Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Tehnički, nije ništa nelegalno. Skineš KODI, i instaliraš određeni plagin (ja koristim Phoenix za strimove, ali sam poprilično nezadovoljan, i gledam da nađem neki ace stream, ako mi se baš gleda utakmica, koji onda isto mogu da pustim iz KODI-ja)...

 

Za filmove i serije su Gennesis i Primewire plugini ok...

 

Imate na youtubeu uputstva za sve, samo ukucaš u google "youtube kodi Gennesis", na primer i ispratiš uputstvo...

 

Slično je iz sa subtitleove, za filmove... Sve je na youtubeu...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

p2p streams  addon za ace/sopcast strimove, već drugu sezonu pratim Premier ( i ostale), doduše  najčešće s španjolskim komentarom...

Edited by Zis
Link to comment

Итурбе у Бурмуту.

 

Позајмица са правом откупа. Није регистрован за следеће коло, чека се радна дозвола.

Link to comment

Koliko strana ispisaste, niste normalni.

 

Prosla sezona PL, mozda nije bila previse zanimljiva; Chelsea je lagano osvojio, sa onom muljavom igrom. Srecom te se ove to nije ponovilo. Nadam se da ce neizvesnost potrajati; lepo je videti "prosecne" ekipe blizu vrha. Nisam skoro pogledao ovoliko meceva PL, sto mi je pokazatelj o kvalitetu/zanimljivosti fudbala. 

 

Italijani, bah. Kada vidim ovaj Inter i broj datih i primljenih golova, stvarno mi ne pada na pamet da ih gledam. Tesim se sto ce Juventus dovesti stvari na svoje mesto(kada vec Roma i Napoli to ne mogu).

 

Ja volim direktan fudbal, nikako neko takticko smaranje, ma kako kvalitetno bilo, te sam mozda malcice subjektivan, hehehe.

Link to comment

Prosla sezona PL, mozda nije bila previse zanimljiva; Chelsea je lagano osvojio, sa onom muljavom igrom. Srecom te se ove to nije ponovilo.

 

Šta je tačno muljavo™ kod npr. akcije u kojoj svih 11 igrača dodirne loptu makar jednom, naređa se ukupno 25 dodavanja i na kraju Schurrle finišira nakon ubacivanja sa krila?

 

Fabregas je većinu sezone pakovao skoro pa kao Özil što pakuje trenutno, s tim da je Costa te pakete koristio mnogo bolje nego Giroud

 

Igrali su odlično. Sad, što nemaju Messija ili Neymara da na sve to dodaju još i malo surove solo dominacije, ili što ne mogu kao Robben i Müller da u tri poteza pretrče celu protivničku odbranu i posluže Lewu na peterecu, jbg nema se. Ali to baš i ne znači da su muljali.

Edited by beowl
Link to comment

Pod muljavim mislim na njihove standardne 1-0/2-0 pobede. Mozda su me Bayern, Barsa  i Real razmazili, pa od svake ekipe ocekujem petardiranje, odnosno goleadu. 

Link to comment

Одлично је изгледао Челзи прошле сезоне, на терену су били доминантни. У ствари, све супротно од ове сезоне.

Link to comment

Итурбе у Бурмуту.

 

Позајмица са правом откупа. Није регистрован за следеће коло, чека се радна дозвола.

 

odlican igrac, jedan od mnogih koji su propali u romi.

 

btw. ovi nasi su ga trazili jos kad je igrao za porto.

 

antonio, baby! sjajan centarsut valencie.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...