Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ovo je svakako bio ofsajd kada je dodato Bentekeu, ali svakako :isuse:

 

+100000000000

 

Ali, kakav promašaj, milion na jedan. :lol:

 

Čestitke, Skauzeri, sad ste ušli u elitni klub timova koji su pobijedili Leicester. Izujte sa na ulasku.

Edited by ArleKino
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ali Henderson koji okleva sa dodavanjem i dopušta da mu 4 igrača kao mufloni u magli utrče u ofsajd i Atkinson i pomoćnik koji to ne kontaju i puštaju akciju da bi na kraju Benteke promašio nepromašivo... Kakva nadrealna situacija...

Link to comment

Hendo najgori. Benteke 0 samopouzdanja

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk 4

Zašto uvek tako negativno, da ne kažem kesasto? Priznaj da je bilo super!™ i čestitaj mi na tajmingu prognoze da Leicester osvaja.
Link to comment

Lucas...

Хвала.

 

Учинило ми се да је он по спором трку, али имам Морена у фантази тиму па сам се уплашио да ме није сјебао тим промашајем. :)

Link to comment

Ali Henderson koji okleva sa dodavanjem i dopušta da mu 4 igrača kao mufloni u magli utrče u ofsajd i Atkinson i pomoćnik koji to ne kontaju i puštaju akciju da bi na kraju Benteke promašio nepromašivo... Kakva nadrealna situacija...

 

Atkinson je, treba i to reći, za svoju totalnu nekompetentnost i godine katastrofalnih sudijskih krađa nagrađen delegiranjem za EURO 2016. On i Klaki™ predstavljaju Grdog Albiona™, jedino Engleska ima dvojicu. :isuse:.

 

Zašto uvek tako negativno, da ne kažem kesasto? Priznaj da je bilo super!™ i čestitaj mi na tajmingu prognoze da Leicester osvaja.

 

Nemoj, copi, dok mi se Weenie ne zahvali što sam Mahreza kapitenizovao™ prije ove tekme.

Link to comment

Ali Henderson koji okleva sa dodavanjem i dopušta da mu 4 igrača kao mufloni u magli utrče u ofsajd i Atkinson i pomoćnik koji to ne kontaju i puštaju akciju da bi na kraju Benteke promašio nepromašivo... Kakva nadrealna situacija...

Engleski fudbal encapsulated.

 

Meni je još luđa ona 3 na 1 kontra koju je Hendo krunisao maestralnim pasom ka korner zastavici.

Link to comment

Engleski fudbal encapsulated.

 

Meni je još luđa ona 3 na 1 kontra koju je Hendo krunisao maestralnim pasom ka korner zastavici.

U toj kontri se pokzao i Benteke odlično™, imao je sjajnu kretnju bez lopte, paralelno sa Hendersonom... :isuse:

 

U obe situacije je Henderson trebao da proba sam da reši, možda čak i više kod ovog na kraju, šutem sa pola... Da je to bio Alonso, taj ne bi dodavao...

Link to comment

Kakav ce to cripple fight da bude u ponedeljak na OT

 

krenuo sam da kucam identicnu recenicu i reko cek da vidim da nije neko nesto slicno napisao  :lolol:

 

ali identicnu

Link to comment

 

“I can quit by myself but that is something I speak about with Ed Woodward by himself,” the United manager said. “I will speak with him first and then with my staff. I need to have a conversation but I do not need to tell you what I want to say. I am not so interested in public talking.”

 

The public is talking about him, however, and the first thing it wants to know is whether he will still be in a job when Chelsea visit Old Trafford on Monday. “You will have to wait and see,” he said. “But I think so.”

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...