Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobro je, 3 boda koja su se morala uzeti. Igra JSL nivo.

+1000

 

Sledece kolo kod Prslina da mu serviramo jednu porciju osvete. Drugu cemo na leto kad budemo uzeli Paju

Link to comment

Pustite igru, rezultati se racunaju 

 

Medjutim, ne i kad je United u pitanju. Paul Scholes, koji je na pasja usta pljuvao po LvG-u cele sezone odjednom je za to da treba pruziti coveku sansu. 

 

Naravno da mu treba pruziti sansu. Glupo bi bilo da dobije otkaz sada, pa da klub mora da bira izmedju 1 Murinja i 1 drugara, posto bi im se cela planeta smejala da izaberu drugara. 

Link to comment

Dobro je, 3 boda koja su se morala uzeti. Igra JSL nivo.

 

+1

 

Benteke se pretvara u Heskija, jebe ga samo što nema Ulijea na klupi inače bi imao zakucano mesto u startnoj postavi do kraja karijere, ako treba i na levom krilu.

 

Ibe kao Ibe.

Link to comment

Pustite igru, rezultati se racunaju 

 

Medjutim, ne i kad je United u pitanju. Paul Scholes, koji je na pasja usta pljuvao po LvG-u cele sezone odjednom je za to da treba pruziti coveku sansu. 

 

Naravno da mu treba pruziti sansu. Glupo bi bilo da dobije otkaz sada, pa da klub mora da bira izmedju 1 Murinja i 1 drugara, posto bi im se cela planeta smejala da izaberu drugara. 

 

Treba mu pruziti sansu da okrene stvari naopacke - sta se desilo sa Skolsom preko noci?

Link to comment

Pa ono sto sam napisao. Ne samo da bi im se smejao ceo svet, vec je pitanje i da li bi Glazeri dali da naprave bas toliku glupost.

Edited by MancMellow
Link to comment

Šteta za Bentekea što je pokvario inače dobar utisak, jer me gomilu lopti spuštao, imao nekoliko odličnih duplih pasova. Samopouzdanje jbg, usrao se jer je to isto promašio pre par dana. Kolika je kvota da promašuje istu situaciju i protiv Vest Hema?

 

Inače, ružna pobeda, nešto što nam je generalno falilo, 3 boda su 3 boda, ne mogu da se žalim mnogo.

 

Hendo je ponovo bio slab, s pravom zamenjen. Sako se popravio malo u odnosu na prethodne dve utakmice. Ostalo manje-više prosečno korektno.

Link to comment

Mda, urgira da se sačeka da bi Mourinho otišao u Madrid ili Pariz, a onda Giggs imao otvoren put da preuzme klub <_<

 

A možda, za promenu, nema Specijalne teorije zavere? Možda čovek ne misli da je promena trenera na pola sezone naročito pametan potez, da se neće srušiti svet ako sačekaju do leta i vide na čemu su?

Link to comment

Hendo je ponovo bio slab, s pravom zamenjen. Sako se popravio malo u odnosu na prethodne dve utakmice. Ostalo manje-više prosečno korektno.

 

Hendo je jedva hodao značajan deo utakmice, opet je imao probleme sa tim neizlečivim stopalom. Šta će biti od njegove karijere, pojma nemam. 

Link to comment

Mda, urgira da se sačeka da bi Mourinho otišao u Madrid ili Pariz, a onda Giggs imao otvoren put da preuzme klub <_<

 

A možda, za promenu, nema Specijalne teorije zavere? Možda čovek ne misli da je promena trenera na pola sezone naročito pametan potez, da se neće srušiti svet ako sačekaju do leta i vide na čemu su?

 

Dream on. Sve se slaze. SAF u svlacionici pre tekme, Scholes odjedared menja pesmu, mediji su odjednom nekako zacutali - jbg, nije mala stvar odigrati sa 14toplasiranim 0-0 na Traffordu, nema nezgodnih pitanja. Nije to nikakva zavera protiv Mourinha, isto bi bilo i da je bilo koji drugi dokazani trener upravo postao "slobodni agent". To je zastita sopstvenih interesa. Koji sa klupskim mogu, ali ne moraju da imaju veze. We're fucked.

Link to comment

Hendo je jedva hodao značajan deo utakmice, opet je imao probleme sa tim neizlečivim stopalom. Šta će biti od njegove karijere, pojma nemam. 

 

Mislim da, za početak, traku treba da dobije neko drugi, ja bih lično dao Sakou. Što se tiče tog stopala, ne znam ni ja, ne bih polagao prevelike nade u trajni oporavak i malo bih ga sklonio iz fokusa (u kojem se svakako kako-tako nalazi zbog trake).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...