Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Slavljen i hvaljen Sv.Nikola i mojim prijateljima koji ga slave-postedjen bih jada&bede na OT.

 

Sad nas ceka sapunica na temu kad Luj ide i kad Murinjo dolazi.

Bolje da se sa njim pokusa spasiti sezona nego da se upropasti jos jedna da bi nam™ Pep bio trener na leto.  (osim ako niste Rio Ferdinand koji ce overiti ako UTD ispusti Pepa)

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Situacija sa Murinjom podseca na ono evropsko kod nas kad je Zeljko bio selektor. Sve se nadao da ce da se popravi situacija dok nismo spusili karu. Skoro sam procitao da je 11 igraca htelo da ode iz Celzija cim su osvojili titulu (Kosta, Vilian, Azar i ne znam koji jos prvotimac). Jos tad je trebao da ih ispickara i osvezi tim.

 

Sad, ako se desi da dodje u Junajted, sigurno osvaja ligu u sledece 2 godine i tera Matu da riba klozete do sledeceg prelaznog roka.

Link to comment

Ja sam kao domacin slave, dostojanstveno pustio Everton-Leicester. Nisam hteo da dam priliku drugarima, za vesele posalice, kao da sam znao sta sledi(svi navijaju za Liverpool).

Link to comment

Ja sam kao domacin slave, dostojanstveno pustio Everton-Leicester. Nisam hteo da dam priliku drugarima, za vesele posalice, kao da sam znao sta sledi(svi navijaju za Liverpool).

kreces se u dobrom drustvu :thumbup:

Link to comment

Ja sam kao domacin slave, dostojanstveno pustio Everton-Leicester. Nisam hteo da dam priliku drugarima, za vesele posalice, kao da sam znao sta sledi(svi navijaju za Liverpool).

 

Pa imaju kul trenera :yawn2:

Link to comment

Situacija sa Murinjom podseca na ono evropsko kod nas kad je Zeljko bio selektor. Sve se nadao da ce da se popravi situacija dok nismo spusili karu. Skoro sam procitao da je 11 igraca htelo da ode iz Celzija cim su osvojili titulu (Kosta, Vilian, Azar i ne znam koji jos prvotimac). Jos tad je trebao da ih ispickara i osvezi tim.

 

nastavi citati trece oko. siguran sam da ti je to najomljenija zanimacija.

Link to comment

Chelsea-United igraju 28. decembra. Dojajno bi bilo da to bude prvi Mourinhov mec(ako uopste preuzme United).

 

Sekto, a varijanta Mourinho u PSG a vama Blanc? Vas bivsi igrac, pristojan trener...

 

 

Mislim da je Guardiola vec Cityjev ali mi je suludo da mislite da bi bilo ko bio bolji od njega.  Videcete koliko ce biti tesko osvojiti titulu u PL kad Pep dodje u City.

Link to comment

jebemu, junejted ne mirisem bas, ali jako postujem, stavise, imho najbolji fudbal koji sam gledao u zivotu je ono sto su oni igrali 1999.

a murinjo mi je nekako suprotnost takvoj filozofiji igre, ne mogu da ga zamislim u junajtedu, fuj.

Link to comment

http://www.telegraph.co.uk/sport/football/managers/jose-mourinho/12056813/Revealed-The-inside-story-of-how-the-axe-fell-on-Jose-Mourinho-at-Chelsea.html

 

Za koga ces da navijas sad ako se Celzi ne plasira u LS? Predlazem Barselonu, ili ako mora PL, onda Siti do kraja sezone, pa cemo videti sta ce Pep da uradi.

 

 

 

While it was no great surprise that fringe players such as Petr CechDidier DrogbaFilipe LuisJuan CuadradoMohamed SalahVictor Moses andNathan Ake wanted to play first-team football elsewhere, it was concerning that Diego CostaWillian and Oscar fancied moves away.

 

ovo su ti igraci? pa ti si gluplji nego sto sam mislio.

Link to comment

Pa brate procitaj jos jednom prvi post, pogresio sam samo Azara unesto Oskara. Kapiram da nije lako biti glory hunter u ovakvim trenucima i da ne mozes da gledas na oci od plakanja, ali ne moras da se ljutis odmah.

Link to comment

Ma Murinjo je nesto mladji LVG sa portugalskim pasosem. Kontam da bi vise od pola OT zvizdalo na fudbal kakav on forsira.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...