Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Intenzitet treninga nije razlog, Pep ih trenira na drugi nacin od npr Magata, kome bi mogao da zameris tako nesto. Ima vise faktora, Alaba sada pauzira jer ga je overio Hojbjerg, Roben hronicno povredjen, Riberija su lekari umalo osakatili, Gece se povredio igrajuci za repku..

 

Nemoj gledati samo trenutno. Od jula 2013. kad je celavi dosao, seti se samo sta je bilo sa X.Martinezom, T.Alkantarom (obojica ligamenti), Alaba malo malo pa povredjen, Svajni imao takodje visemesecnu pauzu, pa Lam prosle sezone bio out 3 meseca, pa Benatia...

 

Ja jedino za Milera i Nojera mogu da kazem da su imali po 34 tekme u Bundesu.

Link to comment

Uspjela je Liverpulu šok terapija sa promjenom trenera, vidi se da su igrači još uvjek u šoku. Flop :isuse:

 

Carski mi je ovo dodjeljivanje titule Sitiju cim Gvardiola predje tamo. Recite FA da zakljuca prvenstvo i da ne muci druge timove.

 

Dobar je Pep! Za razliku od Murinja koji ostaje 2-3 sezone u jednom klubu nanize trofeje i iscjedi maksimum iz njega i predje u neki drugi jos bogatiji, Pep (end nau samting komplitli diferent) ostane 2-3 sezone u klubu, osvoji koji trofej i predje u neki bogatiji.

Link to comment

 

Dobar je Pep! Za razliku od Murinja koji ostaje 2-3 sezone u jednom klubu nanize trofeje i iscjedi maksimum iz njega i predje u neki drugi jos bogatiji, Pep (end nau samting komplitli diferent) ostane 2-3 sezone u klubu, osvoji koji trofej i predje u neki bogatiji.

Neko je vec napisao ovde da je "Pep ok trener"

Link to comment

 

 

4-4-2, da li ravan ili dijamant, nije bitno, to je bio fudbal :deda iz mene progovara:

 

znas ono iz tesne koze sa pijacom i fijakerom?

 

E taj 4-4-2 je zajedno sa tim istim SAF-om otisao u penziju. I to pre nego sto je on otisao u penziju. Jbg. 

 

4-3-3 je za United sada. to je jedan od razloga sto ne bih imao nista protiv Mourinha. Sasvim je moguce da Ducca bude u pravu, ja se rukovodim prosto po tome sta je verovatnije. Ne postoji veca verovatnoca da bismo sa bilo kim uzeli titulu u naredne dve godine od toga da bukvalno sutra dovedu Portugalca. Niti je iskljuceno da bi se to desilo sa nekim drugim, niti je na bilo koji nacin sigurno da bi se to desilo sa njim. Ali...verovatnoca. A drugo, i osnovno, i ono sto su i drugi rekli - Pep ce u City. Mozda ne mora Mou, ali moramo da stavimo neku apsolutnu zver na klupu. 

Link to comment

U je, lose kasnjenje na fudbal.

Hoce se opet ljutiti Kloppara, jesu li bile duge lopte?

 

Kvote padaju da Klop nece pruziti ruku KSFloresu na kraju meca.

Link to comment

Dobro je ovo bilo, utrčavaju na centaršut Firmino Coutinho i Origi, a deset metara iza njih trči Lallana sa obe ruke u vazduhu, čekajte mene, čekajte mene, hoću i jaaa!

 

Pa spusti ruke i požuri, pizda ti materina kratkonoga...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...