Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

isusek, kakav kineski dizajn

 

I may live in [iNSERT COUNTRY HERE] but on gameday my [iNSERT ORGANS HERE] belongs to [iNSERT TEAM HERE]

Edited by dragance
Link to comment

Meni malo neprijatno dok gledam ono, a kada bih ga obukao tačno bih izgubio pravo da sebe zovem ljudskim bićem. Više smisla ima u srednjoškolskim godinama dolaziti u MOC obučen u roze duks na kojem piše: "Ja sam buljokoljaš i ponosim se tim, ajd' da vas vidim!"

Link to comment

Po meni je prihvatljivo jedino da se nosi dres Shevchenka dok mesas pesak i cement tri na prema jedan. Sve ostalo je gej homoseksualno.

 

A ovaj duks je stvarno bedno dizajniran, da se pridaje po vasarima za 500 din pa i ajde, ko ce da da 50e zovo?!

Link to comment

87164.jpg

 

The Normal one - ja, ja,  sehr gut.

 

A tek ono odjebavanje novinara SKY pa kao osmeh i vracanje, pa kukanje na VBA da su previse defanzivni, a od njih primis 2 komada.

 

Jbg, ko ga nije gledao u Bundesu verovatno mu je sve ovo novo i sjajno-bajno, ali on je vrlo svestan da je dosao u sredinu u kojoj mora da se nametne od prvog minuta, ne onim na terenu, nego svim tim sitnim pizdarijama van terena. Odabrao je Murinja da se ugleda na njega i to za sad daje rezultate. Fanovi se u momentu vezuju za njega, a i novinari imaju cime da pune svoje kolumne.

Link to comment

Primili su dva komada iz ukupno dva šuta na gol, Mignolet ništa nije branio. Kukanje na WBA defanzivu je dosta slobodna interpretacija - u stvari je rekao da je zadovoljan što su izvukli nerešeno jer ne sme da se dozvoli da timovi dolaze na Anfield i bunkerom uzmu tri boda, a to je sasvim korektan stav. 

 

Glupo je reći da mu te sitne vanterenske pizdarije pomažu da se "nametne" navijačima i novinarima, nametnuo se čovek od starta starom slavom. Ovo kurčenje sa Pullisom mu apsolutno ništa dobro nije donelo, koliko vidim - niko ga u medijima ne hvali zbog toga.

 

Nisi pomenuo ono što je bilo za najveći :isuse: po meni, ono dortmundsko držanje za ručice i zahvalno paradiranje pred tribinom, posle nerešenog rezultata protiv WBA:

 

Jurgen-Klopp-manager-of-Liverpool-and-pl

 

A i zbog toga mu se po raznim sajtovima zasluženo podsmevaju. Nije ni blizu ovo sada nekadašnjem padanju na dupe pred Murinjom, čekaj da uzme par titula pa onda pravi ta poređenja.

Link to comment

Dobro, ne znam cemu iznenadjenje, Klopp jeste slican tip kao Murinjo, samo ste se ne cini da je potpuni sociopata [a i naravno, sto se karijere tice i dalje je daleko iza, ali pricamo o ponasanju]. 

 

A sto se sinoc tice, lijepo. Ne volim Leicester od onih utakmica sa Zvezdom, ali svaka im cast. I drago mi zbog Ranierija. Daleko od toga da je vrhunski trener, al nije ni amater kakvim ga vole predstavljati. Ovaj Leicester mu igra skoro kao Valencia [koja mi je jedna od najkuljih timova ikad]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...