Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Celsi nije igrao bunker protiv Barce, jer je dao 2 gola. Nazvati to bunker om je bezobrazluk, sad mi je pomalo jasno kad neko napiše "svašta se može pročitati na ppp" na šta se misli.

Link to comment

Minjole je kriv i za Olsonov beg Emre Canu kod drugog gola ili Klop nije pripremio ekipu na branjenje prekida?

 

Rondon je imao dobru sansu pred kraj, moglo je biti 1:3 kad je sutirao pored gola. Ali pisacemo ovo kao user i prekoriti Pjulisa sto je dosao sa timom,  vrednim koliko prosecan Liverpulov transfer zajeb svakog leta, da se brani.

Дај мани се :lol:

 

Немам намјеру да браним Клопа и Ливерпул од тебе, има ту дежурних скаузера. Ако по теби екипа која шутне четири пута ка голу током читаве утакмице и има посјед лопте 30% се није затворила с намјером да извуче што бољи резултат, онда не знам шта да додам.

Link to comment

Naravno, a Klopp im to pravo nije ni osporavao. Na bunker se osvrnuo samo u tom kontekstu da ne sme da dozvoli da mu gost tako uzme sva 3 boda.

 

KZŠ izjava, za one koji ga nisu slušali (i Coltranea -_- ) Kukanje my shiny metal ass.

 

BTW Lovro ipak nije sjebao ligamente, ali neće ga biti mesec dana. Sakho se srećom vraća za vikend.

Link to comment

Pa naravno da se jeste zatvorila, sta je trebalo da uradi, rasiri noge? Dosli po bod, na kraju uzeli bod.

И свака част на томе. Само друг Колтрејн тврди да то што су дали два гола аутоматски значи да се нису бункерисали.

Link to comment

'Ајде бре пусти Клопару да одмори. Не може човек од тебе да престане да штуца, колико си постао опседнут њиме. Већ то престаје да буде забавно.Имаш Луја, оног што таслачи жену рођеног брата, па уживај. 

Наравно да се ВБА бранио целу утакмицу, имали су један шут који није био из прекида, Пулис примењује ону најгору тактику тренутног нашег селектора из Јавора. Но, није то проблем, свако постави игру према ресурсима које има у жељи да добије најповољнији резултат. Проблем је што у случају ових касапа из Бирмингена то је чисто илеџијство. Онај је баја могао да обогаљи Ловрена, види да човек вришти од болова, крв шикља, а он код Тонија по инструкције. Нула емпатије, и зато том шљаму и не треба рука да се пружи. Багра из острвских медија да је случај био обрнут би сва била у насловима како зли странац умало није осакатио велику наду острвског лоптања...овако баш их брига, што је момак пуком срећом минимум 3 недеље ван терена. 

Супер је што је тим одвео да се захвале навијачима. Све време навијали, стварали атмосферу, колико видим овима се то јако свидело. То што са тим имају проблем хипстери и навијачи противничких клубова, јака ствар. 

Тим игра солидно боље него под Роџерсарином диригентском палицом, играчи лете по терену, одбрана је проблематична, а у њој понајвише Мињоле, то ће временом и понеким трансфером да се затегне. Добили или изгубили ја их сад са уживањем гледам, то ми је за ову сезону сасвим доста. Све преко тога је чист ћар. 

Иначе Челси јуче био солидно бољи, али тим је психолошки пао. Прошле године не би се Кости и Банету десило да омаше оно што су омачили. Лестер, два генијална потеза, и то је то. Варди је тотални лудак, има нешто што баш старовремско у њему. Тим лепо посложен, Канте је збиља интересантан играч.

 

1.bold- Odakle zelja za ovakvim pisanjem osim one dripacke malicioznosti u kojoj ti godinama prednjacis (diljem celog foruma, ne samo na sportu). 

 

2.bold- Start Skrtela sa dve noge (i sreca sto ga je igrac preskocio inace bi prosao i gore nego Lovren) i Milnerov takodje sa 2 noge gde mu je leva bila skoro u visini kolena protivnika (mislim bas Gardnera) ne pominjes, ali ti smetaju "kasapi".

