Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Veron je u svom prajmu bio jedan od najboljih. Fudbalska mašina, znao je i imao jebeno sve. Pirlo je takođe prespor. Treba znati upotrebiti takvog igraca.

Edited by IndridCold
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Djemba-Djemba je kupljen za 3.5milke i vrlo brzo prodat u Vilu za 1.5mil. Niti je puno placen, niti je doveden da pravi razliku.

Saha je doveden kao jedan od najboljih spiceva u tom trenutku i njegov najveci problem je mala minutaza. Kad god je igrao, igrao je korektno (kad je stigao u januaru u toj polu sezoni dao je 10tak golova). Cim je namirisan problem sa kolenom prodat je u Evertona, a tamo je obnovio povredu i pauzirao vise meseci.

 

Daleko od epic promasaja poput Andersona ili Verona.

 

Nema to veze da l je epic ili nije epic, poenta je da se te dve sezone kupovala drvna građa i da se ispušilo za trofeje. To da l je prodat za manje ili je spičkano ovoliko ili onoliko, potpuno je nebitno u tamo gde se gađa takvim ciframa.

Link to comment
 

:D Care, nijedan od nabrojanih nije u Arsenal dosao da bude bitan. Cygan, Bendtner, Chamakh...sve rotacija.

ne?

suker? baptista? arsavin? rajt da zameni simena? dzefers da stasa u superstara? ludi leman da bude prvi golman?

 

 

Veron je u svom prajmu bio jedan od najboljih. Fudbalska mašina, znao je i imao jebeno sve. Pirlo je takođe prespor. Treba znati upotrebiti takvog igraca.

sto se mene tice, jedan od skolskih primera sta moze da uradi hajp.

pirlo em nije toliko spor em ima tu neku inteligenciju™ za razliku od verona.

Edited by ToniAdams
Link to comment

sto se mene tice, jedan od skolskih primera sta moze da uradi hajp.

 

Kakav crni hajp, ovo govorim u retrospektivi. Fudbalska veličina, enciklopedija, gromada je bio Veron. :)

Edited by IndridCold
Link to comment

ne?

suker? baptista? arsavin? rajt da zameni simena? dzefers da stasa u superstara

Suker je dosao za dz. Imali smo vec Kanua, Bergkampa i Overmarsa, Henry i Suker su trebali nadoknaditi Anelku. Jos uvijek je frisko bilo sjecanje na SP 98 gdje je Suker bio Zlatna kopacka. Mislio ga Arsene ozivjeti, nije islo.

 

Arshavin je odradio svoje u prve dvije i po sezone. Raspao se kad su otisli Cesc i Nasri.

 

Baptista je bio go kurac, trpanju Liverpoola usprkos. :D

 

Lehmann - jebem li ga, nisam ga nikad volio, bilo mi je nevjerovatno to sto je ispred Kahna u repstaciji™, ali je odradio posao.

Edited by ArleKino
Link to comment

Pikea, Pogbu i Teveza. Mada to je nebitno, imao je paklen tim. Meni je mnogo gore losa kupovina od toga.

 

Recimo Real je samo jednom probio dno u svojoj istoriji, a to je kad je angazovao Gravesena. Ej Gravesena! :lolol:

hahaha... grave je uvek tracao sa rasirenim rukama... kao da je na jednociklu.

thomas-gravesen.jpg

 

Jedan drugi Grave zvani Faxe je ulepsavao igru Arsenala onomad:

976.jpg

Link to comment

Jel Di Marija fejl po tim vasim kriterijumima? Ono najbolji igrac Reala (posle boga fudbala) i Argentine na SP (uz onog precjenjenog hobita). To po meni nije fejl. Fejl je platiti Soua, Hendersona, Kerola i ostale Alene onoliko koliko si ih platio. Za Di Mariju znas kakav je, a za ove su uzdas da mozes napraviti pitu od njih.

Link to comment

Fejl je pokvariti ADM.

 

pa da, posebno je smekersi u finalu ls na pocetku napraviti crveni.

 

Jebiga, poremetio čoveka istorijski značaj trenutka. Da je Arsenal igrao još koje finale LŠ, možda bi Lehman ostao malo više kul :fantom:

Link to comment

pa da, posebno je smekersi u finalu ls na pocetku napraviti crveni.

krajnje nepouzdan golman sa ludilom u glavi.

 

A jbg, mora da ima nešto u tom fazonu, ne bi bio kod Vengera da nije tako. Posle može da se priča "eh, da nije fasovao crveni".

 

Fejl je pokvariti ADM.

 

 

+1000

 

al to već nije Fergi.

Edited by ljakse
Link to comment

meni je vengerov najgori transfer reyes.

ali jbg, imao je nekih ludačkih transfera, tipa viera, fabregas, clichy, pettit, anelka, pires, toure, sol campbell,... odnosno, ako se ne gledaju samo promašaji, daleko od toga da nije znao da odabere igrača i uključi ga u postojeći sistem, tako da ostaje ista, prepoznatljiva igra. mislim, sport nije igrica, pa da je lako oceniti igrača i videti unapred kako će on da se uklopi u tim, a i ne znam menadžera koji nije pravio greške.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...