Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne zajebavaj

 

Реално™, зна човек знање. Како не видиш.

 

 
 

 

I nula je valjda dovoljna za odlazak.

 

Runi debil.

 

Данас уопште није било толико лоше. Сва ваша кукњава и тај рад, али данас нису имали да растуре Челси. 

Малени Давид вреди за све паре.

Link to comment

Problem je i u cinjenici da nekoliko prilično standardnih igrača nemaju kvalitet ni da igraju za Sunderland u ovom trenutku, da ne kažem završeni su kao igrači. Koliki god da je LVG degenerik nedostatak kvaliteta je i dalje tu. To je veći problem. Biće vraški teško dohvatiti top 4 kako stoje stvari.

 

Jbg, za to tek on snosi odgovornost. Imao je 250 miliona funti da skocka tim BAR za top 4 (mada ja i dalje mislim da ovaj tim jeste za top 4, ali drugacije da igra), tako da ako je problme u igracima - on je kriv. Zamisli samo da je danas Matu mogao da zameni Nani umesto Memphisa, a da je u 80 mogao da ubaci Chichu. Ili da je recimo sve vreme na desnom beku mogao da igra pravi desni bek (Rafael). On je pravio selekciju, nek odgovara, para je imao. I ko sad u januaru da mu opet da na raspolaganje 50-60m? Covek jednostavno NE ZNA vise da trenira tako da tim dolazi u sanse. Ne da daje gol, posto se to tesko moze neko istrenirati 100%, nego ne zna da renira fudbal koji rezultira pravim gol sansama. Naravno, za svakog protivnika posebno. Pa jbg, ne dobija se 6 miliona funti godisnje za to sto si prosecan trener. 

Link to comment

Е, сад Лујо просечан тренер. Као Пулис, Спарки, Роџерсара...он јесте луд, али просечан тренер није.

Link to comment

 

 

Ne vredi, čovek prosto ne zna kad da malo olabavi sa guranjem prstiju u oči... Zamisli bore se za njega :isuse:  Ispade klub to je on. Nadam se da će preko sms-a dobiti poruku da je otpušten, egoistično govno.

Link to comment

Е, сад Лујо просечан тренер. Као Пулис, Спарки, Роџерсара...он јесте луд, али просечан тренер није.

 

Ne, iznadprosecan je.  :isuse:

 

Ama nekad bilo, sad se pripovijeda. Kesa od trenera, bre. Ne znam sta treba da se desi da svi uvide to vec jednom.

Edited by IndridCold
Link to comment

Treneri nisu nista manje skloni starosnoj poroznosti. Ima ih koliko koji su vremenom ostali u nekom svom svetu i prestali da misle i vide nesto sto su ranije primecivali. Kao i u zivotu, neki ljudi uspeju da zadrze mentalne funkcije, nekima se vremenom i sve vise razlabave. Uz to, Lujo je i bolesno tvrdoglav covek, a onaj nezasluzeni uspeh sa Holandijom ga je povukao ka tome da misli da zaista radi dobro. Ovo je, uz raniji uspon i pad u proslih mesec dana, upravo ono sto se moglo ocekivati od njega - stalno ce biti tu medju pet, u dobrim periodima ce tesko gubiti, u losim tesko davati golove. E sad sto niko u sportskom sektoru Junajteda nije umeo to da vidi - ko im je kriv. Mi mozemo da seremo sad, ali tamo verovatno ima nekih ljudi koji primaju ogromne pare da vrse takve procene.

Link to comment

Е, сад Лујо просечан тренер. Као Пулис, Спарки, Роџерсара...он јесте луд, али просечан тренер није.

 

Pa da, nije prosecan. U nekim stvarima je genije, a u nekima ludak i budala (ne i neznalica, ali dodje mu na isto), tako da je srednja vrednost - prosecan. Ovo nista ne valja. Ne mozemo jebeni 1 (jedan) gol da damo. Svakakve Unitede sam gledao, ali takve ne da ja nisam gledao, nego tesko da su ikada postojali

Link to comment

:D

 

 

@Sekta - prije nekoliko kola United je bio prvi na tabeli. Nije ni taj Van Gaal tako crn. Po meni, najveća mu je greška što Schneiderlin nema zacementirano mjesto u prvih 11, sa njim sigurno ne biste gubili.

 

Shnajdera nije bilo protiv Arsenala, rezultat je bio porazavajuc. Protiv Lestera nije ulazio u igru, i onda ova 3 epska poraza od velikana Norica, Stouka i Bornmuta.

 

Svajni je danas bio toliko los da nemam reci, a cak se LVG pozivao na svezinu nekih igraca koji nisu igrali u zadnje vreme (3 tekme kazne pre ove). Takodje ni Erera nije uradio nista u ofanzivi i posle nam je kriv Runi ili Marsial. Ajte molim vas.

Link to comment

Ne vredi, čovek prosto ne zna kad da malo olabavi sa guranjem prstiju u oči... Zamisli bore se za njega :isuse:  Ispade klub to je on.

 

Ma to su ona idiotska pitanja tipa:

- Vidan je napredak u igri, želja kod igrača, dva puta okvir gola, Carrick rekao da vas ne buše, da li biste se složili da se tim bori za vas?

- Pa... da, ali...

- LVG DEFIANT, KAŽE TIM SE BORI ZA MENE, SAMO NEMAMO SREĆE, INAČE SVE OSVAJAMO!

Link to comment

Treneri nisu nista manje skloni starosnoj poroznosti. Ima ih koliko koji su vremenom ostali u nekom svom svetu i prestali da misle i vide nesto sto su ranije primecivali. Kao i u zivotu, neki ljudi uspeju da zadrze mentalne funkcije, nekima se vremenom i sve vise razlabave. Uz to, Lujo je i bolesno tvrdoglav covek, a onaj nezasluzeni uspeh sa Holandijom ga je povukao ka tome da misli da zaista radi dobro. Ovo je, uz raniji uspon i pad u proslih mesec dana, upravo ono sto se moglo ocekivati od njega - stalno ce biti tu medju pet, u dobrim periodima ce tesko gubiti, u losim tesko davati golove. E sad sto niko u sportskom sektoru Junajteda nije umeo to da vidi - ko im je kriv. Mi mozemo da seremo sad, ali tamo verovatno ima nekih ljudi koji primaju ogromne pare da vrse takve procene.

 

 

+1, od reci do reci, narocito bold.

Edited by IndridCold
Link to comment

:D

 

 

@Sekta - prije nekoliko kola United je bio prvi na tabeli. Nije ni taj Van Gaal tako crn. Po meni, najveća mu je greška što Schneiderlin nema zacementirano mjesto u prvih 11, sa njim sigurno ne biste gubili.

Defanzivni vezni, najomiljeniji igrac svakog pravog navijaca Arsenala.

Link to comment

Pa da, nije prosecan. U nekim stvarima je genije, a u nekima ludak i budala (ne i neznalica, ali dodje mu na isto), tako da je srednja vrednost - prosecan. Ovo nista ne valja. Ne mozemo jebeni 1 (jedan) gol da damo. Svakakve Unitede sam gledao, ali takve ne da ja nisam gledao, nego tesko da su ikada postojali

То што данас нисте гол дали нема везе са Лујом. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...