Na kraju krajeva Gardner je bio blizi lopti, prvi dosao do nje,  sutnuo loptu, a Lovren je naleteo na njega. Losa procena Lovrena, to mu se desava zadnje 2 godine, otkako je dosao na Enfild. Ovog puta ce ga kostati par nedelja van terena.

 

 

Ниси гледао текму, већ преглед и онда пишеш. Све знаш. :isuse:

 

Ne znam sve, znam ono sto sam video.

Link to comment

1.bold- Odakle zelja za ovakvim pisanjem osim one dripacke malicioznosti u kojoj ti godinama prednjacis (diljem celog foruma, ne samo na sportu). 

 

2.bold- Start Skrtela sa dve noge (i sreca sto ga je igrac preskocio inace bi prosao i gore nego Lovren) i Milnerov takodje sa 2 noge gde mu je leva bila skoro u visini kolena protivnika (mislim bas Gardnera) ne pominjes, ali ti smetaju "kasapi".

Na kraju krajeva Gardner je bio blizi lopti, prvi dosao do nje,  sutnuo loptu, a Lovren je naleteo na njega. Losa procena Lovrena, to mu se desava zadnje 2 godine, otkako je dosao na Enfild. Ovog puta ce ga kostati par nedelja van terena.

 

 

 

Ne znam sve, znam ono sto sam video.

Значи ја сам дрипац што Гигс таслачи своју снају? Или сам можда дрипац што теби то не смета, но ти смета што се Клоп није руковао са Пулисом? Добро је да није дрипачки оно што си за Клопа инсинуирано да није нормалан, то је ваљда здрав хумор. Нема ту никакве малициозности са моје стране, ја само покушавам да те наведем да истим метром мериш и оно што волиш и оно што не можеш очима да видиш. Е, сад ако си увређен шта да ти радим.

Ово око Ловра си лепо написао, сам крив. :isuse:

Edited by porucnik vasic
Link to comment

Значи ја сам дрипац што Гигс таслачи своју снају? Или сам можда дрипац што теби то не смета, но ти смета што се Клоп није руковао са Пулисом? Добро је да није дрипачки оно што си за Клопа инсинуирано да није нормалан, то је ваљда здрав хумор. Нема ту никакве малициозности са моје стране, ја само покушавам да те наведем да истим метром мериш и оно што волиш и оно што не можеш очима да видиш. Е, сад ако си увређен шта да ти радим.

Ово око Ловра си лепо написао, сам крив. :isuse:

 

Ništa od ovog ne bi bilo da se Giggs samo rukovao sa svojom snahom. :(

Link to comment

Kakve veze ima privatni zivot Rajana Gigsa sa tekmom Liverpul-VBA? Kakve jebene veze? Sta dobijas time sto to pominjes? To je argument za sta?!

 

Kad god napisem nesto o drugim klubovima nalepi se etiketa "cuti ti ti navijas za UTD" ili ono cuveno "zamisli fan Mancestera komentarise sudjenje". Evo danas je Aleksandar bio najbrzi.

U tom maniru nastavljas i ti izjavom "Имаш Луја, оног што таслачи жену рођеног брата, па уживај". Cemu to? U cemu da uzivam? Kao imas te ludake na koje se lozis pa uzivaj u tome?! Ne razumem.

 

Ja sam Klopovu izjavu (The Normal one) samo pokusao da objasnim sa mindgames tacke gledista, u odnosu treneri mediji pogotovu u ENG gde je stampa 10 puta gora (ili bolja) od one u GER, a ti sad ucitavas da sam mu udario dijagnozu. Nece ti to proci.

 

A za Lovrena pogledaj jos jednom iz vise uglova. Ako ne bicu rad da ti nacrtam i objasnim kasnije.

 

 

edit: @ Kanzas

 

Zima je stigla na OT 12.5.21013. ja sam se sa tim odavno pomirio.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...