Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Murinjove najbolje ekipe po talentu, dužini klupe....ubedljivo su Real i ovaj Chelsea, potpuno je suludo koga je on imao na raspolaganju u ovih 5 i po sezona...sa tim timovima bi i Ćurčića usrale dve nacionalne titule

Мурињо је донио Реалу једину домаћу титулу у задњих 7-8 година, а Челзијев тим је сам слагао. Хајде да ипак не претјерујемо.

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dodaj da je i Real doveo tri puta do polufinala LŠ. Lep uspeh neko bi rekao. Što je, sa druge strane, u tri četvrtfinala za protivnike imao Totenhem, Apoel i Galatu, nema veze. Nije učinio ništa što ni manje renomirani treneri na istom mestu sa istim igračima ne bi. 

Edited by dillinger
Link to comment

Jbt... :isuse:

 

@ducca

 

Sa Realom i Portom je igrao super ofanzivno, sa Interom i Celsijem kako kad. Bzvz je Murinja kalupiti u jedan stil igre. Prilagodjava se covjek rosteru...

 

Prvo neka donese Parizu LŠ pa onda neka preuzme Utd.

Link to comment

Мурињо је уз Фергусона најбољи тренер нашег времена, али овде је он зајебао ствар јер је највећи део његових успеха базиран на манипулисању играчима, а овде му се то обило о главу. Не знам да ли је због Еве или нечег другог, али јасно је да са Азаром који га буквално саботира и са Дијегом који би да га бије није могао ништа да уради, а Роману је било лакше и јефтиније да отпусти Муриња него цео тим.

 

Са друге стране, она пимплерска Мајли Сајрус из Фарсе и Бајерна, чији је највећи домет што је из тима избацио центарфора (са Месијем у тиму је могао и голмана да избаци) је одвратан и надам се да ће из Немачке у Катар, где му је и место.

Link to comment

Мурињо је уз Фергусона најбољи тренер нашег времена, али овде је он зајебао ствар јер је највећи део његових успеха базиран на манипулисању играчима, а овде му се то обило о главу. Не знам да ли је због Еве или нечег другог, али јасно је да са Азаром који га буквално саботира и са Дијегом који би да га бије није могао ништа да уради, а Роману је било лакше и јефтиније да отпусти Муриња него цео тим.

 

Са друге стране, она пимплерска Мајли Сајрус из Фарсе и Бајерна, чији је највећи домет што је из тима избацио центарфора (са Месијем у тиму је могао и голмана да избаци) је одвратан и надам се да ће из Немачке у Катар, где му је и место.

:lol:

 

Ovo je jos jace od Dilingerove teorije

Link to comment

@prslin

 

Ili u USA gdje mu je realno i mjesto.

 

 

Grijesis za Murinjov odnos sa saigracima. Ovdje jeste puklo i ko zna sta je razlog, ali recimo Deki Stankovic je pricao da je on jedan lik za medije (iritantan, egomanijak, uvjek krivi sudije ili taktiku protivnika, a nikad sebe za neuspjeh), ali da je u svlacionici skroz drugi tip - da ne da na igrace, da cini sve za njih, da brine o najsitnijim detaljima, da je ono kad je zagrlio Materacija i plakao bilo 100% iskreno. Kaze da ga je odusevio kad ga je pred neki popodnevi trening pozvao i rekao mu da ide kuci - ovaj ga je pitao, kako zasto pa imamo trening - a ovaj mu dao flasu vina i rekao da cestita zeni rodjendan i da se lijepo provedu. Dakle, pazi na igrace do najsitnijih detalja... Deki je rekao da bi bukvalno poginuo za njega na terenu.

Edited by MiddleClass
Link to comment

Мурињо је уз Фергусона најбољи тренер нашег времена, али овде је он зајебао ствар јер је највећи део његових успеха базиран на манипулисању играчима, а овде му се то обило о главу. Не знам да ли је због Еве или нечег другог, али јасно је да са Азаром који га буквално саботира и са Дијегом који би да га бије није могао ништа да уради, а Роману је било лакше и јефтиније да отпусти Муриња него цео тим.

 

Са друге стране, она пимплерска Мајли Сајрус из Фарсе и Бајерна, чији је највећи домет што је из тима избацио центарфора (са Месијем у тиму је могао и голмана да избаци) је одвратан и надам се да ће из Немачке у Катар, где му је и место.

+1

Иде у Емирате.

Link to comment

Mada mi na pamet pada i mutual respect na relaciji SAF-Murinjo. Skoro je Fergi davao neku izjavu gde je bio ubedjen da ce trenutna kriza u Celskiji biti nesto sto ce Portugalac pregurati.

Imajuci u vidu da je dekara i dalje aktivan u ManUTD ne bi me cudilo da isposluje i ovaj "transfer".

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...