Jump to content
IGNORED

Premier League 15/16


189-

Recommended Posts

  • Replies 16.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    1541

  • John Coltrane

    1224

  • ducca

    1012

  • MancMellow

    929

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa to i On kaže, izdaja. Slično kao Casillas i Ramos, nezahvalni bednici koji bez Njega ne bi trofeja videli.

 

Da, jebote, ono podjebavanje Casillasa nakon ispadanja Porta u Evropsku ligu. :isuse: Kakav bijednik.

Link to comment

intervju

 

http://www.skysports.com/watch/video/10100399/mourinho-admits-defeat-in-top-four-chase

 

 

Mourinho: "Last season I brought them to a level that isn't really their level yet. Clearly for some of them it is so, so difficult."   :lolol:

 

ovo mu je poslednji mec na klupi. Kad krene da pljuje po igracima znas da je stvar gotova.

 

kacite snimak konferencije kad izadje, odoh da spremim kokice  :fantom:

 

 

Ova recenica je kljucna. Toliko o ljubavi u svlacionici.

Edited by ducca
Link to comment

Ali kakav je to paradoks da jedan trenerski diletant i luzer bude prvi u PL. Covek koji je bio u najvecim italijanskim klubovima bez da je ista uspeo da osvoji (Juve, Inter, Roma, Napoli, Fiorentina) plus Chelsi, Valensija, Monako...

1277_898728360223771_837161913925177473_

Link to comment

Da nije Kasabiana ne bi ih voleo uopšte. Ovako ih podnosim :D

what's not to like? indijci, richard III i gary lineker... i moj zet!

 

u gradu je ludnica, sve je u plavom i te fore. ne nadaju se baš tituli (mada mi izgleda da se teraju na to), ali očekuju plasman među 4. sećaju se sezone sa o'neillom kad su isto bili prvi prvih 12-13 kola, pa onda pali u sredinu (to je sezona kad su igrali sa zvezdom), pa se još suzdržavaju. ali, ovaj tim još onim ludačkim finišom prošle sezone i ovim startom prosto im ne da da budu skromni u očekivanjima. ja sumnjam da će izdržati do kraja da budu ovako dobri, no videćemo. da, mnogo vole ranijerija. ja sam probao da objasnim, ali džabe...

Link to comment

AKo Lester preživi januar u borbi za titulu, mogu do kraja i da uzmu... Arsenal će im biti najveći problem...

 

Svi ostali u vrhu igraju neku Evropu... A Arsenal, završi u februaru i posvete sa PL-u... Ostali će se lomatati na 3 fronta u to vreme...

 

 I da, ako ode Murinjo, može Čelzi i do CL-a... Pa da mu bude još teže i da opet kuka :)

Link to comment

ovo gore nije Riov nalog. rioferBi :D

 

 

sad sam se setio jednog filma koji sam skoro gledao a hteo sam da preporucim navijacima Uniteda ako ga nisu gledali.

Ide u spojler posto je off

 

http://www.imdb.com/title/tt2009606/?ref_=nm_flmg_act_8



film o Busbyjevim penzionerskim danima. Nije remek delo, ali je dobar za opustanje. Bas mi je nekako praznicni film, pa eto za Bozic gledajte ovo umesto Sam u kuci.
Glumacka postava: Agamemnon iz Troje, Ronin iz Ronina, Inspektor Dzap iz Poaroa. :Hail: 

 

Link to comment

Slabo gledam premijer ligu. Znam da je Ranieri uzeo klub, ali kako je dobar igrač Mahrez. Moja greška je što sam do sada propustio da ga gledam. Evo već sam namestio podsetnik za Everton.

 

Poslao tapatalk

Link to comment

AKo Lester preživi januar u borbi za titulu, mogu do kraja i da uzmu... Arsenal će im biti najveći problem...

 

Svi ostali u vrhu igraju neku Evropu... A Arsenal, završi u februaru i posvete sa PL-u... Ostali će se lomatati na 3 fronta u to vreme...

 

 I da, ako ode Murinjo, može Čelzi i do CL-a... Pa da mu bude još teže i da opet kuka :)

 

Lečester™ apsolutno može do CL. Imaju 9 bodova više od petog, a taj peti je - Tottenham. 

 

Chelsea pak...ne. Imaju 14 bodova manje od četvrtog, a taj četvrti je - United. Jbg, LVG je očigledno tvrdoglava budala i može da padne ispod nekoga ko ima 5-6-7-8 bodova manje, ali 14 je 14. Mnog je kume. 

Link to comment

Lečester™ apsolutno može do CL. Imaju 9 bodova više od petog, a taj peti je - Tottenham. 

 

Chelsea pak...ne. Imaju 14 bodova manje od četvrtog, a taj četvrti je - United. Jbg, LVG je očigledno tvrdoglava budala i može da padne ispod nekoga ko ima 5-6-7-8 bodova manje, ali 14 je 14. Mnog je kume. 

Nisam mislio CL u smilsu da budu u 4, nego CL u smislu Di Mateo... :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...