Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Čak i da uzmemo da murinjo isključivo defanzivan fudbal (a ne igra), i dalje je nebo i zemlja između tog fudbala i ove pasive što forsira lfh. Batalite tu priču o murinjovoj igri koja ne bi prošla na old trafordu, to su gluposti koje kad čujem tačno pomislim da su ti ljudi od čitave karijere žoseove gledali samo dvomeč inter-barsa

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Slazem se sa tobom, ali stvarno ume da ispadne jaje ponekad (prosle god sa PSG na primer).

Ume da bude previše taktičan™ u velikim tekmama, to retko ko spori. Ali nazivati defanzivnim fudbal sa kojim je recimo uzeo titulu prošle godine u čelziju, ili pre toga sa realom, to jednostavno nije istina,

Edited by Ruxin
Link to comment

Umeo je i Ser Aeks da igra defanzivno, pogotovo u Evropi... I to uglavnom protiv timova koji su na papiru bili jači od njegovog, što je i logično...

 

Tako isto i Murinjo...

 

Pokušava se prilagođenje protivniku, pa neki put se omane u postavci, preceni/potceni protivnik...

 

Ineče, dvomeč Intera protiv Barse je malo remek delo...

 

Jedini dvomeč koji je meni bio bolji za gledanje u poslednjih X godina je dvomeč Čelzija protiv Barse, kada je Di Mateo bukvalno prepisao taktiku Murinja i prošao... Čak se ponovila i situacija sa igračem manje...

Link to comment

Ok, malo ko od Unitedov navijača (ja se ne izjašnjavam :D) trenutno ne bi više želeo Pepa nego Mourinha. Poenta je - on je najverovatnije Cityjev, što je i logično obzirom ko je tamo. I to je jeste veoma loša vest i za United i za sve ostale koji bi ponekad  da osvoje titulu. Obzirom na to da su im finansije za transfere skoro pa bezgranične sad kad je FFP na izdisaju - ko je jedini ko dokazano ume da bar ponekad uzme titulu superiornom timu, sa Pepom kao menadžerom? 

 

Ne mislim da je Mourinho u United na bilo koji način "gotov posao", ali ako se desi...teško je plakati što najuspešniji (or so) aktivni trener hoće da ti preuzme klub. Znam da ume da bude zlikovac, ali...jbg, Pepa smo jurili 2013, nije hteo da dođe, od tada jedan totalni i jedan za sada relativni fail, Carlo će u Bayern, Simeone...pa jbg, kome smeta Mourinhov fudbal taj sigurno ne želi Simeonea i šta ostaje? Mislim, šta ostaje kad s ima u vidu koja je konkurencija preko puta? Mislim, ili to ili nek stave Giggsa pa da slavno izginemo, i to je nešto...

 

A i ovo što kaže Radiša - dok SAF nije naučio kako da igra protiv jačih jednom smo došli do finala CL. Pošto se korigovao - 3 puta.  I druga stvar, u slučaju da postoji neki veliki problem, dilema, bilo šta - sednu on i SAF razmotre situaciju oko bilo čega i to je to. Koji bi to bio veći potencijalni trust fudbalskih mozgova? 

Edited by MancMellow
Link to comment

pa sigurno niko ne smatra murinja sisom zato sto je sa interom izbacio barsu igrajuci defanzivno. to mu je, uz uzimanje ls sa portom, najsvetliji momenat u karijeri.

Link to comment

Ok, malo ko od Unitedov navijača (ja se ne izjašnjavam :D) trenutno ne bi više želeo Pepa nego Mourinha. Poenta je - on je najverovatnije Cityjev, što je i logično obzirom ko je tamo. I to je jeste veoma loša vest i za United i za sve ostale koji bi ponekad da osvoje titulu. Obzirom na to da su im finansije za transfere skoro pa bezgranične sad kad je FFP na izdisaju - ko je jedini ko dokazano ume da bar ponekad uzme titulu superiornom timu, sa Pepom kao menadžerom?

 

Ne mislim da je Mourinho u United na bilo koji način "gotov posao", ali ako se desi...teško je plakati što najuspešniji (or so) aktivni trener hoće da ti preuzme klub. Znam da ume da bude zlikovac, ali...jbg, Pepa smo jurili 2013, nije hteo da dođe, od tada jedan totalni i jedan za sada relativni fail, Carlo će u Bayern, Simeone...pa jbg, kome smeta Mourinhov fudbal taj sigurno ne želi Simeonea i šta ostaje? Mislim, šta ostaje kad s ima u vidu koja je konkurencija preko puta? Mislim, ili to ili nek stave Giggsa pa da slavno izginemo, i to je nešto...

 

A i ovo što kaže Radiša - dok SAF nije naučio kako da igra protiv jačih jednom smo došli do finala CL. Pošto se korigovao - 3 puta. I druga stvar, u slučaju da postoji neki veliki problem, dilema, bilo šta - sednu on i SAF razmotre situaciju oko bilo čega i to je to. Koji bi to bio veći potencijalni trust fudbalskih mozgova?

Dakle uspeo si da se ubedis da prihvatis JM-a :D Ja razmisljam o hipnozi...

Link to comment

Dakle uspeo si da se ubedis da prihvatis JM-a :D Ja razmisljam o hipnozi...

 

Sad kad  dođe Početino. I to u junu :D

 

Ali razmisli, realno. Pošto, složili smo se, ne možeš prodati sve sad igrače ponovo kad je već sve napravljeno - za šta mi imamo tim, u ovom trenutku? Upravo za kontranapadački 4-3-3 fudbal. Tu bukvalno samo fali jedan kvalitetan štoper da se kupi. Pa na leto još 1-2 kvalitetna igrača. Plus, i Mourinho je (kao Pep) na neki način, kao i njihovi stilovi, izašao iz LvG-ovog šinjela i unapredili su ono što su naučili. Znači nije sad kao da treba da usvajaju totalno novu "filozofiju", samo da je...well, unaprede. 

Edited by MancMellow
Link to comment

Ma da.

 

Mislim, postoji i pozitivna strana svega ovoga. Ako je stvar u "filozofiji", a ja sam sada ubedjen da jeste, onda nam ne trebaju ne znam kakve kupovine u narednih godinu dana. Sa novim pristupom igri trabju nam maksimalno tri kvalitetna pojacanja u naredna dva prelazna roka. Ok, i zaena za DDG ako ode na leto. Ali to je to. Ali ne moze vise ovako da se igra.

 

E da, znam da ima ljudi koji sumnjaju u vaznost i kvalitet Schneiderlina. Evo, nije igrao poslednja tri meca i - 6 primljenih golova. On dosta stvari radi tako da se ne vidi na prvu loptu, ali defo radi posao.

Edited by MancMellow
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...