Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Pa Siti je morao da skine one 3 zvezde posto nije osvojio 30+ titula :fantom:

 

A probali su sa ovim cveticem, skinuli ga sa grba vodeceg Lesetera, ko vele mozda im donese srecu :lolol: .

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ne znam, meni sve ovo lici na odrzavanje mita Murinja i pranje njegove biografije. Gde on da nesto zajebe i da se iskreno pokaci sa igracima.

Kako je tebi dobro... mada sad ce doci jedan forumas da te podrzi. :lol:

Link to comment

Kako je tebi dobro... mada sad ce doci jedan forumas da te podrzi. :lol:

Izvinite što kasnim, uspavao sam se!

 

Tekst je govno, šesnaest hiljada reči da bi se reklo "jevrejska zavera".

 

Najbolji je deo o tome kako su Drogba i Lampard ridali dok su se zmije Teri i Ševčenko samo rukovali. Verovatno su koristili priliku da Njega još jednom ujedu, jer čime bi se zmija rukovala ako ne zubima, onim otrovnim. Onakvog čoveka :cry:

Link to comment

Ma, tekst je uzas, ali neke od tih stvari mi stvarno nije tesko da povjerujem, kao sto vec rekoh. Samo sto tekst ne pominje i traceve o Murinju koji je tjekom karijere rado izlazio u susret Mendesu kupovinom i stavljanjem u tim njegovih igraca 

Link to comment

Izvinite što kasnim, uspavao sam se!

 

Tekst je govno, šesnaest hiljada reči da bi se reklo "jevrejska zavera".

 

Najbolji je deo o tome kako su Drogba i Lampard ridali dok su se zmije Teri i Ševčenko samo rukovali. Verovatno su koristili priliku da Njega još jednom ujedu, jer čime bi se zmija rukovala ako ne zubima, onim otrovnim. Onakvog čoveka :cry:

 

 

E tako. To je to tu smo svi.

Link to comment

Meni deluje sasvim moguće i ima smisla...

 

No razmišljam, da li je drugačije u drugim klubovima? Gde se lova vrti, vrte se i ovakve stvari...

 

I svi ovi transferi koji se spominju su uglavnom bili užasni promašaji, jeben Tal Ben-Haim :lol:, Keža i Ševčenko... I bilo je tu još besmislenih ohoho, koji se uklapaju u ove matrice... Kako ono beše, koga su doveli ove godine, a da Murinjo nije hteo?

 

I ovo bi objasnilo zašto je Murinjo, uprkos užasnoj formi igrao sa 15 igrača, i nije hteo da širi ekipu... I opet nije vredelo...

Link to comment

Ma, tekst je uzas, ali neke od tih stvari mi stvarno nije tesko da povjerujem, kao sto vec rekoh. Samo sto tekst ne pominje i traceve o Murinju koji je tjekom karijere rado izlazio u susret Mendesu kupovinom i stavljanjem u tim njegovih igraca

Šta, da u klubu postoje menadžerske klike? Oči nam je otvorio. Meni samo upada u oči kako provlači salonski antisemitizam od početka do kraja - sve je to zavera, Abramovič je Rus jevrejskog porekla, okružio se raznim Zahavijima i Avramima Grantovima, a sumnjivog porekla su i De Viser i Hidink. U klubu drže sastanke na dan Jevrejske nove godine, Specijalnom uvaljuju svoje zemljake Ben Haima, Bularuža, erm, Aleksa... Mosadova špijunaža, jebote. Sve rade javno da ne bi izgledalo tajno, onakvog čoveka su oterali! :cry:

Link to comment

I ovo bi objasnilo zašto je Murinjo, uprkos užasnoj formi igrao sa 15 igrača, i nije hteo da širi ekipu... I opet nije vredelo...

To je radio bukvalno u svakoj sezoni svoje dosadasnje karijere

Link to comment

Pa Siti je morao da skine one 3 zvezde posto nije osvojio 30+ titula :fantom:

 

A probali su sa ovim cveticem, skinuli ga sa grba vodeceg Lesetera, ko vele mozda im donese srecu :lolol: .

 

Pa dobro, cvetic je zbog Lancashire-a

 

 

 

Meni ovaj izgeda malo kao clip art. Dobra ideja, al moglo je mnogo bolje.

 

Ideja je zapravo da se sto vise nivelisu grbovi svih klubova koji spadaju u CFG

 

city-football-groups-fully-or-partially-

 

ali svejedno uspela im je varijanta

 

ostaje jos ovaj poslednji nekako da svedu

Link to comment

To je radio bukvalno u svakoj sezoni svoje dosadasnje karijere

Da, ali da baš nije hteo nikoga, osim Pedra, da dovede ove godine? A  jedva je i na Pedra pristao, jel' tako bilo?(pitam, ne mogu sad da guglam, možda sam umislio)

 

Pa su mu Babu kupili poslednjeg dana prelaznog roka, bez njegovog pristanka?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...