Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Враћа се Паја против Ливерпула. :Hail:

 

:Hail:

 

Ronaldo je i u PLu imao jednu sezonu sa 30+ golova, nije nabijao statistiku samo u primeri.

 

Mesi je toliko puta do sad razmontirao najjače engleske klubove u evropi, jel neko zbilja misli da bi imao problema protiv Votforda, Lestera i Kristal Palasa?

 

Protiv njih ne bi, ali on cold rainy night in Stoke...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Вотфорд, Стоук, Лестер, Кристал Паласби били други у Француској, Италији, вероватно и у Немачкој.

 

Biser.

 

Mislim, veruj u sta hoces, ko sam ja da bolje znam od tebe i da ti se mesam, ali ovo je bas zabavno.

Edited by IndridCold
Link to comment

Jevropa je tu merilo, tu nesto i ne briljiraju premijerligasi. Prosle sezone Liverpul je skupio citavu jednu pobedu u Ls u grupi sa Ludogorecom i Bazelom, a ove sezone ce samo Siti proci u 8.  

Link to comment

Kvalitet Premiershipa na stranu, Manc je ubo sustinu sa kritikom Britanaca. Tehnicki i takticki nepismeni zbog uzasnog odnosa spram omladinskog fudbala. Mozda je i do toga sto su sefovi strucnog staba™ menadzeri, a ne samo treneri.

 

@Indrid - Ozil je za svaku pohvalu, igra nerealno dobar fudbal. Kreirao je 79 sansi svojim duducima od cega su oni zabili samo 16. Krece se kao nikad, ne zavlaci se u rupu kad naidje veliki tim nego tu pojacava ucinak (Bayern, United, City).

Link to comment

Nema šanse da bi Chelsea i Utd ovoliko failovali u Španiji ili Nemačkoj. Sa ovako kvalitetnim timovima, uz pomoć sudija kad zatreba da se podigne moral ekipe i upišu bodovi protiv manjih timova, ne bi dolazili u situaciju da je ceo tim u tolikom rezultatskom raspadu. Pa Benitez sa sve raspadom u igri u rangu Chelsea je lagano na 2 poena od Barcelone. Chelsea i Utd, pa ni City i Arsenal nema šanse da bi ugrozili Real, Barsu ili Bayern ali bi lagano bili odmah iza njih

Edited by Mercuzzio
Link to comment

Враћа се Паја против Ливерпула. :Hail:

 

Nagradno pitanje je da li ga uzimati odmah sada i zajebati se kao u slucaju Kun, ili sacekati kolo-dva i onda se zajebati nakon sto da 4 gola u dve utakmice i svima ostalima donese poene?

Link to comment

@Indrid - Ozil je za svaku pohvalu, igra nerealno dobar fudbal. Kreirao je 79 sansi svojim duducima od cega su oni zabili samo 16. Krece se kao nikad, ne zavlaci se u rupu kad naidje veliki tim nego tu pojacava ucinak (Bayern, United, City).

 

Znam bre, i ja obozavam Ozila. :)

Edited by IndridCold
Link to comment

Nego, Skauzeri, se sjeca ko od vas ovog ElNennyja iz meceva sa Baselom? Na goal.com pise da je imao powerful performance na Anfieldu u onih 1:1.

 

Koliko sam mogao vidjeti, Egipcanin puno trci (97 km u 8 utakmica CL prosle sezone) i nelos je u pas-igri. Za 5 miliona funti valjda boljeg i nema.

Link to comment

5 miliona? Pa to nije transfer. Mora da se ulupa tries i kusur miliona inace nije slatko.

 

S tim u vezi - Felipe Anderson, Vol. II Za sada glasine. Ono sto me zanima je sleece: kako se tacno taj covek uklapa u zombie passing stil igre koji neguje menadzer Man Uniteda...

Link to comment

Jevropa je tu merilo, tu nesto i ne briljiraju premijerligasi. Prosle sezone Liverpul je skupio citavu jednu pobedu u Ls u grupi sa Ludogorecom i Bazelom, a ove sezone ce samo Siti proci u 8.  

У том случају да се неко покаже као фудбалер једино је мерило СП. Можда ЕП и КА.

Link to comment

do pre nekoliko godina premijerligaši su činili 3 od 4 polufinalista lš, doći do 1/2 finala je već uspeh, proći u finale definitivna potvrda visoke klase fudbalera koji je odvukao svoj tim tamo, pod uslovom da to nije ostvareno posle penala nakon dva 0:0 dosadna meča

Link to comment

do pre nekoliko godina premijerligaši su činili 3 od 4 polufinalista lš, doći do 1/2 finala je već uspeh, proći u finale definitivna potvrda visoke klase fudbalera koji je odvukao svoj tim tamo, pod uslovom da to nije ostvareno posle penala nakon dva 0:0 dosadna meča

 

cinili bi mozda i vise da nije bio onog svedskog imbecila, sumanutog crvenog van persiju na camp nouu i apsolutno neshvatljivog crvenog za nanija na traffordu 2013

Link to comment

cinili bi mozda i vise da nije bio onog svedskog imbecila, sumanutog crvenog van persiju na camp nouu i apsolutno neshvatljivog crvenog za nanija na traffordu 2013

E jbg, sad se ti sećaš nekih momenata koje su svi pravi neljubitelji PL davno zakopali...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...