Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

jel moguce da se vengeru tek tako oprastaju svi oni idiotski transferi?

evo, bez pomoci inter neta mislim da mogu da ih nabrojim makar desetak

golman rajt, skuilaci, kacamak, suker, mali silva, onaj koreanac, arsavin, sigan, lord bendtner, baptista, i kao slag na tortu, provereni strajker frensis dzefers za tada bijednih 10 milijuna, i to umesto zlatana.

Wright - promasaj.

Baptista- promasaj.

Silvestre - fuj.

Cygan - promasaj.

Jeffers - smijurija.

Squillaci - katastrofa.

 

Jebes ga, Arshavin je bio odlican u prvoj sezoni, vukao Arsenal do Lige prvaka. Propao tamo od odlaska Cesca i Nasrija u 2011.

 

Bendtner - doveden kao talenat. Povremeno ubadao bitne golove. Nije da smo dali 50 miliona za njega Liverpoolu ili 35 Newcastleu.

 

Eduardo je propao iz razloga vise sile, Kacamak je doveden za dz i odradio vise nego solidan posao na pocetku, poslije umro.

 

 

Arseneovi promasaji su bili skupi (golmani su posebna prica - Schwarzera je propustio zbog 400.000 funti :isuse: Jebeni Otto Baric je dao svojih 300.000 silinga za Otta Konrada da bi Salzburg imao dobrog golmana), ali je i manevarski prostor bio skucen.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Najjače da postoji čovek koji nije imao loš transfer. Pričamo o periodu od 20 godina, hej. Ajmo o Fergijevim promašajima, lista je definitivno duža, a Fergijev autoritet valjda nije sporan.

 

Niko nije bezgresan, ali ajmo o Fergijevim trofejima onda. Ipak su trofeji merilo a ne promaseni transferi.

 

Kao sto neko rece nigde nece pistai "malo mu je falilo", "imao je lose transfere", "povredlia su mu se 2 bitna igraca", nego ce pisati ime takmicenja, godina i ime osvajaca.

Link to comment

iskreno ne mogu da se setim ni jednog fergijevog promasaja u rangu bendtnera, ili sigana, ili kacamaka, ili dzefersa.

 

tosic mozda, ili djemba, al to su nebitni likovi koji su dovodjeni da budu nebitni.

od bas bitnih mi veron pada na pamet.

Link to comment

tosic mozda, ili djemba, al to su nebitni likovi koji su dovodjeni da budu nebitni.

 

To jesu opaki promašaji, Đembe, Klebersoni, Veroni, Sahe itd, tih godina je baš trokirao, ali je makar omogućio Vengeru titule.

Link to comment

Djemba-Djemba je kupljen za 3.5milke i vrlo brzo prodat u Vilu za 1.5mil. Niti je puno placen, niti je doveden da pravi razliku.

Saha je doveden kao jedan od najboljih spiceva u tom trenutku i njegov najveci problem je mala minutaza. Kad god je igrao, igrao je korektno (kad je stigao u januaru u toj polu sezoni dao je 10tak golova). Cim je namirisan problem sa kolenom prodat je u Evertona, a tamo je obnovio povredu i pauzirao vise meseci.

 

Daleko od epic promasaja poput Andersona ili Verona.

Link to comment

Pikea, Pogbu i Teveza. Mada to je nebitno, imao je paklen tim. Meni je mnogo gore losa kupovina od toga.

 

Recimo Real je samo jednom probio dno u svojoj istoriji, a to je kad je angazovao Gravesena. Ej Gravesena! :lolol:

Link to comment

Meni Saha nije promašaj. Dao je dosta golova kod nas. Jeste više očekivano od njega, no nije svako Ronaldo.

 

Pomenuste Eduarda. Njega je ojadio onaj Taylor, 2008. godine(ala vreme leti). Bio je ekstra talenat, ali je teško vratiti se nakon onakve povrede.

Link to comment

ok, i veron je dosao kao ogromna zvezda.

doduse ja sam odvajkada vikao da je kurac, cak i kad je aca englez govorio da je bolji od zidana :fantom:

 

Cekaj, zajebavas da ne cenis Verona?

Link to comment

Beše Ferguson otpisao Pogbu kao netalentovanog?

 

Tako bi preneo Zurnal.

 

Pogba je hteo novi ugovor i to bezobrazan ugovor i vise mesta u startnoj postavi. Fergi mu to nije dao i razisli su se. Ako je za utehu (mada nista nije za utehu gledajuci Pogbu danas) on je doveden kao dete™.

 

 

Ako cemo vec o promasajima meni je Forlanko bio veci promasaj od npr. Sahe. Ali mu sve oprastam za ona 2 komada na Enfildu :D

Link to comment

Cekaj, zajebavas da ne cenis Verona?

ne. kvarisa, prespor, uzasan u duelu, odbranu nek drugi igraju.

 

sa posebnim akcentom na prespor.

uz sve to, jezivo arogantan.

Edited by ToniAdams
Link to comment

iskreno ne mogu da se setim ni jednog fergijevog promasaja u rangu bendtnera, ili sigana, ili kacamaka, ili dzefersa.

tosic mozda, ili djemba, al to su nebitni likovi koji su dovodjeni da budu nebitni.

od bas bitnih mi veron pada na pamet.

:D Care, nijedan od nabrojanih nije u Arsenal dosao da bude bitan. Cygan, Bendtner, Chamakh...sve rotacija.

 

Fergie je fejlovao sa golmanima (Bosnich, Barthez, Taibi), pustio Pogbu, a zadrzao Cleverleya, pustio Piquea, a zadrzao Evansa. U vezni red je dovodio takve majstore da je morao vracati Scholesa iz penzije.

 

Edit: da, jebote, Eduardo je zabio 10 golova do ozljede. Taman je uhvatio ritam kad ga je onaj majmun osakatio.

Edited by ArleKino
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...