ovo ostalo mi je nepouzdano :D

Edited by MancMellow
Link to comment

46,5mil £ ADM u PSG.

Meni ovo bez veze pogotovu sto nije deo tog posla bio Kavani ili mozda Ibra (iako sam skeptican glede Ibre kod nas™ ). MDP igra iza Runija a Jang AML, bar u ove 3 tekme USToura. Takodje ne deluje ni da ce Januzaj levo, sto sad pored stopera i spica ostavlja deficitarnim i mesto levog krila/levog poluspica.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ali ako Di Maria hoce da ode, nema razloga zaliti previse

 

Pitanje je zašto je hteo da ide. Verovatno zašto i RVP. Jebote, takve dve igračine, pa to je strašno, plače mi se. Vrlo dobro se sećam početka prošle sezone, mislim da sam gledao SVIH prvih 15ak utakmica, kada je igrao, ADM je bio uglavnom najbolji ili među 3 najbolja. Ne znam zašto ga je posle zacementirao za klupu ovaj bolid. 

 

Jbt, Di Mari, Van Persi pa i Falkao. Luksuz odricanja takvih igrača može vrlo lako da košta, i to puno. A Van Galu želim da se nosi u kurac iz kluba asap.

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...