Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Ja stvarno ne vidim ko bi mogao zameniti Luisa ako dobije otkaz nekad tokom sezone ili na kraju iste. Jos ce stvarno Giggsu dati sansu...

 

A Chelsea ce da lovi Simeonea, mmw.

 

Kazes kao da je to nesto lose?

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni se po izjavama cini da, kao i pred kraj boravka u Realu, Murinjo sve cini da bude otpusten. Nadam se da ce Roman istrajati i za inat ga ostaviti na mjestu trenera do kraja ugovora. 

 

Ne znam koga bi mogli sad da dovedu a da to bude neko ozbiljno rjesenje, jedino nesto do kraja sezone, mozda nekog specijalistu za borbu za opstanak.

 

A na ljeto vjerovatno jure Simeonea ili tako nesto. Mada mozda i Contea. A Murinjo, ne bi me cudilo da ga Perez vrati u Real

Link to comment

Meni se po izjavama cini da, kao i pred kraj boravka u Realu, Murinjo sve cini da bude otpusten. Nadam se da ce Roman istrajati i za inat ga ostaviti na mjestu trenera do kraja ugovora. 

 

Ne znam koga bi mogli sad da dovedu a da to bude neko ozbiljno rjesenje, jedino nesto do kraja sezone, mozda nekog specijalistu za borbu za opstanak.

 

A na ljeto vjerovatno jure Simeonea ili tako nesto. Mada mozda i Contea. A Murinjo, ne bi me cudilo da ga Perez vrati u Real

Колико Симеоне јури за кинтом?

Link to comment

Jeste, u Atletiku radi za klikere. Plus sto Atletiko trosi svaki prelaznu rok po 100 milki.

Па тренира клуб који воли, има солидан буџет и то. Што би ишао у Челзи, уместо да сачека да у Интеру отерају ону превару од тренера.

Link to comment

Ko zna, nisam ni ja uvjeren da mu se ide, ali jbg, ipak bi bio izazov. Mada ja imam osjećaj da će Roman uzeti neko manje zvučno ime. 

Link to comment

A Murinjo, ne bi me cudilo da ga Perez vrati u Real

 

Тешко. Мада опет, не знам ни гдје би послије Челзија.

 

Link to comment

Simeone ima odresene ruke da dovede igrace po zelji, a naravno cena je prodaja onih najboljih (od Aguera i DDG preko Falkaa, D.Koste, Arde). Ipak nekako mi se cini da uvek uspe da ubedi upravu da zadrzi nekog bitnog (npr. Koke za koga se spekulisalo da je gotova stvar letos u par PL klubova), tj. deluje mi da uvek prolongira odlazak za bar jos jednu sezonu.

Cenim da ce preci, ako bude napustao Atletiko, u klub cija ce uprava imati malo vise sluha za rad na duge staze (minimum 4-5 sezona) i za drzanje transfer politike u njegovim rukama.

Link to comment

Ne znam koga bi mogli sad da dovedu a da to bude neko ozbiljno rjesenje, jedino nesto do kraja sezone, mozda nekog specijalistu za borbu za opstanak.

 

Miha bi uskoro mogo biti slobodan

Link to comment

Тешко. Мада опет, не знам ни гдје би послије Челзија.

 

trenirao je već sve što je naumio, ostala mu je samo još repstacija.

Link to comment

PSG je nedavno obnovio ugovor Blanu. 

 

Sumjam da je Murinju do repstacije sad. Mislim da on apsolutno ima ambiciju da osvoji i trecu CL, ne vjerujem da smatra da je sve zavrsio, i trenirao sve timove koje je htjeo. 

 

Ko zna, mozda uzme i slobodno godinu dana [ako ode iz Celzija]. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...