Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

 

 

 

Team to play New York Red Bulls: Courtois; Ivanovic ©, Zouma, Cahill, Azpilicueta; Fabregas, Mikel; Moses, Oscar, Traore; Remy. #CFCTour

 

 

Je l vi ulazite u sezonu sa 5 odbrambenih igraca, od cega su 2 beka ili ce pasti neka zamena za Luisa? 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Šta da častim, kakva ti je ovo bajata vest, ja najavio još prethodne sedmade :fantom:

 

Najviše me nervira u vezi sa ovim transferom što ne mogu da zamislim koji će mu broj dati. Svi normalni su zauzeti, i #20 je zauzet, ako uzme #8 sledi mu Emile Heskey karijera, ali s tim u vezi...

 

Ode Riki :cry:

 

... možda oslobađaju devetku?

 

Znalo se da ga Rodgers neće zadržati i bez Bentekea, rekoh ja da zvuči kao da je upravo Lambert taj "senior player" koji ga je u svlačionici napušio posle jednog od blamaroznih raspada u finišu prošle sezone, kad ih je govnar optužio da ne igraju "za njega". I neka je, to mu računam kao da je dao jedno 15 golova više.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

U stvari možda Bentekerara uzme #45, ako bi da bude Balu umesto Balua:

Carragher says: “So while we’ve been impressed by how Benteke has torn teams apart - Liverpool, against whom he scored five goals in six games, have really suffered - we also know when his touch has been poor and his lack of interest has been apparent”.

“He can be devastating and infuriating in equal measure.

“The hope at Liverpool is that surrounding him with better players will see him become even more devastating and consistent. I like him as a striker and actually think he would be great for Chelsea."

Link to comment

Je l vi ulazite u sezonu sa 5 odbrambenih igraca, od cega su 2 beka ili ce pasti neka zamena za Luisa? 

 

pa prica se o stonesu, rahmanu. morace doci i jedan bek o kojem nema mnogo price za sada. a i ako dodje bek sigurno ce imati istu ulogu kao i filipe.

 

nocas mala brukica protiv ny red bulla. ljudi igrali valjda sa nekom drugom postavom, sa klincima, gol nam da sesnaestogodisnjak...

 

mi igrali solidno u prvom poluvremenu, mogli smo dati 3-4 gola. remy pored gola, podsetio na torresa kad je promasio prazan gol sa 3 metra. moses se bas trudio, imao stativu. traore dok je igrao na desnom krilu bio je dosta ukljucen u igru kasnije kad je zamenio mesta sa mosesom bio je totalno neprimetan. 94% igre u prvom poluvremenu se odvijalo na desnoj strani terena tj njihovoj levoj.

gol smo dali posle ofsajda i pre toga vrlo verovatno faula mosesa nad protivnikom. odbrana delovalo pomalo nesigurno, red bullsi igrali neki visoki presing a nasi kao da nisu bili pripremljeni na to. courtois je opet imao veliki kiks kao protiv hulla ali ovog puta nije primio gol. cechu se to ne bi desilo -_- fabregas je odigrao verovatno i najbolje u prvom poluvremenu.

 

drugo poluvreme nekoliko izmena. izasli moses i traore (mourinho nakon meca rekao da racuna na njih u narednoj sezoni (yeah right)). begovic zamenio courtoisa, aina ivanovica, terry cahilla, ramires i matic mikela i jedno krilo. rlc umesto cesca i costa zamenio remyja. ` znaci usli smo defanzivnije u drugo poluvereme cuvajuci 1-0.  :naughty:

vec nakon par minuta nesigurnost begovica koji ocigledno jos nema dovoljno dobru komunikaciju sa stoperima, umalo gol, terry spasio sa gol linije. ali svega nekoliko minuta terry i begovic uspeli pokloniti gol napadacu red bulla i 1-1. ne bas najbolji pocetak begovica u chelsea. 

usput costa promasio jedno tri zicera, hazard standardno pokusavao ali nije mogao sve sam. osetan pad u igri izlaskom fabregasa i ulaskom ramiresa.

onda u 8 minuta 4 gola od kojih 3 u nasoj mrezi. totalan rapsad sistema. cak i nije delovalo da smo nezainteresovani nego jednostavno su domacini iskoristili svoje sanse a mi nismo.

pomalo razoravajuci start priprema. kad su nam ovo priredili rezervisti red bulla sta ce nam uraditi barcelona i psg kasnije na turneji.

 

ivanovic vrlo verovatno zamenik kapitena u novoj sezoni.

Link to comment

Čemu bi to služilo? Na šta se DDG obavezuje, osim da uzme 15 miliona?

 

Jedino ako postoji neki pissing contest sa Barsom ko će luđi dil da dogovori, pa hoće da odgovore na njihov Arda-Buyback ugovor sa Atletikom.

Link to comment

I uz tu pricu, po jubilarni hiljaditi put prica o povratku Ronalda. Muka mi je vise, pokretace to jos jos narednih desetak godina dok ovaj bude igrao fudbal

Edited by Giggsy
Link to comment

Moj utisak za sada je da im definitivno necemo dati DDG bez Ramosa ili neke daleko vece ponude od onoga sto su nudili (okvirno kapiram da bismo ga za 30m funti pustili, za 25 vec ne bih rekao)

Link to comment

Vec sam pisao - ne bih ga dao ni za 100 miliona, ako ne daju Ramosa

 

Ili Ronalda :D

 

Ozbiljno, pare nam ionako ne znace nista ovih dana, treba pokazati zube, da ne moze svako da ode kad god hoce u Real

Eno, uveliko menjaju stolice da budu poslagane u znaku Adidasa. Para ima koliko hoces, ali nama treba neko da igra fudbal ako se zavaravamo da se borimo za trofeje sledece sezone

Edited by Giggsy
Link to comment

Real očito želi da zadrži Ramosa. Ne znam do kada ovome traje ugovor, možda se igra vidićevskih igara i hoće da izboksuje neko povećanje, inače ne vidim nijedan razlog zbog kog bi prešao u Mančester. Ustvari ima konobara za trenera, al ni ovamo se naročito usrećio ne bi.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...