Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

ne prodje kolo da vi navijaci uniteda i liverpoola ne kukate na igru ekipe ali je ipak liga nikada kvalitetnija. alright.

 

leicester ce se sledece sezone boriti za opstanak. odjednom ce nestati taj kvalitet.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Pustite čoveka, ima neka posebna merila kvaliteta, uglavnom se vrte oko toga da pobede oni za koje se zna da će pobediti. Što manje iznenađenja, to je liga kvalitetnija.

Реално™.

Link to comment

leicester ce se sledece sezone boriti za opstanak. odjednom ce nestati taj kvalitet.

Odjednom, kad budu prodali tri najbolja igrača. Prava misterija.

 

Možda baš njima uleti Specijalni umesto Ranijerija, ne bi mu bio prvi put. To bi automatski podiglo kvalitet za 63%.

Link to comment

kakve sada ima veze mourinho sa ovom pricom. pokusaj bar jednom da ga preskocis.

Ima veze preko Ranijerija, Čelsija, i tebe. Ja ću ga vrlo rado preskočiti čim ponovo odjebe iz Engleske, ali sve dok traje ova priča sa Old Traffordom nisam sposoban da ne mislim o tom bizarno-logičnom sjedinjenju dve imperije zla. Darth Vader u Minas Morgulu, jebote. Jezivo a opet tako smisleno...

Link to comment

rekordi padaju i dalje

 

Ja sam mislio da je Mojes sve to poobarao, kad ostade i za Luju poneki...

 

 

Jel stigo Mou u Junajted? Sta cekaju Ameri?

 

 

Da u ponedeljak navijaci skandiraju: ,,Uprava napolje!"

Link to comment

Ima veze preko Ranijerija, Čelsija, i tebe. Ja ću ga vrlo rado preskočiti čim ponovo odjebe iz Engleske, ali sve dok traje ova priča sa Old Traffordom nisam sposoban da ne mislim o tom bizarno-logičnom sjedinjenju dve imperije zla. Darth Vader u Minas Morgulu, jebote. Jezivo a opet tako smisleno...

 

Ako ćemo da svodimo priču na taj (medijski) nivo ja ću samo da unesem u zapisnik da sjedinjeno zlo OT i Murinja, pomnoženo sa npr. 6 i sa malim dodatkom etihadovske bahatosti - opet nekako nije ni prineti mučnini koju izaziva ložana na You'll Never Walk Alone, It's Coming Home i slične kretenizme.

Link to comment

Ja sam mislio da je Mojes sve to poobarao, kad ostade i za Luju poneki...

 

 

+1 Pretece me. Lepo je od Mojesa sto nije sve poobarao. A i LvG nesto da ostavi za sledeceg, red je.

 

Mogli bi sutra od 18 i 30 baciti koji post vise, atmosfera, igra, transparenti i tako to, radi se, a samo telefon pri ruci.

Link to comment

trebalo je za bozic

 

apsolutno mi nije jasno sta cekaju. mozda ih je namolio da se oprosti od fudbala pobedom i to protiv hiddinka. mozda prosto misle da je on i dalje najbolji da spremi tim protiv zemljaka. ali tesko ce to ici, vecina igraca hoce da ga se ratosilja. mozda ce jedino svajnstajger da izvuce rezultat na neko ludilo i svezinu posle ove pauze. predvidjam neko ludilo od utakmice. da je normalna situacija pa da se radujem sto mozemo da izvedemo skoro pa totalno odmoran tim sastavljen od igraca koji nisu igrali u subotu (ili su igrali samo jedno poluvreme). ovako...

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...