Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Različie definicije kvaliteta, jbg. Tebi bi izgleda odgovaralo da se igra top 4 mini liga, dok svi ostali služe za demonstraciju kvaliteta i nabijanje gol razlike.

Link to comment

Dobro oca mu jebem, oće li neko definisati te parametere pomoću kojih objektivno™ i realno ™ merimo kvalitet jedne sezone u odnosu na drugu?

 

Ja sam prost čovek koji samo zna da je ova sezona zabavna, pomagajte

Link to comment

opet igra ocajna bla bla bla ali je kvalitet pl nikad bolji :lol:

Ne, ali fakat jeste smesno. :D

 

Posle skoro svake tekme i svakog kola komentari: muceni ovaj, muceni onaj, kakav retard, glupa konjina, odakle ovaj uopste u profesionalnom fudbalu, ovo je JSL nivo igre, tuga, ovaj loptu ne zna da sutne, plac majke bozje, onaj zaboravio za koji tim igra. Jedino Arle sto hvali Ozila i toliko. :D

Edited by IndridCold
Link to comment

Pa i ja bih rado hvalio Lljiljaninih 16 asistencija, ali on ima petnaestak manje.

 

Navijački lelek nad propašću voljenoga kluba ne treba uzimati kao da je nekakva objektivna analiza. 

Link to comment

Ne, ali fakat jeste smesno. :D

 

Posle skoro svake tekme i svakog kola komentari: muceni ovaj, muceni onaj, kakav retard, glupa konjina, odakle ovaj uopste u profesionalnom fudbalu, ovo je JSL nivo igre, tuga, ovaj loptu ne zna da sutne, plac majke bozje, onaj zaboravio za koji tim igra. Jedino Arle sto hvali Ozila i toliko. :D

 

Evo npr pljujemo Minjolea samo tako, a on završava kalendarsku godinu sa više clean sheetova od bilo kog drugog golmana u PL :fantom:

Link to comment

Da su na ovom forumu navijaci Lestera i Votforda citali biste ode posvecene igri tih timovima, ali posto ste osudjeni na junajtedovce i Scousere tesko da cete videti neko velicanje u ovom trenutku.

Link to comment

Dobro oca mu jebem, oće li neko definisati te parametere pomoću kojih objektivno™ i realno ™ merimo kvalitet jedne sezone u odnosu na drugu?

 

Ja sam prost čovek koji samo zna da je ova sezona zabavna, pomagajte

 

Ruku na srce, današnja postavka je glasila da su mali timovi u EPL napredovali i igraju sve bolje pa je liga ujednačenija. Nije se govorilo o nekom apstraktnom kvalitetu lige kao takve. Jednostavno je lepo i zabavno pratiti dešavanja kada npr. znaš da gostovanje Potočijih Usta™ bilo kom od mančesterskih blizanaca više ne znači automatski neku rutinsku petardu uz prigodne pesmice sa tribina nego ima da se rudari i vesla kao na galiji za tri boda - i opet može da bude pušiona. To je nešto što Eibar ili Vallecano mogu samo da sanjaju kada idu na Bernabeu ili Camp Nou.

Link to comment

To je nešto što Eibar ili Vallecano mogu samo da sanjaju kada idu na Bernabeu ili Camp Nou.

 

Mogu da pokusaju...ali onda slede dva crvena kartona i poraz od  n+10 : n, gde je n = broj golova koje su oni postigli u trenutku prvog iskljucenja

Link to comment

Ali ne razumete, to je samo zato što su Real i Barcelona kvalitetni -_-

 

Nesposobnost Chelsea-City-Arse-itd. da se iživljavaju nad boranijom ove godine znači da je liga nekvalitetna.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Mogu da pokusaju...ali onda slede dva crvena kartona i poraz od n+10 : n, gde je n = broj golova koje su oni postigli u trenutku prvog iskljucenja

+penal ako zatreba. Ova dva penala koja su danas sudjena Realu i Barsi su skandaloznija od bilo kog toletovog penala.
Link to comment

To, mislim, niko ne osporava. Ali retko koja utakmica dobija hvalospeve, ne znam da li iko to primecuje. Ja mislim da za to postoji razlog. Ove sezone sam zaista malo uzivao u engleskom fudbalu. Ako zanemarimo tabelu i fokusiramo se na utakmice, u Spaniji su IMO prosto mnogo bolje za gledanje, narocito kad medjusobno igraju timovi iz prve petorke. Ali neka bude da je to pitanje ukusa.

Link to comment

Ne, ali fakat jeste smesno. :D

 

Posle skoro svake tekme i svakog kola komentari: muceni ovaj, muceni onaj, kakav retard, glupa konjina, odakle ovaj uopste u profesionalnom fudbalu, ovo je JSL nivo igre, tuga, ovaj loptu ne zna da sutne, plac majke bozje, onaj zaboravio za koji tim igra. Jedino Arle sto hvali Ozila i toliko. :D

Mogu ja i Archja da vratim na ozbiljan sport, pa ćeš da čitaš hvalospeve igri, ako ti to nedostaje...

Link to comment

Mogu da pokusaju...ali onda slede dva crvena kartona i poraz od  n+10 : n, gde je n = broj golova koje su oni postigli u trenutku prvog iskljucenja

Slazem se, ovo jeste rak rana spanskog fudbala. Odvratna protekcija. U Engleskoj je sudjenje lose, ali je makar random. Zato nema sta da se gleda kad igraju blizanci protiv slabijih ekipa.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...