Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

70% ?

 

Nemoj preterivati... 55% je realna cifra...

 

Klajn, Can, Henderson, Kutinjo, Moreno su ok igrači... Ostali su danas bili jezivi... Ja bih se zahvalio ve u svlačionici Lucasu i Lalani... Kad bi bilo nekog drugog da igra....

Link to comment

70% ?

 

Nemoj preterivati... 55% je realna cifra...

 

Klajn, Can, Henderson, Kutinjo, Moreno su ok igrači... Ostali su danas bili jezivi... Ja bih se zahvalio ve u svlačionici Lucasu i Lalani... Kad bi bilo nekog drugog da igra....

 

pa to je to. mislim, racunam skvod tj one koji uglavnom igraju. ne ozbiljno, nema te taktike koja moze da resi milion pogresnih dodavanja i ono sto sakho radi u odbrani i jos svasta nesto sto spada u tzv osnove igre

Link to comment

pa to je to. mislim, racunam skvod tj one koji uglavnom igraju. ne ozbiljno, nema te taktike koja moze da resi milion pogresnih dodavanja i ono sto sakho radi u odbrani i jos svasta nesto sto spada u tzv osnove igre

Pa nema taktike koja može da reši Lalanu i Lucasa u igri...

 

4-4-2: Minjole-Klajn, Škrtel, Can, Moreno- Kutinjo, Henderson, Milner, Firminjo- Benteke, Oriđi (Staridž, Neko koga će kupiti)...

 

Uzani dijemant, sa Hendersonom kao zadnjim veznim...

 

To je otprilike najbolje što može, i da se žrtvije Can da igra štopera, pošto ostali na toj poziciji su invalidi, da li u glavu ili noge, nije ni bitno...

Link to comment

Eh, ti nisi gledao prvo poluvreme kad je Lucas delio lopte filigranskom preciznošću™, što protivnicima u noge što klincima koji iste skupljaju pored terena. A pored Škrtelovog performansa (dok ga Lucas nije povredio u skoku) ovo Sakhovo batrganje u drugom poluvremenu deluje kao suv kvalitet.

 

@Manc

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

4-4-2: Minjole-Klajn, Škrtel, Can, Moreno- Kutinjo, Henderson, Milner, Firminjo- Benteke, Oriđi (Staridž, Neko koga će kupiti)...

 

Uzani dijemant, sa Hendersonom kao zadnjim veznim...

 

To je otprilike najbolje što može, i da se žrtvije Can da igra štopera, pošto ostali na toj poziciji su invalidi, da li u glavu ili noge, nije ni bitno...

 

Nikako. Henderson u životu nije igrao zadnjeg veznog, nije on za to. Origi je klovn. Firmino ništa nije pokazao. Can kao jedan od dva štopera je bio užasan, Clyne je napadački rupetina samo takva, a Mignolet je belgijski Bogdan. 

 

Najbolje što trenutno imaju je Mignolet, Clyne Škrtel Sakho Moreno, Can Henderson Milner, Coutinho Firmino, Benteke... a ja bih tu promenio bar 5-6 igrača.

Link to comment

Jbg, shako je tempirana bomba, nema tehniku, ume da uprska... Canna se ne sećam da je bio takav, ali, ajde, možda sam i potisnuo...

 

Ostalo bi se i mogao složiti, ali ja ne volim 4-3-3, pa to ti je :) Neka Couthinjo igra iza Bentekea i Firminja, a ne kao krilni napadač...

 

Edit, u stvari, razlikujemo se za jednog igrača, onog mog nedefinisanog napadača i Sahkoa...

Link to comment

Markec kako se pokazao to što je igrao, i ja bih ga poslao na permanentnu pozajmicu. Dobro, nije baš Balotelli nivo neupotrebljivosti, ali... 

 

Mene plaši činjenica da Klopp ni ne pokušava da ih natera da igraju neki organizovan fudbal. Ako protivnik ne ostavi prostor da se trči u kontru, ovi mučenici nemaju pojma šta da rade sa loptom... osim kad je Coutinho dohvati pa nešto sam izmisli, što se desi otprilike dva puta mesečno. Razumeo bih da nešto pokušavaju pa ne umeju, jebiga, ipak je to Brodžersarin komitet selektirao, ali Klopu je izgleda OK princip hitni lopticu u šumicu i čekaj da nešto uradiš iz kontre.

 

@Radiša, pa to gore je 4-3-2-1 ili 4-2-3-1, ne bi sigurno Brazilci bili u liniji sa centarforom. Ali da je tanko - tanko je.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...