Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

realno su najjaci i ako ne uzmu titulu, matori mora da ode.

Jubilarna petnaesta godina da najverniji ovu mantru ponavljaju. Uzeli - ne uzeli, Arsena niko neće oterati zbog ishoda jedne sezone.

 

Ja evo iznosim hrabro predviđanje da će Leicester završiti prvi. Pa ako se kolege sete mene kad ovi ispuše u sledećem kolu, sete se...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaze Wenger da je Ozil imao cele nedelje grudobolju™ i da je uspeo zadnja 2 treninga da odradi ne bi li igrao danas.

 

 

Mislim da će Wenger već nakon Newcastlea predstaviti neko pojačanje, čak bih se usudio reći i dva (veznjak i napadač/krilo). Arsenal ima četiri centralna vezna i dva krila van upotrebe. Dobro, i Artetu.

 

Sa, recimo, Wanyamom i Nolitom bi to bilo to što se tiče lige.

Link to comment

Tekma karina dronjava. Niko nije upitao da li je Ozil kod prvog gola svojim saginjanjem uticao na gol Volkota. U pojedinim trenucima se igralo bas seljacki fudbal.

 

Arsenal bez zadnjeg veznog nema sta da trazi (to mislim i kad se Kokelan vrati), a City bez dobrog trenera nema sta da trazi.

:D

 

u kojoj je dimenziji saginjanje zabranjeno u fudbalu?

 

i kako iko moze da navija za junajted?

Link to comment

Inace i dalje ne verujem da je utorak a LVG jos nije popio sut kartu. Neverojebenovatno!!!

 

Ne treba lomiti preko kolena, danas će da zasedne UO i da pruži punu podršku vizionaru.

Link to comment

Jubilarna petnaesta godina da najverniji ovu mantru ponavljaju. Uzeli - ne uzeli, Arsena niko neće oterati zbog ishoda jedne sezone.

 

Ja evo iznosim hrabro predviđanje da će Leicester završiti prvi. Pa ako se kolege sete mene kad ovi ispuše u sledećem kolu, sete se...

Bojim se da će prokletstvo početnog slova L u nazivu tima uticati da tim koji bude prvi za Božić to ne bude i na kraju =viškovićsmajli=

Link to comment

Mislim da će Wenger već nakon Newcastlea predstaviti neko pojačanje, čak bih se usudio reći i dva (veznjak i napadač/krilo). Arsenal ima četiri centralna vezna i dva krila van upotrebe. Dobro, i Artetu.

 

Sa, recimo, Wanyamom i Nolitom bi to bilo to što se tiče lige.

 

Samo da je doveo Morgana letos bili bi već way ahead na lestvici. Nije hteo da dovede tako skupog backupa LeCoqu, razumem ga, ali mislim da se zajebao, sad će morati da krpi i možda preplaćuje.

 

btw, neočekivano dobro igramo bez LeCoqa, mislio sam da ćemo se raspasti. Imali smo sreću što se Santi povredio istovremeno, pa je Ramsey silom prilika ušao u sredinu gde je mnogo bolji, a uz to Flamini igra vrlo dobro, mora se priznati.

 

btw 2, koliko znači dobar golman, to je neverovatno. Najpotcenjenija pozicija u fudbalu, a vrhunski goliša čini čuda za samopouzdanje celog tima.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

ovo sa kazorlom je ispalo dvostruko korisno: em je, lepo si primetio, remzi otisao na poziciju koja mu bolje pase, em kazorla, koji je bio bas los, ne igra :)

Link to comment

:D

 

u kojoj je dimenziji saginjanje zabranjeno u fudbalu?

 

i kako iko moze da navija za junajted?

 

Ako si u ofsajdu utices na golmana bio kakvim pomeranjem, ali kao sto sam napisao posle se videlo da je Kolarov izvisio kod pravljenja ofsajd zamke.

Tako su ponistili gol zbog Matinog "trzaja glavom" :isuse:

 

 

Ne zna se sta je smesnije ovde- proglasavanje Lestera za sampiona ili lozenje topnika™ da Arsen moze da ih vodi do titule :D

Link to comment

Ja evo iznosim hrabro predviđanje da će Leicester završiti prvi..

 

Svaki istinski zaljubljenik u fudbal ce navijati za Lester, a ne za ove koji kupuju igrace za po 40 miliona da bi osvojili titulu...

Link to comment

Ili na ove što potroše 0 eura u prelaznom roku, dok liga istovremeno potroši milijardu :)

 

Ne bi mi nimalo smetalo da Wenger uzme, samo da nije navijača koji konstantno premeravaju da li je dovoljno potrošio ili nije, te posle svakog poraza zaključuju da nije bilo dovoljno, da je časna starina prsla, i da mora da ode što pre :)

Link to comment

Sreca je sto su ostali raspad, Pelegrini ceka giljotinu, pa ga boli kurac, Mahrez i Vardi ne mogu da igraju celu sezonu kao na drogama, Totenhem ce konacno da obezbedi LS (a mozda i nece xexe), nesposobni su za nesto vise i tu ostaje Junajted, ako oteraju onog imbecila u neko skorije vreme, a dovedu portugalskog uzgajivaca krtica. Kolike su sanse da bi opet pisao po Mati i da Runi ostavi drugara uz Skotske?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...