Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

@ sef

 

Slazem se da je nemoguce, ali jebo ga posed, nek odustane od poseda i nek pokusa da sa 1:0 igra na 2:0 a ne da cuva minimanlu prednost do kraja.

Na kraju krajeva igra na posed ga je kostala ispadanja iz LS.

 

@ Manc

 

Znao sam da ces odmah tako reagovati ali sa Blindom (tehnicki) ili Dzonsom (fizicki) na DC  i Runijem kao support strikerom mogao bi biti od Shnajderlina Roj Kin.

 

U sredini Mata, a iza njega Blind? Probaj na FM-u tako protiv bilo kog tima koji ima brze napadače :D

 

Ne, moja ideja je 

 

DDG

 

Darmian - Smalling - Rojo - Shaw

 

Herrera - Scneiderlin - Schweiny

 

Mata - Martial - Young

 

to je naš najjači tim trenutno, formacijski i na bilo koji način (kad su svi zdravi)

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Blind kao stoper, jbg, procitaj ponovo.

 

DDG

 

  Darmian - Smoling - Blind/Dzons - Sou

              

  Snajderlin

Jang                                  Memfis

  Mata

            

      Runi - Marsial

Link to comment

Pa to je to. Efektivno su Mata - Schneiderlin dvojac u sredini. Može, možda, ali sa bolim centarhalfovima od ovoga što imamo. Osim toga, meni Runi ne bi igrao uopšte. Katastrofalan je. I uvek bi mi igrao Schweiny. Nije ono što je bio, but jbg, klasa+voljni momenat.

Link to comment

Predaleko su Runi i Marsial (jbg hteo ne hteo Runi ti mora igrati obzirom da nemamo drugog spica :D ) kada se igra 4-2-3-1, a oni su upravo igraci koji su najopasniji.

Link to comment

Super je Mata, jedino ne valjda što protivnički igrači hoće da mu uzmu loptu. Ne, ozbiljno, kad bi duel igru poboljšao nekako za 30% samo ne bi čak ni sporost bila toliko bitna

 

Inače, LvG je gospodski odradio KZŠ. Jbt, ovo je ko ono kad si sa ribom sa kojom je apsolutno apsolutno sve super samo je seks potpuno sranje. I ako raskineš izgledaš kao dripac.

 

Mata je jedan mlitavac od igraca, 90% njegovih lopti idu unazad ili do najblizeg igraca, naravno ukoliko tu istu loptu prethodno ne izgubi, uz standardno skrivanje po coskovima. U principu savrsen igrac za LVG, ne preuzimas rizik na sebe i pustis druge da budu ti koji ce pogresiti, klasican alibi igrac. Poneki bljesak u vidu dobrog poteza jednom u 8 utakmica sluzi samo da pojedincima zamaze oci i da materijala za tvrdnju kako je on jedan od najbitnih igraca u Utd. Sad u subotu npr mislim da nije ni pipunio loptu u prvom poluvremenu, zaboravio sam da je u 11 uopste...

 

A sto se konferencije tice meni ono jadno. Mada nista bolje od Luja nisam ni ocekivao. Izasao je zaboga zato sto mora po pravila EPL i onda trazio od novinara izvinjenje! Covek bez srama. On od nekoga trazi izvinjenje :lol:  I onda se pokupio i otisao kao picketina. A mogao je tako lepo poentirati i odigrati cool kao da je sve u najboljem redu, ispasti smeker, ne dati novinarima priliku da mu se opet poseru po glavi. Ali nije on taj tip. Nije mi jasno samo zasto klub dozvoljava da ga ovako predstavljaju u javnosti. Uostalom taj isti klub je trebao celu ujdurmu da predupredi i objavi jos u nedelju da LVG ostaje ili da zavrse sa tim i otpuste ga. Ne znaju ni oni gde udaraju. 

Link to comment

Jbg, trener od njega traži da ne preuzima rizik. Što se mene tiče, problem je u instrukcijama. 

 

Konferencija je, mislim, bila 1 predstava. Da je pustio da ga pitaju svašta...pitali bi ga svašta na šta ne postoji smislen odgovor. 

