Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Arsenal vec 10 godina ima UTD scenario od odlaska Fergija :fantom:

:isuse: Osim sto Arsenal nikad nije promasio CL. Ni prolazak iz grupe. Ni spucao 200 miliona bezuspjesno krpeci rupe. Ni uspavljujuci svoje navijace (i suparnicke).

 

@ducca - ne slazem se sa tim da je poslije Wengera potop. Da ode ovog ljeta njegov nasljednik ima kicmu tima i igrace u najboljim godinama. Ferguson je Moyesu ostavio tim zreo za remont u odbrani i veznom redu, a da stvar bude gora, takvom timu je ostavio Moyesa. Preslikan Inter iz zadnje Mourinhove sezone koji jos nije dosao sebi.

 

Da, izgleda da dovodimo™ Elnenyja iz Basela. Ili Rabiota iz PSG-a.

Edited by ArleKino
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Murinjo nije "idealno" resenje, nego je prosto razumno, i uz sav cirkus (pri tom ja zaista mislim da on zeli duze da ostane u MUFC-u od te proverbialne 3 sezone), obzirom na okolnosti. 

 

 

Plus Murinju moze biti to sto je prijatelj sa SAF-om, koga uvazava verovatno vise nego bilo koju drugu osobu u svetu fudbala, i iz nekog razloga verujem da mu ne bi bilo ispod casti da trazi savet ili konsultaciju sa dedom, i to na regularnoj bazi, makar dok ne sazivi sa klubom i poslozi tim po svom ukusu. Jasno je da sujetnik Luj nikada nije bio ni blizu toga da popije bar casu vina sa Fergijem (i pojede mince pie), kapiram da ga vise od 2 puta nije ni sreo za ovih 18 meseci, Mojesu pak ne bi pomoglo ni da mu je SAF spavao u krevetu...

Link to comment

Razlika je u tome što MOUFC ima rešene razna druga pitanja koja LFC nema. Ne privlači igrača samo reputacija trenera nego i reputacija samog kluba i još milion stvari, da ne pominjemo sad onu za forum nepoželjnu sitnicu zvanu plata.

 

Mislim da su u klubu svesni da sa Klopom mogu i moraju malo više da odreše kesu, tako da to ne brinem.

 

i iz nekog razloga verujem da mu ne bi bilo ispod casti da trazi savet ili konsultaciju sa dedom, i to na regularnoj bazi, makar dok ne sazivi sa klubom i poslozi tim po svom ukusu.

 

Iz nekog razloga verujem da je veća šansa da vas preuzme Brendan Rodžers nego da se dogodi to što si naveo

Link to comment

Plus Murinju moze biti to sto je prijatelj sa SAF-om, koga uvazava verovatno vise nego bilo koju drugu osobu u svetu fudbala, i iz nekog razloga verujem da mu ne bi bilo ispod casti da trazi savet ili konsultaciju sa dedom, i to na regularnoj bazi, makar dok ne sazivi sa klubom i poslozi tim po svom ukusu. Jasno je da sujetnik Luj nikada nije bio ni blizu toga da popije bar casu vina sa Fergijem (i pojede mince pie), kapiram da ga vise od 2 puta nije ni sreo za ovih 18 meseci, Mojesu pak ne bi pomoglo ni da mu je SAF spavao u krevetu...

 

Izgleda da je hipnoza dala rezultat :D

Link to comment

@ducca - ne slazem se sa tim da je poslije Wengera potop. Da ode ovog ljeta njegov nasljednik ima kicmu tima i igrace u najboljim godinama. Ferguson je Moyesu ostavio tim zreo za remont u odbrani i veznom redu, a da stvar bude gora, takvom timu je ostavio Moyesa. Preslikan Inter iz zadnje Mourinhove sezone koji jos nije dosao sebi.

 

 

Nije to samo do ostavljanja kicme. Wengera mora i da nasledi osoba koja je u najmanju ruku jaka kao licnost koliko i on, plus da ima vrhunsku reputaciju da bi odmah zavredio postovanje igraca. Bice to prejeben zadatak, mmw. Bolje bi bilo da se na vreme pocne tragati. SAF je izmedju ostalog napravio sranje klubu i sto je naprasno na pola sezone resio da je kraj (2-3 meseca pre objave), klub je verovatno mislio da ce gurati jos 10 godina pa im nije palo na pamet da gledaju unapred i vrbuju naslednika na vreme. SAF je to probao umesto debila kojima je glava zabijena duboko u dupe, ali ga je Pep odjebao, i ako nista drugo nek se jebe zbog toga. Mogao je bar udostojiti takvu legendu da mu uslisi molbu i javi da napusta Barselonu, bez bilo kakve obaveze...jajara. Verujem da bi se SAF zrtvovao i cak i ranije napustio klupu po cenu da klub pokupi najbolje dugorocno resenje. 

