Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Svedjanin je drugo, ali Persijev drugi zuti je cist kao suza...

 

ma daj...

Najjače™, par minuta posle toga Mesi radi potpuno isto, i... Ništa...

 

Jedan karton dat u skladu sa parvilima...:)

Link to comment

Za raziliku od Ovreba koji je sudio za Unicef i Kosovo, drugi zuti za Persija je po pravilima. To sto ti se pravilo ne svidja ne znaci da je sudija pogrijesio.

 

Meni je i ono Nanijevo cist crveni. Podsjetio me na glupana policajca koji nije zbog iste situacije iskljucio De Jonga protiv Spanije u finalu SP.

 

 

Ali ajde da opet ne vrtimo istu pricu... prezvakali smo je dovoljno!

Edited by MiddleClass
Link to comment

Klop ponudio Interu 30 miliona € za Murilja

Menadžer Liverpula Jirgen Klop poslao je Interu ponudu od 30 miliona evra za fudbalera Džejsona Murilja, prenosi Tutomerkato.

 

 

:Hail:

Link to comment

Klop ponudio Interu 30 miliona € za Murilja

Menadžer Liverpula Jirgen Klop poslao je Interu ponudu od 30 miliona evra za fudbalera Džejsona Murilja, prenosi Tutomerkato.

 

 

:Hail:

 

Jel čemu taj?

 

Mislilm, od Lovre, Sakoa i Drvoseče teško da može biti lošiji, ali?

Link to comment

Jel čemu taj?

 

Mislilm, od Lovre, Sakoa i Drvoseče teško da može biti lošiji, ali?

 

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Link to comment

???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Sako se izuzetno gubi kad ima loptu u nogama... Tempirana bobmba, ne teraj me sad da tražim njegove vrhunske poteze iz samo par predhodnih utakmica... Znaš i sam da ima taj problem...

 

Bez lopte je odličan, ali, jbg, u fudbalu nekad treba i znati šta sa loptom kada je osvojiš...

Link to comment

U poslednjih par utakmica je bio ispod nivoa, ali se tek vratio.

 

Pre toga je bio odličan. On deluje jako trapavo sa loptom, ali to je samo utisak, poenta je da izuzetno retko greši u dodavanjima. Čovek pogreši jedno od deset dodavanja najviše. Odličan je u skok igri, većinu duela rešava, dobro čisti, prosto za klasu je bolji od bilo kog drugog štopera u timu.

Link to comment

Meni je i ono Nanijevo cist crveni. Podsjetio me na glupana policajca koji nije zbog iste situacije iskljucio De Jonga protiv Spanije u finalu SP.

 

Naravno da je čist crveni bio, sektašima je samo čudno jer bi u Engleskoj za to sudija uručio prijateljsko tapšanje po ramenu i očinski savet.

Link to comment

Taman tako za Liverpul je top pojacanje. Objektivno ima sezonu iznad ocekivanja. Sarma, Miranda i on su najzasluzniji sto Inter prima malo golova...

Ово ако је тачно представља тоталну спрдњу. Нема шансе да он вреди толику кинту. Оно што сам га ја гледао са Колумбијом, малко мања киксара од Максимовића

 У то име свим колегама што прате овај топић свако добро у идућој години.

 

Link to comment

Спорт клуб преноси Брајтон у 16:00. У лошој су серији, изгубили две од последње три, али Вулвси су прилика да се врате у форму која их је 20 утакмица штитила од пораза. Вилсон ће ваљда да стартује, прошло коло је био болестан, а ЛвГ га није - за разлику од Вила Кина - вратио са позајмице.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...