Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Kakvu vi gomilu balvana imate u napadu. :isuse:

Milner je odlicno pojacanje, ostali...

Ma užas, još Balloo nije sa ekipom. Što ih više gledam to mi bolje Benteke deluje kao pojačanje... mada realno, više će zavisiti od toga kako se Firmino pokaže. Carroll-Suarez situacija.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakve su im ono brazde ispred 16m, sta igraju oni na ovom stadionu?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

australijski fudbal valjda

Link to comment

Ušao oko 65-70 umesto Milnera, odmah krenuo da razigrava protivničke napadače pasovima u noge ali nesposobni amateri jedva uspeli da overe stativu.

 

Welsh Pirlo izdržao desetak minuta duže, njega je menjao L'Markec.

Link to comment

Uini, kakav je Gomez? Nisam imao priliku da ga gledam. Nadam se da je malo veci prospekt od raznoraznih Trankilja, Mankilja, Kelija, Vizdoma...

Link to comment

Nisam ga ni ja ranije gledao, ali za sada deluje vrlo sigurno. Prvu je igrao desnog beka, druge dve levog, a navodno mu je štoper osnovna pozicija. Dobro se kreće za visokog igrača, i češće je učestvovao u napadu nego Clyne. Nije da je imao jake protivnike, ali sasvim se dobro snalazio. Više mi se sviđa nego Wisdom svakako.

Link to comment

Vidjeh da je krakat i da je igrao centra, pomagao desnu stranu, u Carltonu. Ako je igrao stopera znace valjda malo da pokrpi pozadi. Sigurno nije tanji od Glendze i Morena sto se tih defanzivnih karakteristika tice. Barem se nadam.

Link to comment

Ne znam koliko Rodgers računa na Gomeza trenutno. Štoperi su mu Škrtel, Sakho, Lovren, Toure, znači tu teško da će naći minute. Bekovi su Clyne i Moreno, a rezerve valjda Gomez, Wisdom, i večito povređeni duet Flanagan-Enrique. Pretpostavljam da je zgodno da ima mladog igrača sposobnog da uskoči na sve tri pozicije, ali pitanje je kako će se razvijati pod takvim uslovima gde mora da čeka nečiju povredu.

Link to comment

Vidjeh da je krakat i da je igrao centra, pomagao desnu stranu, u Carltonu. Ako je igrao stopera znace valjda malo da pokrpi pozadi. Sigurno nije tanji od Glendze i Morena sto se tih defanzivnih karakteristika tice. Barem se nadam.

Мене не би изненадило да се овај Гомез устали као трећи центархалф ове сезоне. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...