Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

kažem vam™ ja (još u avgustu), bićete vi ove godine i pravi prvaci.

Fakat.

 

Ja sam onomad rek'o da svi kandidati za titulu dzentlmenski prepustaju titulu Cityju sudeci po hendlovanju transfer-roka. City je i dalje prvi kandidat za naslov mada su u gostima uzasni. U drugom dijelu prvenstva Arsenal ima gostovanja u Liverpulu (x2), Mancesteru (x2), Stokeu i Tottenhamu.

 

Valjda ce Alexis biti u timu vec za Liverpool, frustrirajuce je gledati sta ostali rade kad im Ozil servira zicet na tacni.

 

Unazad 11 godina Arsene je najbolje sanse za titulu (2007-08, 2010-11, 2013-14) sjebavao losim januarskim prelaznim rokom. Valjda ce sad biti pametniji.

Edited by ArleKino
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Valjda će smorenko u subotu da ponese cvijeće za jesenje prvake. :fantom:

donecemo cvece i odneti bodove :).

 

not. sa arsenalom nikad nismo umeli, redovne smo im musterije. arsenal i vinijevi.

 

ova ekipa moze da izbori opstanak, pitanje je da li ce. borba ce trajati do poslednejg kola.

 

uskoro pocinje prelazni rok. jedan ili dva CB su obavezna u ovom prelaznom roku i jos jedan napadac, a sise verovatno odlazi.

 

i na kraju srnicek. tuga. covek je imao srcani udar dok je trcao. mnogo su ga voleli u i klubu i navijaci, smatrali ga za geordia. legenda.

Link to comment

Ja uopšte ne bih otpisao Spurse iz borbe za titulu. Ako ne bude nekog epskog čouka biće u tri na kraju.

+1 Samo dva poraza, Kane raspucan, vrhunski golman, cvrsta odbrana i odlican menadzer. U drugom dijelu sezone idu kod Cityja i Chelsea od zajebanijih gostovanja.

 

@smorenko - ono zadnji remi bijase 2011-2012, 0:0, Barton navukao suspenzije Gervinhu i Songu? Vidjecemo. Prva je bila jedva 1:0 iako je onaj ludjak dobio crveni na samom pocetku. Otad je Newcastle ipak porastao, a prosle sezone su i Mitrovic i Perez zabijali Arsenalu na Emiratima.

Edited by ArleKino
Link to comment

e baš bih voleo da vidim te puzzle koje trebaju da se slože da bi totnam bio šampion

+ milijun

 

Samo ako ste na opojnim drogama možete smatrati Spurse kandidatom za titulu. Aj i da završe u "prva tri" (tj treći bi im bio maksimalni domet), ali sve ostalo je halucinacija sa lošim pečurkama.

Link to comment

Samo ako ste na opojnim drogama možete smatrati Spurse kandidatom za titulu. Aj i da završe u "prva tri" (tj treći bi im bio maksimalni domet), ali sve ostalo je halucinacija sa lošim pečurkama.

Ne koristim opijate, ali Spursi izgledaju solidniji od konkurencije u defanzivi, gube uzasno rijetko, a u napadu imaju igraca za 25 golova u prvenstvu. Prakticno Leicester + odlicna odbrana - (Mahrez-Eriksen).

Link to comment

Ja ne pamtim bolju, i nije uopste rec o izjednacenosti, koja je posledica raspada Arsenala i Mancestera.

 

Osrednji PL klubovi lagano dovode najbolje igrace Standarda, Brage i Genta, cak sa njima ispadaju u Cempionsip. Lestvica kvaliteta podignuta je napretkom raznih Palasa, Votforda i Evertona.

Link to comment

Евертон не може да буде у групи "разних". У питању је један од клубова оснивача и бивши шампион.

Link to comment

tako je, ex-yu je imala veliku cetvorku, a englezi veliku petorku : arsenal, totenhem, mancester, liverpul i everton.

 

ne mogu da se setim je li rafa ili neko drugi imao onaj gaf otprilike ' imamo problem u malim utakmicama ' nakon meca sa evertonom, pa naleteo na fergijevo branjenje evetrona kao velikog kluba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...