Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odlicna je ideja da dovedu trenera koji je ove sezone bio jos gori :P

 

 

U normalnim uslovima mora bih se sloziti. No, raspad u Chelskom ove sezone nije uopste licio na ovo sto se desava kod nas. Kod nas je jasno da su,  na kraju krajeva, fudbalski razlozi. Ono tamo je ocigledno bio totalni raspad medjuljudskih odnosa. Mislim, ne znam, Mourinho se skroz cudno ponasao cele ove sezone u Chelseaju. Negativne konferencije za stampu cak i kad pobede...nesto mi tu nije jasno. 

Link to comment

Ma dobro, ja se zajebavam, nemam ni najmanje sumnje da bi dovodjenje Murinja bio ogroman apgrejd. Nisam siguran da bi dobro bilo sa druge strane, na duze staze bi United vjerovatno takodje postao cirkus, ali da bi u nekom bliskom periodu bilo dobro ne sumnjam. 

Link to comment

Ne mogu da se porede Fergi i Murinjo, za početak, ovaj drugi nije u fazonu da se vezuje za klub.

 

Unitedu (tj bordu staraca i navijačima) tek treba da kvrcne da je prošlo vreme takvih trenera koji sede po 20+ godina, i to na nivou lige. Kad beztrofejni Vujošević konačno napusti Arsenal, to će biti tačka na taj period.

Link to comment

Ma ne, niko ne misli, cak i oni koji jesu za Mourinha, da je on, ili bio ko drugi, resenje za period duzi od 3-5 godina. Maksimum 

Edited by MancMellow
Link to comment

Nista u njegovoj dosadasnjoj karijeri ne sugerise da moze [ili zeli] da se zadrzi negdje duze od 2-3 godine. Sto je nebitno. Problem je sto njegove metode posle izvjesnog vremena potpuno iscjede igrace i ne moze se odrzati isti nivo tenzije koji on zeli toliko dugo.

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Колико схватам, проблем са Мурињом је што би одмах узео титулу и исцедио Јанга, Фелаинија и Рунија?

Link to comment

Колико схватам, проблем са Мурињом је што би одмах узео титулу и исцедио Јанга, Фелаинија и Рунија?

 

Daleko od toga da mislim da bi se Mourinho "prosetao" do trofeja sa ovim nasim timom, ali argumenti koje cujem, i od Unitedovih navijaca, tipa - pa sta on ce mozda da nam osvoji neku titulu i onda da ode - su blago receno...mislim ako postoji reper navijacke arogancije onda je to to. Mislim, hello, titula, ej? Takav komentar je u stvari ravi pokazatelj da li neko jos zivi u Fergijevoj eri. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Ma ne, niko ne misli, cak i oni koji jesu za Mourinha, da je on, ili bio ko drugi, resenje za period duzi od 3-5 godina. Maksimum 

 

Neće više ni biti rešenja dužih od toga. Globalizacija, kinta, opet će se pojaviti neki novi Čelzi/Siti/PSG, nema više zabadanja po klupama.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...