Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa to, treba li naglasiti da mi svi in-laws, kao i njhova ogromna familija (rodjaci, rodice, stricevi, tetke, itd) bez izuzetka svi navijaju za Utd od vajkada - od Salforda, pa do Leylanda.

Link to comment

dilinger to gleda kroz borbu za titulu, cinjenica jeste da 20+g Liverpul nije osim 3-4 puta bio kandidat za istu, a Utd jeste skoro stalno. Kad su se pre nekoliko godina borili za titulu Utd i City, pitao je neko Fergija da li vam je City najveci rival i on je odgovorio otprilike: Liverpul je to bio u pocetku (njegove ere) i najduze, onda Arsenal, pa je to bio jedno vreme Celzi, a sada ... malo je zastao i rekao da to je sada City. To bi se moglo podvesti pod ono "fudbalski", ali sto rece manc "teško da je fudbal samo - fudbal".

Link to comment

Mislim da cemo na navijace Cityja cekati da malo poodrastu da bi se mogli registrovati na forum.

 

Kad je u pitanju rivalitet*, navijaci Arsenala navijaju da Tottenham izgubi, makar to znacilo trofej za Mourinha i Chelsea. Tottenham je neprijatelj broj 1. Sa Unitedom postoji...nesto jos od 1990.godine i okrsaja koji je Arsenal kostao bodova za zelenim stolom. Nastavak je uslijedio po dolasku Arsenea i trajalo je dok Abramovich i Emirates nisu Arsenal poslali u zapecak po pitanju konkurentnosti, uz lagano podgrijavanje kod Van Persiejevog odlaska (s tim da je i tu odijum bio usmjeren na njega, a ne na klub). Chelsea se prezire, Tottenham se mrzi, United se prezirao i mrzio, a sad ni Van Persieja nemaju da se to podgrijava.

 

 

 

 

 

* Pisem na osnovu licnog iskustva.

Link to comment

jel imate neki prirucnik u kojem vam sve to objasne il morate sami da se raspitujete kad resite da navijate za ovaj ili onaj klub?

 

ti kao da nikada nisi voleo

Link to comment

jel imate neki prirucnik u kojem vam sve to objasne il morate sami da se raspitujete kad resite da navijate za ovaj ili onaj klub?

+1

 

Ajde sto vole no se trude da mrze iste klubove kao i kolege u Engleskoj. :lol:

Link to comment

 

Nas na distanci by and large boli dupe za to, osim ako volimo da se pretvaramo da smo rođeni i odrasli u senci stadiona...

Pih, tipicno skauzerski. :fantom:

 

Speaking of... Ja imam dojam da je i Travnik veci od Londona obzirom da mi je svaki Londondjanin™ dosad rekao da mu je Emirates na 5-20 minuta voznje od stana.

Edited by ArleKino
Link to comment

Pih, tipicno skauzerski. :fantom:

 

Speaking of... Ja imam dojam da je i Travnik veci od Londona obzirom da mi je svaki Londondjanin™ dosad rekao da mu je Emirates na 5-20 minuta voznje od stana.

taj fazon. a od travnika je na vise sati brze voznje :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...