Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Vini je toliki hejter da se ne libi ni da opljune žozarin učinak u lš, nema veze što postoje samo 2 čoveka na svetu koja su to takmičenje osvajala više puta  :lolol:  :Hail:

 

Ima ih 6

 

Jup (real i bayern)

Del Boske (real X 2)

Murinjo (inter i porto)

Karlo (milan X 2, Real)

Ser (manU X 2)

Guardiola (barsa X 2)

 

Ako nisma nekog zaboravio, na brzinu ovako...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vini je toliki hejter da se ne libi ni da opljune žozarin učinak u lš, nema veze što postoje samo 2 čoveka na svetu koja su to takmičenje osvajala više puta  :lolol:  :Hail:

 

E svašta, uopšte nisam to hteo da kažem. Ciljam na činjenicu da ga je sa Čelsijem redovno izbacivao nesrećni Rafa kog je Manc pre par godina priželjkivao kao naslednika SAF, ispred Mourinha. Epski emotivni konflikt u najavi! Doduše...

 

Samo nek nas prvo neko dovede ponovo do polufinala CL, pa cemo lako onda...

... čovek je za tih par godina postao suvi pragmatik, onaj najsuroviji, korporativni :(

Link to comment

Inače je na vodećim MUFC internet mestima potpuni spektakl, meltdown sasvim dostojan RAWK-a u najboljim izdanjima. Jedni pričaju kako se okreću non-league fudbalu ako ponovo propuste da dovedu Murinja, a drugi u principu prepevavaju zaklinjanje Kraljevića Marka od strane Jevrosime majke na engleski. 

 

odnos, otprilike 50-50

 

raspad

Link to comment

Ima ih 6

 

Jup (real i bayern)

Del Boske (real X 2)

Murinjo (inter i porto)

Karlo (milan X 2)

Ser (manU X 2)

Guardiola (barsa X 2)

 

Ako nisma nekog zaboravio, na brzinu ovako...

 

Da, ali rekao sam više od murinja. Pucao sam na ono technically correct, the best kind of correct  :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

 

E svašta, uopšte nisam to hteo da kažem. Ciljam na činjenicu da ga je sa Čelsijem redovno izbacivao nesrećni Rafa kog je Manc pre par godina priželjkivao kao naslednika SAF, ispred Mourinha. Epski emotivni konflikt u najavi! Doduše...

 

 

... čovek je za tih par godina postao suvi pragmatik, onaj najsuroviji, korporativni :(

 

Postao sam pametniji: Murinjo je bolji od Beniteza :D

Link to comment

Sta mu je van Gaal uradio kad non-stop igra?

Ok, priznajem da se nam veci prijatelji od Puljana, posto Karager agituje da se Gigs postavi za menadzera na neodredjeno :D Kaze "postavljanje Murinja bi bio znak da su "desperate" za titulom"  :lolol:  

 

Meni Carragher nikad nije bio the sharpest tool in the box. :D

 

Mata je prije povratka Mourinha bio jedan od najboljih kreatora u ligi. Kod Van Gaala je zabijao neke ključne golove prošle sezone (tipa pokoravanje Anfielda), ali je onda Van Gaal odlučio da pokvari sve što je dobro napravio i ubio Matu i Younga. Mata očito ne smije previše gledati prema naprijed nego mora plesati ovu "Ples mrtvaca na apaurinima"-taktiku koju forsira Van Gaal. U suštini, ono što si ti rekao - instrukcije ne valjaju.

 

Vini je toliki hejter da se ne libi ni da opljune žozarin učinak u lš, nema veze što postoje samo 2 čoveka na svetu koja su to takmičenje osvajala više puta  :lolol:  :Hail:

 

Fudbal nije izmišljen 1992.godine, znaju reći Englezi. Mourinho je The Special One of Seventeen u tom pogledu - još 16-orica su ECC/CL osvajala dvaput.

Link to comment

Debituje valjda u subotu. Meni dosadasnji sa orlom skroz mocan, ne kapiram zasto ga menjaju :unsure: 

 

 

 

Inace na Mondu se pojavio zanimljiv tekst o oba otkaza Murinja u Chelsiju u reziji De Visera i njegovih agenata, uopste o nacinu kako taj klub funkcionise. Kapiram da je prepevtm sa nekog ostrvskog portala ali zvuci zanimljivo, mozda cak i autenticno do neke mere...

 

http://mondo.rs/a859891/Sport/Fudbal/De-Viser-Abramovicev-savetnik-Murinjo-mora-da-ode.html

Link to comment

Lebe mekani, kakav tekst...  :ph34r: 

 

Ako je trećina tačna onda je Čelsi klub organizovan i ozbiljan poput prosečne rođendanske proslave sedmogodišnjaka. A tek Abramovič koji sve to plaća :isuse:

Edited by beowl
Link to comment

Tekst je uzasno lose napisan, i djeluje kao skup traceva, ali i kao takav, nije mi tesko da povjerujem u to. Mislim da se takve stvari, unutar klupski sukobi, raznorazni interesi isl. i intrige skoro kao u telenovelama desavaju svugdje. Mislim da je Chelsea nista u poredjenju sa npr Realom ili Barcom u tom smislu. 

Link to comment

Real i Barca su specificni, verovatno dosta lice na ove nase, jer nisu privatno vlasnistvo, izbori predsednika, struje, upravni odbor itd.

Ali za jedan privatni klub, pogotovo klub koji je u potpunoj kontroli jednog coveka, ovo zvuci smehotresno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...