Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Treba i Kloppu vremena, rano je za ocjenu, ipak je ovaj tim gadno rastimovan.

 

Hiddink preuzima Chelsea do kraja sezone uz mogucnost jos jedne.

 

 

via Tapatalk

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

OK,znali smo svi da je ova selekcija BR uzas,to se i sad pokazuje,na leto potpuno renoviranje,pa da vidimo koliko Klop moze,isto bi i mi trebali da uradimo,prvo da zamenimo mamlaza,pa onda u renoviranje,bice naredne sezone PL opet ona stara,jos ako Pep preuzme Arape

Link to comment

OK,znali smo svi da je ova selekcija BR uzas,to se i sad pokazuje,na leto potpuno renoviranje,pa da vidimo koliko Klop moze,isto bi i mi trebali da uradimo,prvo da zamenimo mamlaza,pa onda u renoviranje,bice naredne sezone PL opet ona stara,jos ako Pep preuzme Arape

 

Ma nemamo mi potrebe za neko sumanuto renoviranje, ubedjen sam. 3 igraca tops, mozda i dva (samo moraju da budu kvalitet). Kod nas je trener problem.

Edited by MancMellow
Link to comment

Трећа утакмица за редом коју смо одиграли 0:0, а ја задовољан - ето у каквом смо тренутном стању због повреда. :(

Link to comment

Трећа утакмица за редом коју смо одиграли 0:0, а ја задовољан - ето у каквом смо тренутном стању због повреда. :(

 

Nije uopšte bila loša tekma. Dosta tečno se igralo, tražila se raznorazna rešenja u napadu... S tim da je Labuđe Jezero i dalje u kanalu a za Šunku bukvalno nema ko da zabije, svi izbačeni iz stroja.

 

Strah i trepet novembra i decembra - Leicester, Watford, Bournemouth. EPL :Hail:

 

 

Edit: tek sad vidim da je Jimmy Floyd preuzeo QPR! To bre! :Hail:

Edited by beowl
Link to comment

Ова сезона је тријумф политике коју води Премијер лига: све је кликнуло, од распоређивања новца од ТВ права до... добро, до распоређивања новца од ТВ права. :sleep:

Link to comment

Sutra utakmica (polu)sezone, bez ikakvog pretjerivanja. Sa pobjedom bježimo™ na 4 boda + bolja gol-razlika, sa remijem zaostajemo™ iza Leicestera 4 boda, a sa porazom sebi pucamo™ u nogu prije januara u kojem nas™, pored očekivanog povratka Kima Källströma, čekaju gostovanja kod Kloppa, Stokea i domaća utakmica protiv Chelsea.

 

Par momenata:

 

-za Alexisa još nije sigurno da li će nastupiti ili ne; ja ga očekujem na klupi, a da krene Campbell u prvih 11, uz Walcotta na drugom krilu i Nosatog Van Bastena u sredini,

 

-Özil će igrati protiv Cityja, ali se može očekivati da će pauzirati protiv Svetaca ili protiv Usta™ u zadnjoj utakmici polusezone obzirom da je još protiv Olympiacosa fasovao neki đavo oko lista,

 

-Kompanyja neće biti, a Agüera hoće što bi trebalo značiti golove na obje strane,

 

-Arsenal nije izgubio zadnje četiri utakmice protiv Cityja (W2D2),

 

-Arsenal je u zadnjih 6 utakmica kod kuće protiv Cityja dao četiri gola - pola od toga su dali Mikel Arteta i Mathieu Flamini,

 

-City je jedini tim iz trenutnih Top 7 protiv kojeg Arsenal nije igrao - protiv ostalih Arsenal ima 4 pobjede (Leicester 5:2, United 3:0, Palace 2:1, Watford 3:0) i remi (Tottenham 1:1),

 

-Čech i Hart su najfriškije Zlatne rukavice u Premiershipu obzirom da je Szczesny na posudbi u Romi,

 

-Wenger i službeno potvrdio da Welbecka nema do februara. :isuse:

Link to comment

Ma nemamo mi potrebe za neko sumanuto renoviranje, ubedjen sam. 3 igraca tops, mozda i dva (samo moraju da budu kvalitet). Kod nas je trener problem.

+1

Центархалф и један озбиљан везни.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...