Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Da, ali da baš nije hteo nikoga, osim Pedra, da dovede ove godine? A  jedva je i na Pedra pristao, jel' tako bilo?(pitam, ne mogu sad da guglam, možda sam umislio)

 

Pa su mu Babu kupili poslednjeg dana prelaznog roka, bez njegovog pristanka?

Nemam pojma, ali samo kazem, on uvijek bira da igra sa malim brojem igraca [14-15]. Lako odustane od onih koji ga ne impresioniraju i potpuno prestane da ih koristi.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

A moto na latinskom? <_<

 

U da, moto na latinskom. Podseti me...

 

 

 

Zbog tog mota(aaaa) je celo klasicarsko odeljenje Uni of M'cr navijalo za City (tamo negde 2000 i neke). Dvojica profa iz Londona i jedan zaboravio sam odakle. Zbog toga + zato sto za City navijaju samo staaaari lokalci, dabome (kao sto su valjda oni) a ne ovi irski katolicki dodjosi (otprilike 4-ta generacija). Dobro, jedan je bio tezak nacionalista pa mu je to bio logican izbor ako ni zbog cega drugog, onda zbog toga.

 

Edited by MancMellow
Link to comment

Pa dobro, cvetic je zbog Lancashire-a

 

 

 

 

Ideja je zapravo da se sto vise nivelisu grbovi svih klubova koji spadaju u CFG

 

city-football-groups-fully-or-partially-

 

ali svejedno uspela im je varijanta

 

ostaje jos ovaj poslednji nekako da svedu

Oвај грб Њујорка изгледа као Интеров:

 

 

 

inter_logo_render.jpg

 

 

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Meni deluje sasvim moguće i ima smisla...

 

No razmišljam, da li je drugačije u drugim klubovima? Gde se lova vrti, vrte se i ovakve stvari...

 

 

+1

 

Mada ne mislim da je tekst nesto "skandalozan". Ovoga ima u svakom klubu sigurno...

Link to comment

1450910929899.png

 

Though I don't understand why both Manchester clubs have ships on their badge despite Manchester being landlocked

All their fans are foreigners who historically got here on boats

 
 
:lolol: 
Edited by grunt
Link to comment

Debituje valjda u subotu. Meni dosadasnji sa orlom skroz mocan, ne kapiram zasto ga menjaju :unsure:

 

 

 

Inace na Mondu se pojavio zanimljiv tekst o oba otkaza Murinja u Chelsiju u reziji De Visera i njegovih agenata, uopste o nacinu kako taj klub funkcionise. Kapiram da je prepevtm sa nekog ostrvskog portala ali zvuci zanimljivo, mozda cak i autenticno do neke mere...

 

http://mondo.rs/a859891/Sport/Fudbal/De-Viser-Abramovicev-savetnik-Murinjo-mora-da-ode.html

 

ovo je jedan od najglupljih tekstova sto sam pocitao u zivotu. ovaj koji je ovo pisao ne zna ni neka imena pravilno da napise a zato zna svaku sitnicu sto se desavalo u klubu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...