Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si vido sad sta je italijanski odbrambeni igrac. Gubi loptu i odmah ide za svojim pozadi, nista ga ne zanima :)

 

steta za ovo sto nije bio gol

 

oprostise nam™ penal...

Edited by MancMellow
Link to comment

Pu pu, Darmian je klasa sa sve ovim ubacivanjem u sredinu malopre kada je presekao napad i izbacio u korner. Svaka cast i Johnstoneu, nije da je bilo nekih sansi za Americu, ali imao je nekoliko odlicnih istrcavanja i citanja, plus one povratne lopte. Verovatno decko nije ocekivao da ce igrati ovo.

Depay iskoristio ovu ulogu da cesto igra iz prve, pa je malo i gresio. Tenk je, plus ima osecaj, nema brige.

Rooney je ono i mogao da da mozda.

Morgan pored gola nekoliko dobrih presecanja napada.

Jedva cekam drugu postavu. Bastija i Herreru u sredini pre svega, ali navodno i Januzaj igra napred

Edited by Giggsy
Link to comment

odgledao prvo poluvreme i sad idem u krpe da se ne onesvestim. sve slicno kao prosle sezone, jbg, jedino sto smo u Darmianu, cini se, dobili desnog beka na kakvog nismo navikli - onog koji se posvecuje pre svega odbrambenim zadacima, pa posle razmislja o napadu. ostalo...possession football all the way, sta da se radi..

Edited by MancMellow
Link to comment

ovo je izgleda bio mentalni dril gde je igrače trebalo naterati da 60 minuta igraju nekakav zonski presing sa željom da protivniku ne uspe napad, ali bez želje da to ishoduje sopstvenim napadom. izuzetno negledljivo.

Link to comment

Delph ipak u City, momentalno je postao ljubimac medija i Villinih navijača. Ali izgleda da će da bude pušiona za Pogbu.

 

sto se mene tice oni za sada fantasticno kupuju ovog leta  -_-  ^_^

Edited by MancMellow
Link to comment

Šta je gore, pitanje je sad... Nakupovati se bofla pa se unapred eliminisati iz Top3 ili spljeskati boga oca u dobre igrače pa onda utrošiti još 8 meseci da se iz njih nešto izvuče... Muke bogatih i slavnih...

Link to comment

ovo prvo definitivno. Jbg, u ovom drugom slucaju kad ne ide znas da je problem jedan covek, a njega je uvek lakse promeniti nego 10 igraca. 

 

Cekaj sta je ovo, sad mi™ hocemo Pedra?

Edited by MancMellow
Link to comment

Pogledah sad snimak u dobro poznatom terminu, novajlije ostavili dobar utisak. Schneiderlin ce biti jedan od najbitnijih igraca ove sezone, stena u vezi, ne gresi, zatvara sve, zna i sa loptom, kakav igrac. Bastian - sta reci, 500 utakmica u nogama se vidi iz aviona, ali u pozitivnom smislu. Svaki kontakt s loptom uzivancija, bez greske, smiren, pravi vodja na sredini. Ziv nisam dok ne vidim Sch-Sch-Herera zajedno, mozda preterujem ali mogli bi biti najbolji vezni red u ligi, svakako tako nesto nimo imali jos od Keana i Skolsa. Karik se izlupeta u prvom poluvremenu, nesiguran, zardjao ali valjda ce biti bolje, kapiram da je posledica povrede i manjka utakmica zadnjih meseci. Svakako klupa mu ne gine. Fela npr nije ni igrao, ne znam kakva je ideja sa njim ove sezone. 

 

Darmian imao jednu gresku kod one ubacene lopte, ocigledno ce na tome morati da se radi ali ima stofa da bude korektan RB za narednih X godina. Blind na DC mi je najveci WTF momenat, izgleda da mu LVG ocajnicki trazi mesto,a nema razloga za tim jer je covek na LB kroz korektan, Shaw ponovo neubedljiv, mislim da je Holandez u ovom trenutku prva opcija. Evans - cemu njegov nastup? Odrzavanje forme za Everton? McNair mi se svideo sa ubacivanjem napred, nisam ga ocekivao na RB ali ispade ok.

 

Napred, Depay poceo stegnuto ali se posle oslobodio i ostavio ipak solidan utisak. Ima dobru prvu loptu i ocigledno voli da je odigra, Rooney nije bas ocekivao svaki put, ali bi njih dvojica kad se malo uigraju mogli biti skroz dobar tandem. I naravno da Roo vrati golgeterski insinkt koji je cini mi se izgubljen tokom krpljenja veznog reda zadnjih godina. Steta... Pereira sjajan, sasvim zreo za prvi tim i dobru minutazu, ali Wilson jednostavno ne moze. 

 

Sve u svemu MF ce jebati kevu, napad je tup i na tome se mora poraditi. Nazad jednostavno fali general na DC, neko ko ce da postavlja odbranu i ostatak tima, a ne samo da stoji i odigrava po potrebi. To nemamo od odlaska Vide i Ria i mora se dovesti neko ko ce da bude lider na terenu, skautirati karakter i licnost jednako koliko i takticku i tehnicku potkovanost. Tako nesto pronaci izgleda kao izazov svih izazova u danasnjem fudbalu. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...