Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Za ovo boldovano dovoljne su ti reakcije OT. Utd je i dalje u igri za titulu, u vrhu je tabele, a 70k ljudi bi još juče smenilo Luja. A oni su ti koji dišu Utd, ne Woodward ili Glazeri. 

Krah u CL, prilicno slaba igra, rezultati... Opet, ne mislim da je nezadovoljstvo zbog nekakvog stila ili nedostatka istog. Prilicno sam siguran da bi nekako teska srca presli preko kalkulantskog fudbala da su rezultati bolji. 

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovako, trebalo bi prvo da definišemo šta je to "kalkulantski fudbal". Pošto igra na kontre recimo to za mene nije. 

 

Ovo što sad radimo, to jeste. I dosadno je do zla boga. 

Link to comment

Ovako, trebalo bi prvo da definišemo šta je to "kalkulantski fudbal". Pošto igra na kontre recimo to za mene nije. 

 

Ovo što sad radimo, to jeste. I dosadno je do zla boga. 

+1

Поштено.

Link to comment

 

 
 

 

Sto je najgore bojim se da jesu...

 

 

 

Na osnovu čega? Man Utd nikada nije bio klub koji je gajio guzičarenje kao stil igre, zato je leteo Moyes (izmedju ostalog), zato će leteti i Van Gaal. Taktičari, filozofi i ziceraši nemaju šta da traže na Old Traffordu i brzo budu raskrinkani. Žalosno je samo što klub vode ljudi koji se ne razumeju u fudbal pa je ovih dana sve moguće... 

 

 

Inače žao mi je što Murinjo odlazi, iako nisam fan dotičnog svakako će liga biti dosadnija bez njega, prilično... :cry:

 

 

 

Nije baš najjasnije šta je to ikad bio prepoznatljiv Junajtedov stil igre, računaj bilo koji deo Fergijeve epohe (što zapravo i ne mora biti loše)

 

 

 

Usput, bezveze mi je što svi govore i prizivaju imena koja verovatno nikad neće ponoviti svoje najveće uspehe ili su odavno potrošeni. Zašto bi svi radije da ih u 2016. vode Gvardiola, Hidink, Anćeloti a ne na primer Emeri, Poketino...?

 

Retko koji trener je ponavljao uspehe kroz više decenija i na više različitih mesta, Murinjo koji se strmoglavi od 2010 najbolji je dokaz

Link to comment

Ne znam u kojem paralelnom univerzumu Hiddink moze da se stavi u istu ravan sa Ancelottijem i Guardiolom.

 

A Emery i Pocchetino su odlicni treneri, al jbg, i dalje dosta iza Ancelottija i Pepa [i Mourinha, narvano, jedna ovakva sezona ga ne cini prevazidjenim, i tesko da je on u 'strmoglavom' padu]

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Retko koji trener je ponavljao uspehe kroz više decenija i na više različitih mesta, Murinjo koji se strmoglavi od 2010 najbolji je dokaz

 

Što se znanja tiče - Murinjo ga ima. Na pretek. Problem može da bude "personality", problem može da bude to što postoji deo navijača koji nikako, ali nikako ne žele da on dođe (to naravno nije problem dok se pobeđuje, ali čim malo krene na dole...) i problem bi bio ako Pep dođe u City. Imali bi(smo) istu onakvu otrovnu atmosferu kao u Španiji. To rivalstvo je i bez njih dvojice u suprotnim taborima..."toxic". Nemam definitivan stav.

Link to comment

Što se znanja tiče - Murinjo ga ima. Na pretek. Problem može da bude "personality", problem može da bude to što postoji deo navijača koji nikako, ali nikako ne žele da on dođe (to naravno nije problem dok se pobeđuje, ali čim malo krene na dole...) i problem bi bio ako Pep dođe u City. Imali bi(smo) istu onakvu otrovnu atmosferu kao u Španiji. To rivalstvo je i bez njih dvojice u suprotnim taborima..."toxic". Nemam definitivan stav.

Pa nama spolja bi bilo zabavno...

 

Pogotovo ako bi obojica potonula u tom otrovu....

Link to comment

Pa nama spolja bi bilo zabavno...

 

Pogotovo ako bi obojica potonula u tom otrovu....

 

obojica ne bi sigurno. previše su dobri i previše je para. ali jedan od njih dvojice bi mogao.

Link to comment

Ne znam u kojem paralelnom univerzumu Hiddink moze da se stavi u istu ravan sa Ancelottijem i Guardiolom.

 

A Emery i Pocchetino su odlicni treneri, al jbg, i dalje dosta iza Ancelottija i Pepa [i Mourinha, narvano, jedna ovakva sezona ga ne cini prevazidjenim, i tesko da je on u 'strmoglavom' padu]

 

Stavio sam njih trojicu zajedno samo zbog stare slave na osnovu koje ih navijači priželjkuju. Guardiola je mlad ali iluzorno je očekivati da će mu se ikada ponoviti ono sa Barsom zbog stotinu faktora. Btw šta fali Hidinku, čovek je bio i evropski i svetski klupski prvak

 

Murinjove najbolje ekipe po talentu, dužini klupe....ubedljivo su Real i ovaj Chelsea, potpuno je suludo koga je on imao na raspolaganju u ovih 5 i po sezona...sa tim timovima bi i Ćurčića usrale dve nacionalne titule

Edited by dillinger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...