Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ili bar nek odjebe rasprava na Bundes ligu, ionako je tamo najveci izazov danasnjih elitnih strucnjaka, rame uz rame sa osvajanjem francuske lige...

ipak su strucnjaci ovde, par stranica unazad su pominjane i formacije 4-4-2, 4-2-3-1 mozda jos neka...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Evo da obradujem Junajtedovce, celo popodne se skuplja ogroman broj poluvesti, insinuacija i tviter bulšita da Van Gaal neće imati čak ni naredne dve utakmice da spase posao, kako je do sada zamišljano.

 

Sad mi javljaju drugari iz Engleske da su prva dva novinara, obično pouzdana, rekla da Van Gaal upravo pakuje kofere. Kao, sada, ovog momenta.

 

Ništa još zvanično, dabome, caveat internet.

Link to comment

Pa kao što vidiš sa njim to nije slučaj. A ne možeš da kažeš da nije ziheraš.

 

Plus je bio jako hajpovan oduvek, izabran je za trenera godine u Seriji A 2001, kada ništa nije osvojio sa Juventusom. Pričamo o Juventusu sa Zidanom, Del Pjerom, Davidsom, Pipom, Trezegeom.

Добродошао царе!

Link to comment

Evo da obradujem Junajtedovce, celo popodne se skuplja ogroman broj poluvesti, insinuacija i tviter bulšita da Van Gaal neće imati čak ni naredne dve utakmice da spase posao, kako je do sada zamišljano.

 

Sad mi javljaju drugari iz Engleske da su prva dva novinara, obično pouzdana, rekla da Van Gaal upravo pakuje kofere. Kao, sada, ovog momenta.

 

Ništa još zvanično, dabome, caveat internet.

 

Žozara jednostavno mora da preuzme na OT. Sve se poklopilo i to mora da se desi. Žozara hoće, navijači hoće (bili toga svesni ili ne), pa još kada marketing menadžeri u korporaciji™ predstave izvršnoj ekipi cifre koje će da namlate samo na konto spektakla 28. decembra... Second Coming is there!

Link to comment

Ne znam bas. Verujem da je naostren da preuzme Junajted, i zato sto ce mu se zatvoriti mnoga vrata ako to ne ucini sada, a i da bi mu ekipica™ gledala u ledja ove sezone, ali mislim da bi vrlo rado propustio sledece dve utakmice - em bi morao na gostovanje odlicno poslozenim Stokama, em bi i ekipica™ bila naostrena da mu se usere u zivot na prvom mecu na OT. Stari je to kalkulant.

Link to comment

Ne znam bas. Verujem da je naostren da preuzme Junajted, i zato sto ce mu se zatvoriti mnoga vrata ako to ne ucini sada, a i da bi mu ekipica™ gledala u ledja ove sezone, ali mislim da bi vrlo rado propustio sledece dve utakmice - em bi morao na gostovanje odlicno poslozenim Stokama, em bi i ekipica™ bila naostrena da mu se usere u zivot na prvom mecu na OT. Stari je to kalkulant.

 

Ne razmislja on tako, on pre razmislja da mu ekipica dolazi na OT i da moze da im pisa u facu i kaze "koga ste vi otpustili". Sujeta je to, da se samo on pita preuzeo bi Junajted jos prekjuce.

Link to comment

Cus Murinjo se plasi Stouka i Celsija... :lol:

 

 

Preuzeo bi taj Junajted pa sve da mu je naredna Barselona na Kamp Nou!

Edited by MiddleClass
Link to comment

Žozara jednostavno mora da preuzme na OT. Sve se poklopilo i to mora da se desi. Žozara hoće, navijači hoće (bili toga svesni ili ne), pa još kada marketing menadžeri u korporaciji™ predstave izvršnoj ekipi cifre koje će da namlate samo na konto spektakla 28. decembra... Second Coming is there!

 

To vecina ljudi zanemaruje, a UTD je pionir "kluba-firme" .

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...