Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Al bi prijala jedna podela bodova vcrs... :whistle:

jeste, lesteru bi to baš leglo.

 

junajtedu je najvažnije šta rade liverpul, vest hem i votford, konkurenti za mesto u kupu uefa.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znači, bez Alexisa i Coquelina (da ne spominjem ostalu boraniju) dobismo i City.

 

Leicester 5:2, Manchester United 3:0, Watford 3:0, City 2:1, Palace 2:1 i Tottenham 1:1. To su Arsenalovi rezultati protiv ostatka Top 7. Prslin nam jebe koncepciju od osmog mjesta pa nadalje.

 

Özil :pera: :pera:

 

Campbell :Hail: za igru i :isuse: za finiširanje.

 

 

Kakav je bio onaj mali sa Wembley tetovažom? Jel' ih razmrdao sa klupe?

 

Satrao se od simuliranja penala dok pred kraj utakmice nije pokušao zaigrati i malo fudbala. Uglavnom je ličio na prosječnog učesnika El Clasica.

Edited by ArleKino
Link to comment

Kakav je bio onaj mali sa Wembley tetovažom? Jel' ih razmrdao sa klupe?

Uneo je tu neku živinu. Ako ga je džimi flojd gledao sa tribina verujem da je napustio emirate zadovoljan

Link to comment

Tekma karina dronjava. Niko nije upitao da li je Ozil kod prvog gola svojim saginjanjem uticao na gol Volkota. U pojedinim trenucima se igralo bas seljacki fudbal.

 

Arsenal bez zadnjeg veznog nema sta da trazi (to mislim i kad se Kokelan vrati), a City bez dobrog trenera nema sta da trazi.

Link to comment

Tekma karina dronjava. Niko nije upitao da li je Ozil kod prvog gola svojim saginjanjem uticao na gol Volkota. U pojedinim trenucima se igralo bas seljacki fudbal.

 

Arsenal bez zadnjeg veznog nema sta da trazi (to mislim i kad se Kokelan vrati), a City bez dobrog trenera nema sta da trazi.

 

Neočekivano visok standard za nekog ko navija za United. :fantom:

 

Što neko reče, ovako je United godinama osvajao titule.

Link to comment

Neočekivano visok standard za nekog ko navija za United. :fantom:

 

Što neko reče, ovako je United godinama osvajao titule.

 

Ko o cemu vi o UTD :isuse: .

To vam je jedini argument.

 

De bobati reci mi sta je tebe odusevilo, sem 3 boda za klub koji simpatises, na ovom mecu?

Link to comment

Ko o cemu vi o UTD :isuse: .

To vam je jedini argument.

 

De bobati reci mi sta je tebe odusevilo, sem 3 boda za klub koji simpatises, na ovom mecu?

 

Npr. to što do Tureovog gola Siti nije imao ozbiljnu šansu, uz sav posed i kvalitet u navali.

Link to comment

 

Leicester 5:2, Manchester United 3:0, Watford 3:0, City 2:1, Palace 2:1 i Tottenham 1:1. To su Arsenalovi rezultati protiv ostatka Top 7. Prslin nam jebe koncepciju od osmog mjesta pa nadalje..

I Mourinho :D

Link to comment

Arsenal bi sa Yayarom gazio tako nemilosrdno...

 

City mora nešto da menja ako im je Navas za svojih 20 minuta na terenu korisniji nego Silva i Sterling zajedno.

 

Prvi put slušam Özila uživo, pa ono je dobro malo dete iz vrtića, koji car jbt :Hail:

Link to comment

De bobati reci mi sta je tebe odusevilo, sem 3 boda za klub koji simpatises, na ovom mecu?

 

To što je Arsenal bez Alexisa i Coquelina, sve sa Flaminijem u prvih 11, dobio glavnog rivala za titulu (sorry, Moco!) i odmakao mu se na četiri boda; što je majstor Mesut došao do 14. i 15.asistencije u sezoni, što je Walcott igrao odbranu kao da mu je život ovisio o utakmici, što je Giroud kulerski zabio gol u velikoj utakmici, što je Arsene upisao i treću pobjedu u četiri utakmice protiv Cityja, što je Monreal još jednom odigrao doktorski...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...