Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

:huh:

 

Sta te je tacno toliko uvrijedilo u ovoj raspravi?

 

ko ce ga znati. valjda je, u skladu sa trendovima, ovde pozeljnije pricati o novom albumu adel nego o fudbalu...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

I taj Lipi i taj Simeone su ispusili od Ancelotija u finalima LS. Krojf je dobar, ali Anceloti nikad ne bi napravio takvu gresku da izbaci najboljeg igraca koji je najvise utakmica odlucio iz finala LS zbog svoje sujete i izgubi trofej. Mislim na 1994 i na Krojfovo stavljanje Laudrupa na klupu protiv Milana. Idiotluk stoleca.

Ančeloti je pre svega vrhunski ziheraš. Čovek je majstor da odigra na sigurno u svakom smislu, zna kada koji klub da odabere i zna kako se dobijaju utakmice. S druge strane, zbog toga su njegovi rezultati u kup takmičenjima i prvenstvima neuporedivni. Tokom 17 godina u vrhunskim i najbogatijim klubovima sveta ima tri LŠ i samo tri titule nacionalnog prvaka. Zbog te tri LŠ pipavo je ne smatrati ga vrhunskim trenerom, ali s druge strane 3/17 u nacionalnim šampionatima daje argument i za to.

Link to comment

1 simeone

2 mourinho

3 guardiola

4 klopp

5 ancelotti

 

zasto niko ovde nije ni spomenuo kloppa medju najboljim trenerima.

 

 

za chelsea bih najvise voleo da dodje simeone. kad bi guardiola dosao (sanse za to su 0.44%) onda bi se morala znacajno promeniti ekipa i nisam siguran da je to realno. a ako (kad) ispusimo i za simeone, e onda smo u kurcu.

Link to comment

Ančeloti je pre svega vrhunski ziheraš. Čovek je majstor da odigra na sigurno u svakom smislu, zna kada koji klub da odabere i zna kako se dobijaju utakmice. S druge strane, zbog toga su njegovi rezultati u kup takmičenjima i prvenstvima neuporedivni. Tokom 17 godina u vrhunskim i najbogatijim klubovima sveta ima tri LŠ i samo tri titule nacionalnog prvaka. Zbog te tri LŠ pipavo je ne smatrati ga vrhunskim trenerom, ali s druge strane 3/17 u nacionalnim šampionatima daje argument i za to.

Valjda ziherasi bolje prolaze u ligama?

 

IMO, da je Anceloti osvojio samo jos jednu titulu u Serie A imao bi savrsen record.

Link to comment

That said, mislim da se uloga trenera generalno precjenjuje. Nisu oni beznacajni, ali titule donose igraci. 

 

Apsolutno. Zato me uvek i nervira kad neko krene da izvlači statistiku po kojoj je određeni trener oborio rekord po broju golova u sezoni, ili ispušio u dva polufinala za redom, ili sve tako slično.

 

Bilo bi super kad bi neko splitovao ove postove u novu temu, tipa "najbolji treneri danasnjice"

 

+1

 

Propašće nam teza o najzanimljivijoj PL sezoni ikad ako se u predbožićnom periodu nastavi ovo oftopičkaranje.

 

Vi stvarno uzeli™ da glasate i pravite liste?! :lolol:

 

Zaludni ljudi, inspirisalo ih posrtanje LVG, Kloppa, a pre svega Specijalnog.

Link to comment

Valjda ziherasi bolje prolaze u ligama?

 

IMO, da je Anceloti osvojio samo jos jednu titulu u Serie A imao bi savrsen record.

Pa kao što vidiš sa njim to nije slučaj. A ne možeš da kažeš da nije ziheraš.

 

Plus je bio jako hajpovan oduvek, izabran je za trenera godine u Seriji A 2001, kada ništa nije osvojio sa Juventusom. Pričamo o Juventusu sa Zidanom, Del Pjerom, Davidsom, Pipom, Trezegeom.

Link to comment

Jesi li ti svestan koliko je jaka bila Serie A tada?

 

Ako ziheras znaci nerevolucionaran, onda se slazem. Covek samo koristi zdrav razum i njuh za dobar odabir pozicija igraca.

Edited by IndridCold
Link to comment

 

skinuli ti ban sa PL teme? :D

 

Dobro je, svaki Scouser ce nam biti potreban kad Mourinho bude presao u United- SektaTM udruzena sa Middleovim hejlovanjem. Treba odgovoriti na to :fantom:

Link to comment

Što, pa nije to tako teško. Samo ih bušiš na licimurje, nekad ste ga kritikovali a sad vam je dobar, itd. Mada ne bi ga oni nikad zavoleli kao što ga je četa najvernijih iz Fulhama volela :cry:

 

WB CK.

Link to comment
 

:huh:

 

Sta te je tacno toliko uvrijedilo u ovoj raspravi?

 

Ma kakvi uvredilo, daleko od toga. Vise smorilo, top 5 ovoga ili onoga mi je prilicno uzaludna rasprava...   

 

 

Link to comment

Daily Star, најнепоузданији извор вести о било каквом фудбалском трансферу, јавља да је неки шпански извор управо открио да је Мурињо потписао петогодишњи уговор са Манчестер Јунајтедом. :fantom:

Link to comment

Jesi li ti svestan koliko je jaka bila Serie A tada?

 

Ako ziheras znaci nerevolucionaran, onda se slazem. Covek samo koristi zdrav razum i njuh za dobar odabir pozicija igraca.

 

Svestan sam. To sam i rekao u prvom postu, tačno zna u kom momentu da ide u koji klub (i koga da dovodi). Ali su mi te tri titule i dalje premalo, s obzirom na reputaciju koju ima.

 

I hvala svima na dobrodošlici, vratio sam se kući!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...