Link to comment

Mislim da su u klubu svesni da sa Klopom mogu i moraju malo više da odreše kesu, tako da to ne brinem.

 

Ne znam šta ti daje tu sigurnost. Doveli su trenera koji je sa bagatela Dortmundom pravio čuda i šarmirao Evropu, pre će da utripuju da on troši manje nego većina kolega nego da troši više. Evo, ako mu prvi transfer bude 5 miliona funti... 1 Rodgers je, recimo, svog prvenca Borinija platio duplo više.

 

Mada više sam ciljao na to kako se klub percipira. Od Beniteza na ovamo rezultati su bili srednje žalosni, u Evropi nas™ nikad manje nije bilo, sa Gerrardom je postojao kakav-takav superstar oko koga se kao gradio tim a ni toga više nema... to agenti i igrači vide, verujem da Kloppova reputacija to može malo da ublaži ali ne može potpuno da poništi. 

Link to comment

 

Iz nekog razloga verujem da je veća šansa da vas preuzme Brendan Rodžers nego da se dogodi to što si naveo

 

 

Pri cemu ne mislim da bi Murinjo to uradio da bi pokazao postovanje prema SAF-u vec iskljucivo iz pragmaticnih razloga - da bi izbegao greske prethodnika i pokupio sto vise korisnog materijala dok jos Alex sljaka oko kluba. 

 

 

Izgleda da je hipnoza dala rezultat  :D

 

 

Ajoj  :cry:

Edited by ducca
Link to comment

Verujem da će on da ulovi još poneku bagatelu, ali i ovo što Midl reče, trošilo se u klubu, samo ne pametno. 

Što se tiče percepcije kluba, u startu je ona drugačija jer imaš trenera superstara, što nekada može da znači i više od jednog, recimo, Džerarda u ekipi. Rezultati posle Benitesa jesu bili srednje žalosni ali nisi imao nijedno pristojno trenersko ime od njega, nažalost (uz dužno poštovanje Dalglišu)

Link to comment

Ne znam šta ti daje tu sigurnost. Doveli su trenera koji je sa bagatela Dortmundom pravio čuda i šarmirao Evropu, pre će da utripuju da on troši manje nego većina kolega nego da troši više. Evo, ako mu prvi transfer bude 5 miliona funti... 1 Rodgers je, recimo, svog prvenca Borinija platio duplo više.

 

Mada više sam ciljao na to kako se klub percipira. Od Beniteza na ovamo rezultati su bili srednje žalosni, u Evropi nas™ nikad manje nije bilo, sa Gerrardom je postojao kakav-takav superstar oko koga se kao gradio tim a ni toga više nema... to agenti i igrači vide, verujem da Kloppova reputacija to može malo da ublaži ali ne može potpuno da poništi. 

+1

Трошило се оно што је продајама зарађивано и додато је још понешто, реално ситнурија.

Иначе Виони, зар Роџерсари није гном из Велса био прва куповина?

Link to comment

:isuse: Osim sto Arsenal nikad nije promasio CL. Ni prolazak iz grupe. Ni spucao 200 miliona bezuspjesno krpeci rupe. Ni uspavljujuci svoje navijace (i suparnicke).

 

 

 

Ali ni osvojio PL, kao ni LS, dok bi milione i trosio da nisu silne spucali u stadion (ne mozes reci da se nije "odresio" domacinski za Ozila i Aleksisa)

 

 

@Weenie

 

Bagatela u BVB? Klop je potrosio 150milki za 3 sezone sto za nivo Bundes lige nisu male pare (cak manje i od Bajerna za nekih 30milki).

Edited by John Coltrane
Link to comment

Ne sporim, ali daleko od toga da je Klop "vegetarijanac" i da ne voli mesinu.

Ono sto je ohrabrujuce za Live je da je retko promasivao sa transferima.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Bagatela u BVB? Klop je potrosio 150milki za 3 sezone sto za nivo Bundes lige nisu male pare (cak manje i od Bajerna za nekih 30milki).

 

Pa Rodgers u LFC spizdi toliko za jednu sezonu -_- Pritom su igrači iz Dortmunda valjda prodavani po drastično većim cenama od kupovne.

 

Ne očekujem ja od Kloppa da bude škrtica, samo kažem, pre vlasnici očekuju to nego ono suprotno. A LFC samo na enormno preplaćivanje i može da dovede traženog igrača, sumnjam da će popstar na klupi to promeniti. 

 

Иначе Виони, зар Роџерсари није гном из Велса био прва куповина?

 

Mislim da je Borinija ipak uzeo prvog, mada nisam 100% siguran. Allen je tog leta bio u nekakvoj reprezentaciji Velike Britanije, neki rekreativci šta li, kuracpalac. Dočim je grizač noža mogao odmah da potpiše.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...