Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

i za standandarde

Mathemathemathically si mozda upravu. :p

 

Ne, Van Gaal zbilja stvara igrace i timove, ne uvijek sebi. Ajax 1994-96. je bukvalno presjecen Bosmanom, ali je to bila najdominantnija ekipa u CL ikad. Heynckesov Bayern je pravio Van Gaal dovodjenjem Robberyja, izmisljanjem Muellera i pomicanjem Schweinija u sredinu, Heynckes je samo dodao par sastojaka koji su falili.

 

Hocu reci, United ce od Van Gaala nesto dobiti. Da je neko u proljece 2014. rekao da ce Smalling biti jedan od najboljih stopera lige ili da ce najperspektivniji francuski napadac igrati za United, a ne za Arsenea, svako bi mu rekao da je lud.

 

Mozda je proces u ovoj prici stvaranje tima na koji nece biti potrebno potrositi 200 miliona funti da se dodje do titule, s tim da ce kajmak od Van Gaalovog rada pokupiti neko drugi.

Link to comment

Pa ne znam. Ja vidim da je on bar jednak broj igraca pokvario (ili ih ucinio neupotrebljivim za United) koliko ih je stvorio. 

 

Drugo, ne znam sta ce stvoriti kad luta nevidjeno. Prvo ono proseravanje sa "tri otpozadi". Onda se nekako setio da je 4-3-3 i njegova omiljena formacija pa smo neko vreme razbijali. Onda se iz ko zna kojih razloga presaltovao na 4-2-3-1 i ne mozemo vola da ubodemo. Rad u Carringtonu i sa mladima, to objektivno pojma nemamo, ali jbg, nije to sve, sve i da je savrseno. 

Link to comment

R.I.P. Srnicek. :( Golman vjerovatno najboljeg tima koji nije osvojio EPL. Ona slika sa Albertom i Juninhom je jedna od jacih ikad.

 

 

Danas je jedna neobicna godisnjica - prvi i jedini mec za Arsenal je odigrao Andy Cole. Graham ga bas i nije volio, ali onaj drugi Skot jest.

Link to comment

RIP, pamtim ga iz kvalifikacija za SP 98.

RIP Srnicek.

 

I ja ga pamtim iz tih kvalifikacija iako je branio samo u Bg. Skinuo je zicer Mijatu i Jugovicu. Mnogima nije jasno zasto on nije branio na Euru 1996. Bio je bolji golman od Koube.

Link to comment

Ја пребацих сад са кошарке, гледам не вјерујем: кад је Хекет брже стигао из Атине у Лестер? :fantom:

Link to comment

Kolarov u najgorem izdanju ove sezone. Tako reći reprezentativnom.

 

 

Šta li ovaj Gojko gleda. Kaže ispustio Schmeihel loptu, čovek spasao čist gol. Još kao "računaće mu se ipak kao odbrana iako nije najsigurnije intervenisao" :isuse:

Edited by ducca
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...