Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

Nisi ti ovde nista pisao o drugim klubovima. Dosao si da se poseres po Klopu zato sto je u Liverpoolu, kao sto si se i pre neki dan posrao po Suarezu. Nekad ti se precuti, nekad neko iskomentarise. Kad se neko sprda sa tvojim sektasenjem odmah pocnes da se ponasas kao uvredjena mlada, buu huu cveljaju me neki likovi na internetu...

Link to comment
  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kramaric nije povredjen nego je ispao iz kombinacija.

Decko je odlican igrac, tehnicar, super sut ima, u Rijeci je kidao, cak i u prvim utakmicama u Leicesteru je pokazivao ok partije kad su se borili za opstanak.

Vjerujem da ce se izvuci iz kanala, mozda mu nije lose sacekati sa odlaskom ukoliko prodaju nekog sad na zimu, inace mu je pametno negdje na posudbu, mislim da bi mu Bundes liga itekako odgovarala da vrati golgetersku formu.

 

via Tapatalk

Link to comment

Kakve veze ima privatni zivot Rajana Gigsa sa tekmom Liverpul-VBA? Kakve jebene veze? Sta dobijas time sto to pominjes? To je argument za sta?!

 

Kad god napisem nesto o drugim klubovima nalepi se etiketa "cuti ti ti navijas za UTD" ili ono cuveno "zamisli fan Mancestera komentarise sudjenje". Evo danas je Aleksandar bio najbrzi.

U tom maniru nastavljas i ti izjavom "Имаш Луја, оног што таслачи жену рођеног брата, па уживај". Cemu to? U cemu da uzivam? Kao imas te ludake na koje se lozis pa uzivaj u tome?! Ne razumem.

 

Ja sam Klopovu izjavu (The Normal one) samo pokusao da objasnim sa mindgames tacke gledista, u odnosu treneri mediji pogotovu u ENG gde je stampa 10 puta gora (ili bolja) od one u GER, a ti sad ucitavas da sam mu udario dijagnozu. Nece ti to proci.

 

A za Lovrena pogledaj jos jednom iz vise uglova. Ako ne bicu rad da ti nacrtam i objasnim kasnije.

 

 

edit: @ Kanzas

 

Zima je stigla na OT 12.5.21013. ja sam se sa tim odavno pomirio.

Приватни живот Рајана Гигса има везе са целом причом исто онолико колико и једна изјава  тренера у тренутку кад потписује за један клуб у земљи у којој је странац. Једно је приватна ствар, а друго је дијаболичан план злог мастермајнда, који покушаваш да објасниш са становишта психолошких игара,а управо је исто или јако слично, жеља новинарских лешинара да се окористе и добију кликове, продате копије или шта већ. Чак и да је то истина( у шта лично сумњам), не видим у чему је ту Клоп тако другачији од САФ-а, ономад Клофа, Дон Ривија, и осталих . Што се тиче тог твог објашњења, интересантно је да си написао у посту, тај који стално прича да је нормалан...

Значи у мом посту није било ничег малициозног, можда сам малко јаче нагазио, али понекад мора човек да користи  и радикалније методе да би доказао своју поенту.

Ово што се Ловвра тиче, ту ћу да те оставим да охладиш главу. И опет прочиташ шта је проблем код реакције оног касапина. И не само његове, него и Пулисове.

Link to comment

Jbg, propustio si zicer. Ja bih sebi odgovorio sa - to je zato sto je Specijalni bivsi trener i nikome vise nije zanimljiv.  -_-

Nikad, to ti šutiraj na prazan gol ako hoćeš. Ja poštujem pale zlikovce, Jose i ja kao M. Kesedžija i M. Kraljević -_-

Link to comment

Приватни живот Рајана Гигса има везе са целом причом исто онолико колико и једна изјава тренера у тренутку кад потписује за један клуб у земљи у којој је странац. Једно је приватна ствар, а друго је дијаболичан план злог мастермајнда, који покушаваш да објасниш са становишта психолошких игара,а управо је исто или јако слично, жеља новинарских лешинара да се окористе и добију кликове, продате копије или шта већ. Чак и да је то истина( у шта лично сумњам), не видим у чему је ту Клоп тако другачији од САФ-а, ономад Клофа, Дон Ривија, и осталих . Што се тиче тог твог објашњења, интересантно је да си написао у посту, тај који стално прича да је нормалан...

Значи у мом посту није било ничег малициозног, можда сам малко јаче нагазио, али понекад мора човек да користи и радикалније методе да би доказао своју поенту.

Ово што се Ловвра тиче, ту ћу да те оставим да охладиш главу. И опет прочиташ шта је проблем код реакције оног касапина. И не само његове, него и Пулисове.

Ne izvrći stvari, ne učitavaj i odgovori na postavljeno pitanje. Dakle-u kojoj su vezi privatni život Rajana Gigsa i meč Liverpul-VBA? Bez palamudjenja. Probaj.

 

A radikalne metode, koje si priznao, ti ništa ne znače osim što govore o tebi. Kod mene ne prolaziš na buku i dreku.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Inside the entrance to Chelsea’s training ground there is a framed photograph, going back to the evening of 19 May 2012, of the G8 summit at Camp David as the world’s leaders interrupted their talks on Syria, at the request of Angela Merkel, to gather round a television in the Laurel Lodge because she had just been told the Champions League final had gone to a penalty shootout.

 

It is the kind of photo one imagines would take pride of place in José Mourinho’s office, along with the two life-sized cardboard cutouts of himself, the Mourinho dolls, the Mourinho library and everything else that gives it the feel of a personal shrine.

 

Posle igrača, i Guardian izdaje Specijalnog :cry: Ali dobro, oni nikad i nisu bili praaavi lojalisti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...