 

Klub, e to je već druga priča, oni stvarno ne znaju gde udaraju. Ili je trebalo da ga podrže ili da ga smene. Ali im bilo glupo da ga podrže jer su mu, očigledno, nekakav ultimatum već dali, i sad neće da ga smene da bi održali reč. Ništa ovo board ne hendluje kako treba. Ni Woodward. A najgore što mogu da urade je da daju Giggsu, u uslovima ovakvog dogfighta za top 4 da vodi do kraja prvenstva. 

Link to comment

A sto se konferencije tice meni ono jadno. Mada nista bolje od Luja nisam ni ocekivao. Izasao je zaboga zato sto mora po pravila EPL i onda trazio od novinara izvinjenje! Covek bez srama. On od nekoga trazi izvinjenje :lol:  I onda se pokupio i otisao kao picketina. A mogao je tako lepo poentirati i odigrati cool kao da je sve u najboljem redu, ispasti smeker, ne dati novinarima priliku da mu se opet poseru po glavi. Ali nije on taj tip.

Istina, ono je izgledalo prilično tugaljivo. Hoće neko da mi se izvini? Neće? Vi ni ne mislite kako je mojim unučićima zbog glasina u medijima? :cry: Doviđenja, prijatno, probajte vino i pitu.

 

Pa nije neki trener početnik, jebote, klimala mu se stolica 65 puta do sada sigurno. Odakle potreba da glumi žrtvu, kao da je božemeprosti neki Predsednik Vlade?

Link to comment

Pa, ono, trebalo bi da rantuje na Mendeza s jedne strane, i na Giggsa Scholesa i ekipu s druge, (uz samog sebe naravno, zbog svoje ludačke tvrdoglavosti), al jbg to ne može :D

 

Sad, u stvari, kad razmišljam o ovome, potpuno je nezdrava situacija. A Woodward je pitanje da li je dorastao.

Edited by MancMellow
Link to comment

Woodward definitivno nije za ovaj deo posla. Svaka cast za marketing i lovu koju donosi, ali sportski deo je zakazao (ako se on ista tu i pita). Od dovodjenja pogresna 2 trenera, a po svemu sudeci i 3. ce biti corak, pa do stalnih lutanja na trzistu igraca jureci najvece zvezde kojima ni u ludilu ne pada na pamet da menjaju klub, a posebno ne da prelaze u Utd. Ispadaju i on i klub presmesni, a opet se vidim krece po Ronalda ili Neymara :isuse: 

Link to comment

Woodward definitivno nije za ovaj deo posla. Svaka cast za marketing i lovu koju donosi, ali sportski deo je zakazao (ako se on ista tu i pita). Od dovodjenja pogresna 2 trenera, a po svemu sudeci i 3. ce biti corak, pa do stalnih lutanja na trzistu igraca jureci najvece zvezde kojima ni u ludilu ne pada na pamet da menjaju klub, a posebno ne da prelaze u Utd. Ispadaju i on i klub presmesni, a opet se vidim krece po Ronalda ili Neymara :isuse:

 

A pa ne, opet to radi. Glavna ideja je da do leta nagovori Guardiolu da pređe u United :D Koji nas je već jednom odbio i budali je jasno da će i drugi put.

Link to comment

Sekto, samo da kažem da je Arsene javno podržao Van Gaala pa vi vidite ko vam je prijatelj. :fantom:

 

I, da, Mata je car. To što su mu Mourinho i Van Gaal uradili u malo više od godinu i po dana je čisti zločin protiv fudbala.

Edited by ArleKino
Link to comment

Sekto, samo da kažem da je Arsene javno podržao Van Gaala pa vi vidite ko vam je prijatelj. :fantom:

 

I, da, Mata je car. To što su mu Mourinho i Van Gaal uradili u malo više od godinu i po dana je čisti zločin protiv fudbala.

 

Sta mu je van Gaal uradio kad non-stop igra?

 

Ok, priznajem da se nam veci prijatelji od Puljana, posto Karager agituje da se Gigs postavi za menadzera na neodredjeno :D Kaze "postavljanje Murinja bi bio znak da su "desperate" za titulom"  :lolol:  

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...