Jump to content

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, priznajem da se nam veci prijatelji od Puljana, posto Karager agituje da se Gigs postavi za menadzera na neodredjeno :D Kaze "postavljanje Murinja bi bio znak da su "desperate" za titulom"  :lolol:

A kao nije u pravu? :unsure: Giggs je legenda kluba, svi ga obožavate, zna sve igrače, nudi kontinuitet... dočim Mourinho donosi šta, "klub to sam ja" filozofiju? Poljuljanu reputaciju od koje se očekuje da razdrma igrače indisponirane posle čak mesec dana provedenih van prvog mesta na tabeli?

 

Ne vidim kako bi iko mogao da onako emotivno navijački gleda na stvari, i ipak izabere Specijalnog ispred Giggsa. Ko to izabere misli samo "titula po svaku cenu sad i odmah, jebeš Gigsa na 6 meseci ili na 6 godina" -_-

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Sta mu je van Gaal uradio kad non-stop igra?

 

Ok, priznajem da se nam veci prijatelji od Puljana, posto Karager agituje da se Gigs postavi za menadzera na neodredjeno :D Kaze "postavljanje Murinja bi bio znak da su "desperate" za titulom"  :lolol:  

 

Znajući ga, čudi mi da ne pominje svog prijatelja Garija kao pravog naslednika :lol:

Link to comment

A kao nije u pravu? :unsure: Giggs je legenda kluba, svi ga obožavate, zna sve igrače, nudi kontinuitet... dočim Mourinho donosi šta, "klub to sam ja" filozofiju? Poljuljanu reputaciju od koje se očekuje da razdrma igrače indisponirane posle čak mesec dana provedenih van prvog mesta na tabeli?

 

Ne vidim kako bi iko mogao da onako emotivno navijački gleda na stvari, i ipak izabere Specijalnog ispred Giggsa. Ko to izabere misli samo "titula po svaku cenu sad i odmah, jebeš Gigsa na 6 meseci ili na 6 godina" -_-

А и сами секташи овде кукали као Специјални оставља пустош за собом.

Link to comment

E da, i da tu, bar po mom licnom misljenju, odam priznanje jos jednom Arsenalovcu - Henry je rekao da misli da je Murinjo pravi za United i da njega treba da uzmu. Karager je, u istom studiju, izgledao malko preplasen takvom opcijom :D

Link to comment

A kao nije u pravu? :unsure: Giggs je legenda kluba, svi ga obožavate, zna sve igrače, nudi kontinuitet... dočim Mourinho donosi šta, "klub to sam ja" filozofiju? Poljuljanu reputaciju od koje se očekuje da razdrma igrače indisponirane posle čak mesec dana provedenih van prvog mesta na tabeli?

 

Ne vidim kako bi iko mogao da onako emotivno navijački gleda na stvari, i ipak izabere Specijalnog ispred Giggsa. Ko to izabere misli samo "titula po svaku cenu sad i odmah, jebeš Gigsa na 6 meseci ili na 6 godina" -_-

 

Volim ja Giggsa, ali ipak vise volim klub :D

Link to comment

Kako koji sektasi  -_-  ^_^

Ја озбиљно почињем да сумњам да си ти рационални Виоинијев брат близанац. :s_c:

Link to comment

Ја озбиљно почињем да сумњам да си ти рационални Виоинијев брат близанац. :s_c:

 

jes samo mi jos fali i virtuelni brat koji navija za Liverpool, malo mi RL one

Link to comment

Brate po racionalnosti, ti znaš da ja odavno sanjam da se jednog kobnog dana pretvorite u Mourinho United FC, klub koji će ceo slobodarski pravednički svet intenzivno mrzeti. Ovo za Giggsa samo usputno spočitavam, da vas malo zaboli kad i ako se bude desilo -_-

Link to comment

Hate leads to suffering. Zamisli MOUFC skraćenice, jebote. Zamisli Jose Stand preko puta od SAF-ovog. Zamisli kad počnete da serijski ispadate od Beniteza u polufinalu LŠ.

Link to comment

Jose Stand nece nikad biti, osim eventualno kad bi osvojio, i to bar dva puta, CL sa klubom. 

 

Samo nek nas prvo neko dovede ponovo do polufinala CL, pa cemo lako onda...

Link to comment

Hate leads to suffering. Zamisli MOUFC skraćenice, jebote. Zamisli Jose Stand preko puta od SAF-ovog. Zamisli kad počnete da serijski ispadate od Beniteza u polufinalu LŠ.

 

Zamisli reakcije na izjavu Benitesove sekretarice da je ona ponovo videla kako je lopta prešla liniju i ušla u gol?

Link to comment

Vini je toliki hejter da se ne libi ni da opljune žozarin učinak u lš, nema veze što postoje samo 2 čoveka na svetu koja su to takmičenje osvajala više puta  :lolol:  :Hail:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...