Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

I kao takav je trener sa najvise CL titula u istoriji, uz Boba Paisleya.

 

Koliko Wenger ima titula za isti period? Mancini recimo ima 4 titule, je l bi za njega rekao da je bolji trener?

Njegov problem je sto ne ume da rotira ekipu u toku sezone. Da je Venger trenirao onakve stacked timove kao on, verovatno bi uzeo usonju manje, ali bar 3-4 lige vise.

 

@Ingrid

Uspesan mandat u PSGu? Pa Slavoljub Muslin bi uzeo domacu titulu sa onakvim timom i ne bi spusio od Monpeljea.

 

Kako je uopste pocela ova polemika oko Ancelotija, kada on ide u Bajern da pojaca malo statse?

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

:lol:

 

Ограничен сам на лигу коју пратим: Клопара ми је симпатичан али осим једне утакмице ништа друго нисам још видео, Венгер је матора дртина са змијом у клупском џепу, Пардју ми је мен ај лајк ту хејт, Броџерс је Стив Мекларен ин дисгајз, КвиКви™ ме из неког разлога подсећа на Синишу Малог, Ранијери је везара са пуно среће, Билић је добро кренуо али још је рано за хвалоспеве, ЛфХ је кретен... Остали неспоменути су ђене-ђене, а Сема сам уз четворицу фаворита ставио из зајебанције ;)

Link to comment

Мајстор преживљавања за све који нису смртно алергични на лош фудбал. Мислим да су му у српском храму беспотребне статистике који се колоквијално назива Спорт клуб намењене бар две-три капелице по канцеларијама.

Link to comment

znamo. kad neko sa aberdinom (dakle klubom iz skotske lige, a da cak nije nijedan od ova dva) uzme neki evropski trofej nek mu se javi na portirnicu. e to je posle kopipejstovao u Unitedu 1991

+1  bas to sam hteo napisati, junajted je kopipest Aberdina koji je osim evropskog trofeja uzeo i domacu titulu, a i ovo sto kaze Indrid u Junajtedu je i titule i evropske trofeje uzimao sa prakticno razlicitim timovima tj. igracima. Ne volim ga, ali je mag svog posla.

Ja volim ove trenere ludake, pa bih pomenuo Bjelsu, Simeone je takodje dobar, a jedan od odvatnijih igraca je bio. De Bur iz Ajaksa, voleo bih da ga vidim negde u PL (on nije ludak). Od starijih Oto Rehagel. Dalje Hajnkes, njegov Bajern i ono razvaljivanje Barce jedan od velikih momenata zadnjih godina itd, itd ...

Link to comment

@Ingrid

Uspesan mandat u PSGu? Pa Slavoljub Muslin bi uzeo domacu titulu sa onakvim timom i ne bi spusio od Monpeljea.

 

Naravno da svaki trener ima neku neuspesnu sezonu ili takmicenje. Navedi bilo koga i mogu mu naci iste takve fejlove. Mandat u Parizu je uspesan, mislis da je lako doci u polusezoni i nastaviti gde je neko drugi stao?

 

 

@vasic

Guardiola nije dobar tener. Lebe mekani.

 

I taj Lipi i taj Simeone su ispusili od Ancelotija u finalima LS. Krojf je dobar, ali Anceloti nikad ne bi napravio takvu gresku da izbaci najboljeg igraca koji je najvise utakmica odlucio iz finala LS zbog svoje sujete i izgubi trofej. Mislim na 1994 i na Krojfovo stavljanje Laudrupa na klupu protiv Milana. Idiotluk stoleca.

 

Osim toga, pricamo o sadasnjim trenerima.

Edited by IndridCold
Link to comment

Dobar je Pepara ali nismo imali priliku da ga vidimo na delu sa nekom evropskom B kategorijom tipa Porto ili C kategorijom tipa Parma. Mislim da je Poručnik na to hteo da ukaže.

 

Pri tome ne tvrdim da sa Barcom i Vuk Rašović može da se prošeta kroz sva takmičenja već samo da su za nijansu veći majstori oni treneri koji naprave neki ludački rezultat sa nekom potpuno neočekivanom ekipom. Murinjo i Carlito su to uradili na početku svojih karijera.

 

Mislim, Murinjo je uzeo LŠ sa Portom i Interom. Ej, Interom. Ne bih mogao da tvrdim da bi Pepari to pošlo za rukom.

Link to comment

Ni ja. Ali, s druge strane, ako si veliki klub, s Pepom imas dugorocnu sigurnost kakvu ne mozes da imas ni sa jednim menadzerom, ukljucujuci i Murinja. Obojica su veliki, samo na razlicite nacine. Reci da je ovo sto Guardiola radi lako je smejurija.

Edited by IndridCold
Link to comment

Guardiola je promenio fudbal, stvorio je najdominantniji nacin igre u istoriji fudbala. Osvojio je dve LS i nekoliko liga, a indirektno i WC2010, EC2012 i WC2014. Del Bosque ne krije da je samo iskopirao igru Barselone, Low je poceo da igra kao Guardiolin Bayern i osvojio je konacno WC.

Kad imas igrace koji mogu da iznesu tuki-tuki mnogo je tesko dobiti takav tim jer jednostavno nemas loptu.

 

 

Mali off: Igra Hajnkesovog Bajerna za mene predstavlja fudbalsko savrsenstvo. Direktan fudbal, napadanje po krilima, po 30 suteva na gol na svakom mecu... Utakmice tog Bayerna bih mogao da gledam svaki dan.

Link to comment

Jab samo da apelujem da se ne gresi tako elementarno sa tvrdnjom da je Guardiola inspirisan Messijem smislio false 9 zajebanciju :dry: Dovoljan legacy ce imati i bez takvih pripisivanja tudjih zasluga.

Retko koji zeteoc trofeja je inovator, ako takvih i ima uopste. Nove stvari smisljaju ili oni koji moraju da se krpe i snalaze ili totalni maverici, gei™ treneri "samo" isprepisuju recepte i pokupuju ono sto im treba. Treba i to znati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...