Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

Murinjo u ManUtd ?

 

Cak ni oni nisu tolike budale!

 

 

Sto je najgore bojim se da jesu...

 

 

Jes da sam žozeljubitelj ali moram priznati da su match made in heaven  :jerry:

 

Na osnovu čega? Man Utd nikada nije bio klub koji je gajio guzičarenje kao stil igre, zato je leteo Moyes (izmedju ostalog), zato će leteti i Van Gaal. Taktičari, filozofi i ziceraši nemaju šta da traže na Old Traffordu i brzo budu raskrinkani. Žalosno je samo što klub vode ljudi koji se ne razumeju u fudbal pa je ovih dana sve moguće... 

 

 

Inače žao mi je što Murinjo odlazi, iako nisam fan dotičnog svakako će liga biti dosadnija bez njega, prilično... :cry: 

Edited by ducca
Link to comment

Može žoze da igra i segsi ako ga lepo zamolite. Ali sam mislio na činjenicu da ste vi negativci među klubovima dok je on trenerski super villain. Da povede još koštu sa sobom i toeto, tu smo svi :fantom:

Link to comment

Nije Moyes letio zbog stila, nego zbog rezultata. 

 

A i ne znam otkud tolika uvjerenost da United ne bi trpio 'takticare, filozofe i ziherase'. 

 

Al svejedno mislim da nece Murinjo tamo [nemam neko narocito mudro objasnjenje, samo osjecaj da se to nece desiti, ni naredne sezone bilo kada u bliskoj buducnost]. 

Link to comment

 

 
 

 

Sto je najgore bojim se da jesu...

 

 

 

Na osnovu čega? Man Utd nikada nije bio klub koji je gajio guzičarenje kao stil igre, zato je leteo Moyes (izmedju ostalog), zato će leteti i Van Gaal. Taktičari, filozofi i ziceraši nemaju šta da traže na Old Traffordu i brzo budu raskrinkani. Žalosno je samo što klub vode ljudi koji se ne razumeju u fudbal pa je ovih dana sve moguće... 

 

 

Inače žao mi je što Murinjo odlazi, iako nisam fan dotičnog svakako će liga biti dosadnija bez njega, prilično... :cry:

 

Запамтићемо вам™ ове изјаве. :naughty:

 

Gvardiola kad bi preuzeo ManUtd... to bi bilo savrseno. Ovako ako ode u Siti...

Гвардиола тренира само државне пројекте. Прво онај каталонски, па баварски, сада емиратско-кинески. 

Link to comment

Opa, najave da će Eva tražiti povratak u klub, a i da će nastaviti sa tužbom protiv Murinja, koju sada klub nije obavezan da plati ukoliko izgubi tužbu. :)

Edited by dragance
Link to comment

 

 

Гвардиола тренира само државне пројекте. Прво онај каталонски, па баварски, сада емиратско-кинески. 

 Zvezda ako ode grof zbog para?

Link to comment

Nije Moyes letio zbog stila, nego zbog rezultata. 

 

A i ne znam otkud tolika uvjerenost da United ne bi trpio 'takticare, filozofe i ziherase'. 

 

 

Naravno da je Moyes leteo zbog rezultata, ali su tim lošim rezultatima doprineli i njegovi ziceraški pristupi utakmicama izmedju ostalog, prosto za kratko vreme je ubio Utd-ov DNK. Kad god povede kod kuće čovek se odma zatvara, pravi defanzivne izmene i slično, po šablonu, bez obzira ko je protivnik. To prosto ne prolazi na OT kao na nekim drugim stadionima, a totalni downfall Moyesa do kraja sezone je samo posledica pogrešnog pristupa od starta. Isto u principu sada radi i LVG ali zbog "čvršće ruke" i više iskustva, da ne kažem i pedigrea (davnašnjeg) i dalje ima poverenje ljudi koji se bave papirima i nekakvim strateškim planiranjem. Hteli su SAF-a 2 i dobili su ga u domenu control freakovanja i samouverenog nastupa. Sve ostalo je kanta ali jebeš ga, bolje išta nego ništa. 

 

 

Za ovo boldovano dovoljne su ti reakcije OT. Utd je i dalje u igri za titulu, u vrhu je tabele, a 70k ljudi bi još juče smenilo Luja. A oni su ti koji dišu Utd, ne Woodward ili Glazeri. 

Edited by ducca
Link to comment

 Zvezda ako ode grof zbog para?

Мислим да смо ту он и ми фазно померени. Он је идеалан био за генерацију из Барија. Истински државни пројекат.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...