Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

arsavin je bio go kurac mimo one tekme protiv liverpula.

E jebi ga. Gol Barci? Gol Liverpoolu za pobjedu na Anfieldu? Gol Carrollu na OT-u koji je zasrao Diaby autogolom? Unistavanje Porta u reziji 1 Bendtnera uz Arshavinovo sekundiranje?

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pikea, Pogbu i Teveza. Mada to je nebitno, imao je paklen tim. Meni je mnogo gore losa kupovina od toga.

 

Recimo Real je samo jednom probio dno u svojoj istoriji, a to je kad je angazovao Gravesena. Ej Gravesena! :lolol:

Био је тамо и неки Спасић. [emoji6]

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

retko trolijem temu :fantom: ali evo Grave u akciji za sve istinske ljubitelje Brondbijeve skole fudbala. Malo komanduje onim galakticnim pederima pa onda tuce pa se onda malo umaze necijim slinama i tako u krug kroz karijeru.

 

Link to comment

Diljem twittera kazu da ce bit otpuscen Van Gaal, i Giggs postavljen kao privremeno rjesenje - negdje se pominje do nove godine, negdje do kraja sezona. 

 

Onda, ako imaju imalo mozga, Brendan Rodgers preuzima. 

Link to comment

Onda, ako imaju imalo mozga, Brendan Rodgers preuzima.

Daće dobri Fauler

 

Svasta se pise, ali mislim da je i dalje samo patka. Inace u kladionicama je kvota 1.20 da je prvi sledeci otpusten menadzer.

100% je sledeći, prvi poraz, npr od Čelsija

Link to comment

Svasta se pise, ali mislim da je i dalje samo patka. Inace u kladionicama je kvota 1.20 da je prvi sledeci otpusten menadzer.

Kakve to sad veze ima koja je kvota na kladionici?

Link to comment

Svasta se pise, ali mislim da je i dalje samo patka. Inace u kladionicama je kvota 1.20 da je prvi sledeci otpusten menadzer.

 

Dobro, to i nije tako čudno.

 

Od svih timova koji su došli pred kraj polusezone sa puno manje bodova od očekivanog samo još United nije posegnuo™ za otkazom. Liverpool se riješio Rodgersa, Swansea Monka, Villa Sherwooda, Sunderland se rastao sa Advocaatom, a Chelsea sa Mourinhom. Zdrav razum kaže da je on prvi na listi za odstrel.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...